Automaty Owocówki w kasynach online

Automaty hazardowe online - owocówkiNie da się ukryć, że odkąd w kasynach pojawiły się pierwsze automaty do gry zwane powszechnie jednorękimi bandytami, klienci, hazardziści czy też po prostu ciekawe tej gry osoby wręcz pokochały taki typ hazardu. Są to niezwykle proste gry, które przynoszą całkiem pokaźne wygrane dla graczy. Automaty w wersji video, jakie obecne są w kasynach internetowych to tak naprawdę sedno kasyn online, albowiem najczęściej stanowią one ponad 90 procent wszystkich gier dostępnych w ofertach. Dzięki zróżnicowanej szacie graficznej dostarczanej od różnych producentów oprogramowania można liczyć na niezwykle bogaty wybór automatów. Video sloty dostępne są w wielu wersjach, jednak nadal ogromną popularnością cieszą się jedne z pierwszych typów na rynku, jakimi są owocówki.

Owocowe symbole w automatach slotowych online

Jeśli chodzi o same automaty, to pierwsze wersje, jakie zostały wypuszczone na rynek, zawierały właśnie między innymi symbole owoców. Było to dla graczy o wiele prostsze i bardziej przyjazne rozwiązanie niż korzystanie z innej symboliki. Co ciekawe gry owocówki wzięły się od reklamy gum do żucia. Pierwszy automat z symbolami owoców został stworzony w celu czysto rozrywkom oraz reklamowym, a nagrodą za wygraną były owocowe gumy do żucia marki Bell-Fruit. W 1907 roku zaprezentowano jedną z pierwszych maszyn, która posiadała symbole owoców. W wyniku tego na bębnach zamiast symboli kart czy też innych obrazków zaczęły się pojawiać arbuzy, cytryny, wiśnie, śliwki pomarańcze oraz inne gatunki owoców Z czasem jednak doszło do zmiany i automaty stały się elementem hazardowego świata, lecz symbole owocowe pozostały w nim do dziś.  Obecnie takie automaty można spotkać w wielu kasynach online jak i w licznych małych miejscach z automatami, jakie oferują jednak niższe wygrane.

Oferta automatów owocówek w kasynach online

Jak już zostało wspomniane automaty stanowią większość jeśli chodzi o ofertę ze strony kasyn.Gry w sloty owocówki onlineOwocówki dostępne w ofercie kasyn mogą przybierać różną formę. Jedne z nich to video sloty trzybębnowe, inne pięciobębnowe, a zdarzają się nawet automaty z większą ilością bębnów. Zdecydowanie tego typu automaty mogą w kasynach online wiązać się z całkiem sporymi wygranymi. Wszystko oczywiście uzależnione jest od tego, w jaki slot aktualnie chcemy zagrać, jakie są w nim minimalne oraz maksymalne stawki, możliwości kombinacji. Nie można zapominać, że w przeciwieństwie do wielu stacjonarnych owocówek, te w wersji elektronicznej oferują niezwykle szeroką ilość kombinacji, linii, dodatkowych zakładów. W wyniku tego gracze mogą liczyć na szerokie spektrum zakładów oraz możliwości co do wygranych. Owocówki obecne są także w tej bardziej ekskluzywnej i wyższej formie slotów, jakimi są jackpoty. Takie jackpoty to specjalne sloty, które kumulują wartości wygranych oraz przegranych ze strony graczy w innych slotach. Dzięki temu wraz z każda grą do jackpota wędruje niewielka suma pieniędzy z obstawianych zakładów. Jeśli do tego jackpoty są progresywne, to z większej ilości slotów do puli wędruje suma pieniędzy. Wystarczy tylko wspomnieć, że w zależności od jackpota wygrane główne mogą być liczone w dziesiątkach tysięcy złoty/euro czy nawet w kilku, kilkunastu milionach! Oczywiście należy pamiętać, że w jackpotach akurat grywa się za większe stawki niż w innych automatach owocówkach. Przykładem popularnego jackpota może być choćby Mega Jocker, w którym występują właśnie owoce jako symbole na bębnach. Co sprawniejsi i bardziej doświadczeni gracze mogą próbować swych sił właśnie na jackpotach.

Systemy gry na automatach owocówkach

Wiele osób zapewne może obawiać się tego, że w kasynach internetowych stosowalny jest taki system gry, aby praktycznie wygrane były małe lub znikome. Tutaj trzeba stanowczo napisać, że sytuacja w kasynach online jest dokładnie taka sama jak w przypadku kasyn tradycyjnych czy też normalnych automatów na rynku. Wiadomym jest, że każdy automat ma wgrany system, dlatego o wygranej decyduje szczęście gracza a nie jego umiejętności, lecz z drugiej strony być może akurat to szczęście może nam w danym momencie dopisać. Kasyna nie działają na zasadzie własnych automatów, lecz korzystają ze sprawdzonego oprogramowania na rynku. Najczęściej automaty owocówki, w jakie można grać na rynku pochodzą od takich renomowanych i cenionych firm, jak choćby Microgaming, Novomatic, Playtech oraz Net Entertainment. Są to firmy, jakie same sobą gwarantują najlepszą jakość pod względem rozgrywki, funkcjonalności, szaty graficznej czy też bezpieczeństwa. Wirtualne automaty z symbolami owoców i nie tylko ze strony tych gier to gwarancja, że kasyno stawia na sprawdzone oraz najlepsze rozwiązania na rynku.

Najbardziej popularne sloty owocówki

Jeśli chodzi o dostępne obecnie na rynku online automaty owocówki, to do najbardziej klasycznych zaliczyć można między innymi Fruits Sizzling Hot, Extra Sizzling Hot oraz Ultra Hot. Są to proste i klasyczne trójbębnowe automaty, jakie są niezwykle proste w obsłudze. Do progresywnych automatów zaliczyć można choćby też Golden Sevens, w którym to istnieje możliwość osiągnięcia o wiele większych wygranych. Szczególnie polecanym na rynku przez ekspertów jest automat Fruit Case. Jest to automat odznaczający się bardzo ładną oraz czytelną grafiką, co z kolei przekłada się na niezwykle przyjemną grę. Jest to pięciobębnowy automat, w którym możliwych do obstawienia jest aż 20 linii. Jak na prosty i klasyczny automat jest to miejsce, w jakim można liczyć na całkiem spore wygrane, albowiem rekord w naszym kraju to blisko milion złotych. Jest to przykład tylko jednego z wielu dostępnych na rynku automatów z owocami, dzięki którym można liczyć na spore wygrane i dużą dawkę emocji.

Automaty owocówki za darmo w kasynach online

Automaty video, jak choćby te z symbolami owoców to gry hazardowe, przez które można stracić sporo pieniędzy przy nieuważnej grze. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest nauka zasad obowiązujących na takich automatach. Na całe szczęście istnieją dwie bardzo dobre i zupełnie darmowe opcje do nauki. Pierwszą z nich są zwykłe automaty online, w które można grać po prostu za wirtualne pieniądze. Nie ponosi się przy tym żadnych kosztów ze swoje strony, a można się przy tym poczuć jak w prawdziwym kasynie online. Istnieje wiele stron oferujących takie gry za free. Innym sposobem jest darmowa gra w samym kasynie online. Wiele kasyn internetowych oferuje swym klientom czy też przypadkowym gościom możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania slotów w systemie. To znakomita opcja, albowiem można sprawdzić funkcjonalność danej gry, poznać jej walory i wady oraz obmyślić jak najlepszą strategię gry przed pierwszym depozytem. Warto wypróbować co najmniej kilka takich owocowych automatów.

Polecane artykuły

Najnowsze artykuły