Welcome bonus 4000zł z 175 darmowymi obrotami od GGbet

Potrójny bonus dla graczy GGbetGGBET to kolejne ciekawe kasyno online, z którego usług możemy już dziś skorzystać. Ponieważ ta marka hazardowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony graczy, postanowiliśmy sprawdzić, na jaką ofertę na start mogą liczyć nowi klienci tego kasyna.GGBET postawiło na wielką ofertę powitalną, gdzie można liczyć na bonusy za 3 pierwsze depozyty:

1) Wpłać pierwszy depozyt w wysokości co najmniej 30 złotych i odbierz bonus o wartości 100% za depozyt, jak i również 25 darmowych obrotów w grze Starburst. Maksymalnie można zdobyć do 800 złotych.

2) Wpłać drugi depozyt w wysokości co najmniej 40 złotych i odbierz bonus o wartości 125% za depozyt, jak i również 50 darmowych obrotów w grze Book of Dead. Maksymalnie można zdobyć do 2000 złotych.

3) Wpłać trzeci depozyt w wysokości co najmniej 80 złotych i odbierz bonus o wartości 150% za depozyt, jak i również 100 darmowych obrotów w grze Legacy of Dead. Maksymalnie można zdobyć do 1200 złotych.

Łącznie zatem nowi klienci kasyna GGBET mogą liczyć na bonus w wysokości do 4000 złotych i dodatkowo 175 darmowych spinów. Bonus możemy aktywować do 5 dni od założenia konta. Bonusy pieniężne podlegają warunkowi 40-krotnego obrotu, zaś darmowe obroty podlegają warunkowi 30-krotnego obrotu. Na obrót wartością bonusów i darmowych obrotów będziemy mieć tylko 5 dni od momentu ich otrzymania, a sam obrót możliwy jest wyłącznie na automatach. Maksymalna kwota zakładu z użyciem środków bonusowych wynosi 20 złotych. Warto sprawdzić szczegółowe informacje zawarte na stronie kasyna, jak i inne promocje, z których można skorzystać w GGBET.

Najnowsze artykuły