Welcome bonus 500% do 2500zl od Neon Vegas

Odbierz bonus na start w Neon VegasNa rynku mamy do czynienia z coraz to nowszymi kasynami online. Z pewnością do tej grupy należy Neon Vegas, które proponuje graczom z Polski ciekawe promocje, możliwość korzystania z polskiej wersji językowej strony czy płatności w PLN. Już na starcie na nowych klientów czeka bonus o wartości aż 500%!

W kasynie online Neon Vegas na nowych graczy czeka specjalna oferta limitowana. Dzięki niej można liczyć na bonus w wysokości 500% do kwoty 2500 PLN do wykorzystania w kasynie. Jeśli jesteś z Polski, masz co najmniej 18 lat i jeszcze nie założyłeś konta w tym kasynie, to właśnie z tej oferty masz okazję skorzystać. Na początek oczywiście konieczne jest przejście przez formularz rejestracyjny. Potem aktywujemy konto i wpłacamy pierwsze środki na konto. Podczas pierwszej płatności musimy użyć kodu bonusowego: NEON. Bonus działa nieco inaczej niż większość tego typu ofert w kasynach online. Jeśli chcemy dostać bonus, musimy bowiem obrócić wpłaconą kwotę 20 razy za pomocą prawdziwych środków. Gdy zatem nasza wpłata wyniesie 500 PLN, to kwora bonusowa, którą możemy dostać, będzie miała wartość 2500 PLN.

Możemy w ramach tej promocji dokonać więcej niż jednego depozytu, aby spełnić wymóg obrotu. Kasyno Neon Vegas zdecydowało, że wymóg obrotu bonusem od depozytu musi zostać spełniony w ciągu 2 dni. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowe w regulaminie całej akcji.

Warto też sprawdzić, co innego ma do zaoferowania Neon Vegas swoim klientom, gdyż można w nim liczyć na darmowe spiny, codzienne zrzuty nagród, jak i również promocje związane z depozytami.

Najnowsze artykuły