Welcome bonus 3600zl i 200 Free spins w kasynie Neon54

Oferta na dzień dobry Neon54Kasyno internetowe Neon54 coraz częściej obecne jest w sieci, co sprawia, że wzrasta o nim zainteresowanie. Czytelnicy starają się dowiedzieć o jego ofercie, jak i również dostępnych promocjach. Postanowiliśmy sprawdzić ofertę na start, gdzie dostępny jest między innymi bonus 100% za pierwszy depozyt do kwoty 3600 PLN i dodatkowo 200 free spinów.

W przypadku kasyna Neon54 mamy do czynienia z bardzo ciekawą ofertą na start. Polega ona bowiem na tym, że możemy wybrać sobie jeden z pięciu dostępnych bonusów. Bonusy powitalne pod względem nazwy i grafiki związane są ze światowymi gwiazdami muzyki. Są tam Dawid Bowie, Madonna czy Snoop Dogg. Nas akurat interesuje bonus z Madonną, który oznaczony jest jako Miradona. Po założeniu konta aktywujemy go u siebie, po czym dokonujemy pierwszej wpłaty na konto. Ta musi mieć minimum 45 PLN bądź też 10 EUR. Wtedy też uzyskamy doładowanie konta bonusowego w wysokości +100% od kwoty wpłaty. Dzięki temu można zdobyć nawet do 3600 PLN bonusu lub 800 w EUR. To jednak dopiero połowa oferty powitalnej, gdyż można liczyć również na 200 darmowych obrotów, które będą możliwe do wykorzystania na jednym ze slotów. Spiny podzielone są na paczki 5 x 40, gdzie przez pierwsze 5 dni należy odbierać po jednej paczce.

Nasz bonus podlega warunkom obrotu. Niezbędne będzie obrócenie kwotą wpłaty oraz doładowania 35 razy, a wygrane z free spinów 40 razy, na co będziemy mieć 10 dni.

Pozostałe opcje bonusu na start to:

Bonus Powitalny SpoonDog - cashback 10% do kwoty 900 PLN.

Pakiet Powitalny Kriss - 3 bonusy za 3 depozyty do kwoty 4500 PLN.

Bonus Powitalny David Bowle - bonus +50% od depozytu do kwoty 4500 PLN.

Bonus Powitalny Craft Pank - depozyt to free spiny, za każde 4.5 PLN dostaniemy 1 FS.

Najnowsze artykuły