Betsoft producent automatów hazardowych online

Betsoft jest firmą znaną już na całym świecie. Mają za sobą 13 lat doświadczenia. Od 2006 roku, w którym powstali, przeszli przez ogromny proces zmian i modyfikacji, który doprowadził ich do wielu sukcesów i wyróżnień. Nagrody, które do nich trafiły są niejako dowodem na to, że prowadzą ich ludzie doskonale obeznani w temacie, których celem jest osiągnięcie dalszych, długofalowych sukcesów. W tym artykule zdecydowaliśmy się przedstawić wam firmę jako twórcę gier z różnego zakresu. Dzięki temu otrzymacie liczne sygnały i przesłanki do tego, by dać im szanse. Obecnie Betsoft dostępny jest u licznych operatorów on-line, w tym u marek niezwykle cenionych, dostępnych na rynku od wielu lat. Taka wiedza pomoże w dalszym doborze hitów, które mogą was oczarować.

Symbolika występująca w grach hazardowych online

Betsoft producent automatów hazardowych onlineSam temat należy zacząć od tego, że rzecz jasna jest to firma licencjonowana, w pełni bezpieczna i szyfrowana w zakresie rozwiązań mechanicznych. Każda z gier przechodzi przez obszerny proces weryfikacyjny, dzięki czemu produkt końcowy po który sięgacie jest tak ceniony i niezawodny. Ich gry to nie tylko pozycje na komputery i laptopy, ale też ich wydania kasyna mobilne (tablet, smartfon) manager kasyna, unikatowa platforma Shift, Vault oraz inne produkty, w tym gry stołowe i wideo, które już wkrótce poznacie. Zanim przejdziemy do prezentacji części z tych gier, pragniemy wam przedstawić podstawowe założenia oraz mechanizmy, które spotkacie w grze. Należy też mieć na uwadze, że wszystkie pozycje od Betsoft dostępne są także w kasynie za darmo. Odpowiadają za to fikcyjne żetony, które dodane są do produktów. Jest to rozwiązanie, które ma pomagać graczom nie tylko w zrozumieniu gry i jej nauczeniu, ale też ma charakter poznawczy i treningowy. Dzięki temu dalsza rywalizacja – już za prawdziwą gotówkę – będzie łatwiejsza, a wy przejdziecie do niej od razu pewni, bez konieczności zrozumienia każdego spina i tzw. Paylines, czyli zwycięskiego układu. Dobrze jest wiedzieć ile ma ich gra oraz jak one dokładnie wyglądają, by następnie nie tracić czasu na zrozumienie, dlaczego cztery jednakowe znaki w poziomie nie zapewniły wam sukcesu.

Podobnie jest z symboliką dodatkową, bonusową. W jej przypadku mamy do czynienia z kluczowymi premiami: Wild, Scatter, Bonus, Free Spins, Jackpot. Każdy z nich ma inne funkcje i spory wpływ na to, co dzieje się w kasynie i grze. Pierwsze z nich najczęściej wymieniają wszystkie inne znaki z planszy, dodając do tego często także mnożniki wygranych. Nazywa się to fazą re-spin, gdzie tylko znaki bonusowe zostają na planszy. Drugie w kolejności, czyli Scatter, zapewniają przykładowo darmowe spiny lub też grę bonusową, mnożniki, większe wygrane finansowe. Ich możliwości są ogromne. Pozostała trójka niemalże zawsze nawiązuje do tego samego: Gry bonusowej (mini gierka), darmowych obrotów i jackpota, w tym progresywnego, rosnącego z każdym spinem. Im większa różnorodność, tym gra się wydłuża i daje więcej możliwości. Nie każdy z graczy ceni sobie tak duże „zamieszanie”, dlatego też w ofercie Betsoft znaleźć można gry bazowe w stylu jednorękiego bandyty.

Najpopularniejsze tytuły od Betsoft

W tym akapicie chcemy wam przedstawić konkretne gry łącznie z ich główną mechaniką. Dzięki temu poznacie możliwości Betsoft. Pamiętajcie jednak, że gry możecie sprawdzać za darmo również i wy. Odpowiada za to fikcyjna waluta, która pozwala wam grać bez rejestracji i dokonywania depozytów. Jest też nieograniczona, tak czasowo jak i ilościowo. Dzięki temu z kolei skończycie zabawę dopiero wówczas, gdy sami uznacie to za słuszne. Bez pośpiechu.

  • The Golden Owl of Athena: Jest to gra ze znanej serii Betsoft, która dotyczy greckich bogów. Jest to spory hit, który zapewni wam na podstawowej planszy takie rozwiązania jak Free Spiny, wygrane z systemu Scatter oraz Wild, który wdraża fazę re-spin. Gra jest przy tym szalenie prosta, utrzymana w klimacie 5 bębnów i 3 rzędów daje nam sporo możliwości, a znaczki z kolei nawiązują do jednorękiego bandyty, są proste, aczkolwiek bardzo przyjazne i ciepłe,

  • Dragon Kings: Następnym slotem będzie Dragon Kings, który przeniesie nas do chińskich bóstw i smoków. Znajdziecie tam pięć rodzajów smoków, a każdy z nich zaoferuje inne możliwości. Niebieski da wam jedno darmowe zakręcenie, natomiast czerwony przyzna całkowicie losową nagrodę bonusową. Złoty smok uruchomi dwukrotną fazę Wild (re-spin i zakręcenie ze zmianą symboliki), natomiast czarny włączy potrójny mnożnik. Biały odpowiada za rozmieszczenie dodatkowych smoków na planszy. Ta z kolei jest bardzo mocna w zakresie animacji, zatem spotkacie się tu ze świetną jakościowo grą.

  • Fire & Steel: trzecią i ostatnią grą, którą chcemy wam tym razem polecić jest edycja War of the Wilds z unikatowym systemem bębnowym. Nie ma tu klasycznego wyglądu w stylu 5 do 3. Został on zamieniony na pomysł w trybie 3-4-5-4-3, który dodatkowo okraszono jednymi z lepszych animacji od Betsoft. Marka zapewnia wam nie tylko świetne pomysły w grze, ale też mechanizmy premiowe: Swordsman i Shieldman, który uruchamia rozwiązania bonusowe. Do tego system Wild wymieniający znaczki oraz mnożący nagrody. 20 zwycięskich układów będzie tu zatem niejako tylko dodatkiem.

Jak zatem widzicie powyżej, różnorodność gier od Betsoft jest ogromna. Mamy zarówno takie z prostą szatą graficzną, jak i mocne mechanicznie i animacyjnie pozycje po które warto sięgnąć. Każdy znajdzie tu zatem bez trudu coś dla siebie. Z naszej strony zachęcamy, bowiem nie tylko różnorodność jest tu ceniona, ale także opinie z internetu, które stanowczo wspierają gierki, które wam opisaliśmy. Setki tysięcy zadowolonych graczy przecież nie może się w tym przypadku mylić.

Najnowsze artykuły