Gry stołowe w wirtualnym kasynie

Gry stołowe to obok wideo slotów najpopularniejsze produkty kasynowe, jakie można znaleźć w sieci. Nic w tym zresztą dziwnego, są to pozycje szalenie wciągające, interesujące, zwykle do tego proste w realizacji. Nie trzeba godzin treningów, by wygrywać wielkie pieniądze. Przy odrobinie szczęścia już pierwsze rozdanie zakończy się odpowiednio wysokim sukcesem. Dlatego też nie wahajcie się, poznajcie pełną ofertę gier tego rodzaju i próbujcie swojego szczęścia. Oczywiście istnieje kilka popularnych pozycji, które w znacznym stopniu wykraczają poza normę. Są to w pierwszej kolejności Ruletka Online, Blackjack Online, Gra Bakarat oraz Texas Hold'em online. To te cztery gry często określane są mianem wielkiej czwórki, aczkolwiek nie możemy zapominać chociażby o takich propozycjach jak Caribbean Stud czy dziesiątki odmian wymienionych przez nas gierek. Oferty kasyn wirtualnych są niezwykle szerokie, dlatego też dopasowanie pozycji dla siebie najbardziej odpowiedniej powinno bazować na testach oraz… literaturze. To właśnie w takich artykułach dowiecie się największych smaczków, które przekonają lub zniechęcą do danej gry. Poniżej, specjalnie dla was, serwujemy podstawowe informacje o czterech wymienionych przez nas grach, a także opisujemy jakie są stawki i tryby potencjalnej zabawy.

Gry stołowe w wydaniu mobilnym

Gry stołowe w wydaniu mobilnymZanim przejdziemy do samych gier hazardowych, musimy was poinformować, że większość gier dostępnych jest obecnie także za pomocą urządzeń mobilnych. Oznacza to, że nie musicie grać już wyłącznie na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Zabawa możliwa jest nawet przez tablety i smartfony. Ich oprogramowanie nie jest szczególnie istotne, zatem Windows, iOS czy Android sprawdzą się równie dobrze. Dzieje się tak głównie za sprawą responsywności strony na którą traficie. Im bardziej jest ona zoptymalizowana do technologii, tym lepiej. To też jeden z czynników, którym warto się kierować przy wyborze kasyna internetowego z grami stołowymi.

Gra na żywo w gry stołowe

Kasyna wirtualne oczywiście mają wiele produktów, jednym z nich jest właśnie odpowiednik LIVE. To doskonałe przeniesienie kasyna stacjonarnego do sieci. Za tą sprawą możecie bez trudu podjąć się zmagań z prawdziwym krupierem. Nie musicie się już udawać do lokalu, który często oddalony jest wiele kilometrów od domu, a sama gra będzie droga z koniecznością powrotu do domu, zwykle w późnych godzinach nocnych.

Kasyna w trybie live dają możliwość do gry w każdą z wymienionych przez nas gier i znacznie więcej. Gracze sami wybierają tu konkretne stawki, a często również krupiera. Na tej podstawie bez trudu znajdziecie coś dla siebie. Takie zmagania to znacznie większy prestiż, duża adrenalina i możliwość komunikacji z drugą stroną. Prowadzący prawie zawsze przywita się z wami z imienia, dodatkowo wprowadzi w grę. Zwykle są to specjalnie wyszkolone, piękne kobiety, które dla niektórych również mogą stanowić atut.

Gry stołowe w wirtualnym kasynie – spis

Gry stołowe w wirtualnym kasynie – spisBlackjack: Wymieniamy grę na początku z wielu powodów. Jest to prosta gierka i szalenie pożądana na całym świecie. Gra się tu przyjemnie i jedno rozdanie nie trwa dłużej niż dwie minuty. W tym czasie gracz otrzymuje na rękę dwie karty, podobnie jak i krupier, z czego w jego przypadku jedna jest odkrywana i widoczna dla samego gracza. Celem jest tu zebranie 21 punktów, czyli właśnie blackjacka. Niektórzy mówią na grę oczko, bowiem to właśnie od niej pochodzą klasyczne zasady. Karty od 2 do 10 mają dokładnie taką wartość, jak ich symbolika. Figury warte są 10 punktów, a as 1 lub 11, w zależności od potrzeby. Ważne: nie można przekroczyć progu 21 punktów, gdyż oznacza to automatyczną przegraną.

Bakarat: Gra, która także używa kart. Jej celem jest wywalczenie 9 punktów lub wartości najbliższej do tego zestawienia. Oczywiście wyzwanie to jest znacznie trudniejsze niż w bakaracie, ponieważ figury i dziesiątka także biorą tu udział. Swoje punkty zdobywamy za pomocą dwóch lub trzech kart – jeśli tak wybierzemy. Celem jest tu wskazanie osoby, która wygra rozdanie.

Ruletka: Gra stołowa, która nie wykorzystuje kart, z kolei bazuje na płótnie na którym wskazujemy cyfry lub konkretne przedziały cyfr i kategorii. Po wyborze w ruch wprawiany jest mechanizm kołowy, na który krupier zrzuca metalową kulkę. Pole na którym wyląduje wskazuje wygraną lub przegraną gracza.

Hold’em: Najpopularniejsza na świecie odmiana pokera. Bazuje ona na podobnych zasadach, zatem gracze zmagają się o możliwie najlepsze układy. W tym jednak przypadku wyzwanie jest bardziej angażujące. Na rękę otrzymujecie jedynie dwie karty, po czym na stole lądują kolejne trzy, a następnie jeszcze po jednej w danej turze. Na tej podstawie gracz może podejmować ryzyko i wchodzić do gry, zwiększać stawkę lub nawet… blefować! W zależności od końcowego układu i graczy przy stole, zliczana jest wygrana.

Do wymienionych powyżej gier należy doliczyć kilka pozycji, jak już wspomniane Caribbean Stud. Gry stołowe w kasynach to temat szeroki, o wielkich możliwościach doboru stawki początkowej. Nie zapominajcie także o licznych promocjach w sieci!

Najnowsze artykuły