Amatic producent automatów hazardowych online

Amatic Industries powinno być wam marką już znaną. Ich gry dostępne są w licznych kasynach internetowych. Nacechowane są nie tylko klasycznym wyglądem i mechanizmem, ale też różnorodnością. Nie brakuje bowiem prawdziwych hitów stołowych czy wydania na automaty stacjonarne. Samo studio jest z nami od kilkunastu lat i nic zatem dziwnego, że zdobywane przez nich doświadczenie przekuło się na tak duży sukces. W tym artykule opiszemy główne funkcjonalności, które na was czekają, a także gry, które stanowią niejako hitowe pozycje na całym świecie. Za sprawą tego materiału łatwiej wam będzie zrozumieć, dlatego Amatic wybierane jest do niemal każdego kasyna internetowego. Czeka was wiele profitów, dlatego nie zwlekajmy i przejdźmy do rzeczy!

Oferta Amatic producenta automatów hazardowych online

Oferta Amatic producenta automatów hazardowych onlineStudio jak już wspomnieliśmy, ma za sobą lata doświadczeń i praktyki. Tak powstały ciekawe wideo sloty, ale też gry stołowe oraz ich edycje na urządzenia mobilne. Tym samym możecie grać także poprzez tablet i smartfon, nic nie stoi tu na przeszkodzie. Każda z tych pozycji jest oczywiście należycie weryfikowana i sprawdzana zanim trafi bezpośrednio na rynek. Amatic jest firmą licencjonowaną, chronioną odpowiednimi protokołami. Wpływa to na spokojną grę i możliwość czerpania z niej jak najwięcej. Pamiętajmy, że automaty hazardowe online mają swoje jasno określone RTP, które pokazuje nam jak dużo oraz ile możemy wygrać. Z kolei gry stołowe nacechowane są mechanizmami znanymi na całym świecie, dlatego ich obejście nie jest tu możliwe. Nie będziemy się jednak zagłębiać w żadne strategie, chcemy wam bowiem zaprezentować pełnie możliwości samych gier, a nie otoczki z nimi związanych.Zanim jednak dojdziemy do konkretnych przykładów, których jest tu kilkadziesiąt, chcielibyśmy wspomnieć o głównym przekazie Amatic. Studio to tworzy przede wszystkim klasyczne wideo sloty, których grafika oraz animacje ograniczone są do minimum. Dzięki temu przeniesiemy się niejako w świat jednorękiego bandyty, gdzie przede wszystkim króluje dobra zabawa i rozrywka, a nie zastanawianie się nad tym, jaki obraz zobaczymy i która opcja na nas „spadnie”. Nie oznacza to jednak, że nie ma tutaj dodatkowych opcji jak Wild czy Scatter. Bynajmniej, nie będzie z tym problemu. Firma oferuje ciekawe podejście do tematu, które będzie połączeniem wszystkich znanych wam rozwiązań. Dzięki temu otrzymacie produkty, które cieszą oczy, ale też angażują was w cały proces rozrywki. Tym sposobem przedstawiamy kluczowe rozwiązania. Wild będzie pierwszym z nich. Najczęściej odpowiada on za wymianę znaków z planszy, czyli niejako włącza fazę re-spin. Na jej podstawie gracz dostaje dodatkową szansę do tego, by wygrywać pieniądze.

Zupełnie inne rozwiązanie znajdziecie w Scatterach, których celem jest włączenie mnożnika, przyznanie większej nagrody pieniężnej. Czasem włącza też darmowe spiny lub mini gierkę zaimplementowaną do slota. Jego funkcjonalności są najszersze ze wszystkich dostępnych w kasynach internetowych, dlatego nie możecie się do końca wzorować tym, co piszemy. Do tego dochodzi opcja Free Spins jako niezależny symbol. Zawsze włącza on zestaw darmowych spinów, których wartość jest dokładnie taka sama, jak ostatniego zagrania za prawdziwą gotówkę. Jest to najczęściej faza odnawialna, dlatego przy dobrych wiatrach możecie rozegrać kilkadziesiąt czy kilkaset rund nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Na koniec zostawiamy także symbolikę Bonus i Jackpot. Pierwsza z nich gwarantuje włączenie gry dodatkowej, najczęściej z pokaźnymi finansami. Druga z kolei włącza kumulację, czyli daje szansę na rozbicie banku. Nie zapominamy przy tym, że gry klasyczne od czasu do czasu dysponują tez mechanizmem Gamble, czyli hazardu. Pozwala on na podwojenie wygranych, jeśli zaryzykujecie i wybierzecie jedną z dwóch kart: czarną lub czerwoną. 50% szans na taki sukces to spora motywacja, jednakże także pokaźne ryzyko.

Poniżej kilka propozycji, które dobrze jest poznać:

  • Billyonaire: Jest to jeden z tych slotów, który dostępny jest praktycznie wszędzie. Gra jest bardzo klasyczna, a głównym bohaterem jest tu… zwierzątko mafiozo. Gra ma wygląd pięciobębnowy z trzema rzędami. Znajdziecie tam 40 zwycięskich linii na które zapolujecie. Widoczna jest tam opcja Gamble, a samochody, które pojawią się na planszy zapewnią nawet 10 000 żetonów przy jednym zakręceniu. Scattery z kolei dają nie tylko 7 zakręceń, ale też… 100 000 żetonów. Całość uzupełnia proces Wild z wymianą znaczków na planszy,

  • Hot Star: To kolejny slot klasyczny na który traficie w większości kasyn, które wspierają gry tego typu. Przeniesie nas bezpośrednio do gier, które nacechowane są… owocami. Te tzw. Owocówki mocno wciągają mimo prostych rozwiązań. Widoczne cytryny, arbuzy czy siódemki podkreślają prostotę, a 10 linii na które zapolujecie pozwoli wam łatwo się ich nauczyć. Tu też widoczny jest system Gamble, a maksymalna wygrana oddaje wam 5 000 żetonów. Rozwiązanie Wild ma tu zastosowanie,

  • Vampires: Ostatnią grą z tego cyklu, którą chcemy wam zaprezentować, jest Vampires. W tym przypadku pokuszono się bowiem o grafiki nawiązujące do wampirów. Odeszli tym samym od klasycznego wyglądu, który wsparty jest zresztą przez 50 paylines. Znaki poza karciankami są tam świetnie uzupełnione przez symbolikę tytularną, która może układać całego wampira na całej kolumnie. Takie wyzwanie będzie zachęcać do dłuższej gry, zwłaszcza, że zapewnia naprawdę pokaźne profity. Co znajdziemy w grze? Darmowe spiny, system Wild oraz tryb hazardowy.

Jak zatem widzicie, gry są mocno klasyczne z przywiązaniem do jednorękiego bandyty, często owocówek online znanych z ubiegłego wieku. Nie zapomniano jednak o Scatterach i Wild, które pomogą wam w dalszej rywalizacji. Możecie je testować także przez wirtualne żetony dostępne w kasynach online.

Najnowsze artykuły