Belatra producent automatów hazardowych online

The Ghost Walks, Sevens, Frog Geek czy Africa Gold to gry, po które sięgniecie z największą przyjemnością. Jest ku temu wiele powodów, których nie możemy omijać. Zresztą, pozycje te to tylko dwa tytuły, a tych możemy wam wskazać… dziesiątki. Hity te stworzyło Belatra Games. Firma ta od niedawna pozwala na testowanie swoich gier za darmo, co jeszcze nie tak dawno było niemożliwe. Wpłynęło to na rozpowszechnienie ich wizerunku i jednocześnie odejście od założeń, które były wam znane wcześniej. Mamy tu na myśli ich podejście do automatów stacjonarnych, którymi chwalili się w szczególności. Zmiana strategii wpłynęła na to, że zaprezentowano takie gry jak Blue Beard, Dracula Riches i The Spanish Armada. Tym samym, gdy szukaliście świeżego podejścia do tematu, a jednocześnie cenicie sobie proste grafiki, podobnie jak widzieliście to w grach Microgaming, powinniście koniecznie spróbować ich pozycji. Poniżej przedstawimy wam kilka z nich.

Automaty hazardowe pełne bonusowych rozwiązań

Automaty hazardowe pełne bonusowych rozwiązańBelatra Games to marka, która specjalnie dla was chcemy rozwinąć o wszystkie kluczowe punkty powiązane z rozrywką w sieci. Znajdziecie w ich produktach liczne rozwiązania bonusowe. Po pierwsze gry oferują system Wild i Scatter. Czym jest? Otóż pozwalają one na fazę re-spin, często mnożniki i inne premie, rozpisane indywidualnie w zależności od gier. Samo re-spin jest tu cenione szczególnie i najbardziej podstawowe, bowiem to on zapewnia ponowny ruch graczom, dzięki czemu ci nie muszą płacić za spin, a otrzymują kolejną szansę do osiągnięcia sukcesu. Równie ważny będzie Bonus, czyli znak aktywujący mini gierkę w formie dodatku. Nie wymaga ona inwestycji gracza, a pozwala na szybkie wzbogacenie się poprzez kliknięcie działań na danej planszy. Dochodzą do tego rzecz jasna Free Spiny, czyli darmowe obroty (do tego często odnawialne) oraz Jackpoty, czyli kumulacje. Gry z tymi systemami są najbardziej korzystne dla samego gracza, jeśli w grę wchodzą większe kwoty pieniężne. Przejdziemy teraz do prezentacji gier, dzięki czemu zrozumiecie dokładniej, jak wykorzystać symbole przedstawione wyżej. Krótko opiszemy kilka pozycji, które mogą was zainteresować i które niemalże na pewno spotkacie w kasynach internetowych:

  • An Escape from Alcatraz: To jedna z tych gier, które pokochacie. Prosta szata w stylu 5 na 3 daje wam klasyczny układ, ale na tym kończą się proste systemy. Gra dysponuje doskonałym wdrożeniem premiowym, przez co mamy na myśli mini dodatek w formie ucieczki z więzienia. Możecie tu też walczyć o ukryte szpadle, które dodadzą wam życie jak w grach komputerowych. Ucieczka i przekopywanie się przez teren może wam zapewnić nawet… 200 000 żetonów,

  • Super Sevens: Grę utrzymano całkowicie w stylu klasycznym. Znajdziecie tu bęben w stylu 3 na 3, czyli najbardziej klasyczny z możliwych. Dodatkiem wartym uwagi jest tu nie tylko Gamble, czyli tryb hazardu, ale przede wszystkim aktywny bonus w górnym rzędzie, który zapewni – tak jak i Alcatraz – nawet 200 tysięcy żetonów,

  • Piggy Bank: Akurat ta gra zaliczana jest do największych klasyków technologicznych studia. Co prawda grafika nadal ma wiele do życzenia, jednakże Belatra w tym przypadku zaoferowała świetny system tajemniczego bonusa, aktywowanego za sprawą trzech znaczków Bonus na planszy.

