Welcome Bonus 50 Free Spinów bez depozytu od Betsson

Odbierz wyjątkowy bonus w BetssonNie dziwimy się temu, że od lat czymś na zasadzie Świętego Graala są dla graczy w kasynach bonusy bez depozytu. To przecież znakomita okazja do tego, aby zdobywać darmowe spiny czy gotówkę bez konieczności wpłacania środków czy obstawiania zakładów za własne pieniądze. Jeśli zależy Wam na zdobyciu takiego bonusu, to mamy prawdziwą bombę! Otóż każda osoba, która z naszego linku założy konto w kasynie Betsson może dostać 50 free spinów w ramach bonusu bez depozytu!

Nie ukrywamy, że bardzo cenimy sobie markę Betsson, która może się pochwalić nie tylko bogatym doświadczeniem w branży, lecz i bardzo dobrą reputacją. Ponieważ prowadzimy z nią bardzo dobrą współpracę, możemy informować naszych czytelników i czytelniczki o ciekawych promocjach. Teraz dostaliśmy wiadomość o ukrytej opcji dla nowych graczy. Nie da się jej znaleźć bezpośrednio na stronie kasyna, więc konieczne jest skorzystanie z linku, który oczywiście podajemy u siebie. Skorzystać z niego może każda pełnoletnia osoba, która jeszcze nie ma konta w Betsson. Link prowadzi do formularza rejestracyjnego, gdzie należy wypełnić wszystkie niezbędne pola, a także aktywować konto. Za spełnienie tych warunków dostaniemy nasz bonus bez depozytu - 50 darmowych spinów.

Nasza paczka spinów będzie możliwa do wykorzystania w grze od NetEnt - Grand Spinn Superpot. Spiny mają wartość najniższego zakładu w grze, a wszystkie wygrane z nich lądują na naszym koncie bonusowym. Z niego konieczne jest obrócenie kwotą 25 razy, po czym środki będzie można wypłacić z konta lub zagrać nimi dalej w kasynie. Betsson nie wprowadził żadnych kwot maksymalnych, więc możliwe jest zdobycie nawet sporej kwoty z free spinów.

Promocja dostępna jest dla graczy do 30 czerwca 2022 roku.

Polecane artykuły

Najnowsze artykuły