Promocje oferowane w grach Belatra

Wspomnimy wam jeszcze o promocjach, które nakierowane będą właśnie na tytuły od Belatry. Wszystkie kasyna internetowe doskonale zdają sobie sprawę, że akcja powitalna może przyciągnąć lub odstraszyć potencjalnych klientów. Dlatego spotkacie odpowiednio dopasowaną akcję powitalną, która skierowana jest do użytkowników, którzy jeszcze się nie rejestrowali. Na promocji powitalnej jedynie się zaczyna. Za dalszą stymulację graczy odpowiadają akcje krótkotrwały oraz długoterminowe. W przypadku kasyn internetowych liczyć można przede wszystkim na słynny już reload bonus. Na jego podstawie gracze mogą otrzymywać stosowne premie w wybrane dni tygodnia. Dodatkowo wiele marek serwuje promocje dedykowane. Dowiedzą się o nich tylko niektórzy gracze, którzy zgodzili się np. na otrzymywanie maili dodatkowych. Do tego dojdą wszelkie działania krótkoterminowe jak turnieje i wyzwania czy też loterie. Ich atutem jest sposobność do wygrania bardzo dużej nagrody, aczkolwiek szanse na to są zwykle nikłe. Na koniec zostawiliśmy jeszcze darmowe spiny czy popularne free spins, które znajdziecie właściwie wszędzie. Często nakierowane będą właśnie na Belatrę. Dobrze jest poznać historię kasyna na którym chcecie założyć konto. Najlepsze marki dbają o ten rodzaj promocji, umieszczając go przy wszystkich swoich nowościach. Od czasu do czasu użytkownicy zgarniają je za swoją aktywność, a także za dokonanie wpłat, w turniejach i wyścigach, nawet na swoje urodziny i inne święta. Ważne jest to, że marki prawie nigdy się nie ograniczają, dzięki czemu w istocie możecie liczyć na to, że Belatra dostarczy wam gier do wykorzystania kluczowych premie, a te od czasu do czasu zapewnią nawet kilka tysięcy złotych na realizację swoich pasji.

Podsumowanie

W podsumowaniu tego tekstu chcemy wam nadmienić, że deweloper działa aktywnie na wielu płaszczyznach, co widać zresztą w kasynach, które coraz częściej oferują więcej z ich gier. Możliwości rozwoju jest tu zresztą niezwykle dużo. Gracze mogą sięgnąć po ciekawe pomysły, a w wideo slotach stosowane są wszelkie ekskluzywne i ciekawe zagadnienia jak system Wild, Scatter, darmowe spiny i mini gry bonusowe, które wpływają na atrakcyjność oferty. Nie ma się co ociągać, a biorąc pod uwagę dziesiątki pozycji, każdego dnia będziecie mieć inne rozwiązania do użytkowania. Nie zapominajcie także o możliwości wykorzystania fikcyjnej waluty, która służy do poznania w pełni mechanizmu, grafiki, dźwięków, opcji premiowych i więcej. Nie ma przy tym potrzeby zakładania konta, składania depozytów itd. Zwyczajnie spróbujcie, szczególnie, że Belatra stara się bardzo mocny nacisk kłaść właśnie na interakcję z użytkownikiem. Jest to też marka, która z jednej strony potrafi przygotować klasyka jak Super Sevens z trzema bębnami, ale też nowoczesne pomysły, które dają więcej linii zwycięskich oraz gier bonusowych, które znane są ze współczesnych systemów innowacyjnych. Czy Belatra jest zatem studiem, który sprawi wam dużo radości? Odpowiedzieliśmy na to pytanie już wyżej. Tak wiele możliwości na próżno szukać u konkurencji, dlatego też nie zwlekajcie i próbujcie swoich sił, zwłaszcza, że można być szczególnie wybrednym w zakresie doboru gier. Firma kusi na każdym kroku i jak zapowiada, jeszcze w 2019 roku pojawi się wiele wideo slotów, które na pewno zaangażują was do idealnej rozrywki, nie tylko w kasynach internetowych, ale też lokalach stacjonarnych. Gorąco zatem zachęcamy, nie tylko przy okazji wyboru takich gier, jak te, które podaliśmy wam wyżej. Przykładem doskonałego wdrożenia w ostatnim czasie było przecież także Beauty and the Beast oraz Local Pub.

Najnowsze artykuły