Book of Ra w kasynie online

O Book of Ra

Book of ra onlineAutomat Book of Ra jest idealnym przykładem tego, jak należy tworzyć gry hazardowe. Jest to gra niezwykle atrakcyjna pod względem oprawy graficznej, wysokości wygranych, symboli w grze czy też samego systemu. Jednak zanim przejdziemy do recenzji tego tytułu, sprawdźmy trochę historii.

Popularne automaty online zwane jednorękimi bandytami pojawiły się na przełomie XIX i XX wieku. Choć początkowo służyły one bardziej do rozrywki, to jednak szybko znalazły uznanie w branży hazardowej. Na przestrzeni lat stale były one udoskonalane, co przyczyniło się do tego, że szybko stały się one jedną z głównych ofert kasyn. W latach 60. XX wieku powstały pierwsze automaty video. Całkowicie zrewolucjonizowały one rynek hazardowy, czego dowodem jest choćby Book of Ra. Sama gra powstała zarówno na automaty tradycyjne jak i te w kasynach online. Pojawienie się w kasynach internetowych slotów online sprawiło, że takie automaty stały się jeszcze bardziej dostępne i popularne wśród graczy. Od kilku lat jest to gra, która w rankingach znajduje się w czołówce jak i jest jedną z najchętniej wybieranych przez graczy.

Book of Ra Gra to księga Ra: Boga-słońca, jednego z głównych bóstw występujących w wierzeniach starożytnego Egiptu. Dzięki temu zarówno motywami graficznymi jak i muzycznymi gra ta wprowadza nas w świat starożytnego Egiptu i jego znaczenie religijne. To ciekawe rozwiązanie, ponieważ obok zwykłej gry i rozrywki można przy okazji dowiedzieć się czegoś z historii oraz kultury Egiptu. Sami w grze bierzemy udział jako naukowiec w stylu Indiany Jonesa, który poszukuje księgi Ra. Według legend ten, kto będzie miał ją w posiadaniu, zostanie bogaty. I faktycznie utrafienie ksiąg na bębnach daje graczom całkiem spore wygrane.

Wersje gry oraz symbole w Book of Ra

Jest to gra klasyczna gra z dziesięcioma w przypadku Deluxe i 9 w w wersji klasycznej liniami płatności i pięcioma bębnami. Podstawowym celem gracza jest uzyskanie 5 takich samych symboli na jednym bębnie. Wśród symboli występujących w tej grze znajdziemy między innymi najważniejszego faraona, odkrywcę, skarabeusza, tytułową księgę oraz wybrane litery i cyfry. Symbole muszą w tym wypadku znajdować się obok siebie. Na bębnach umieszczone są symbole owej księgi, jakie pełnią tutaj rolę Jokera i mogą zastępować każdy inny symbol. Kombinacja symboli liczona jest w tym przypadku od lewej do prawej. Dodatkowym bonusem w grze dla każdego klienta kasyna jest odkrycie trzech symboli księgi ‘Book of Ra’. Mogą się one pojawić w każdym dowolnym miejscu. Dzięki nim dla gracza uruchamiana jest specjalna runda bonusowa składająca się aż z 10 dodatkowych obrotów. Te trzy symbole oraz darmowe obroty zwiększają klientom szanse na wygrana, a przy tym sprawiają, że gra ta cieszy się tak dużą popularnością na rynku.

Book of Ra występuje na rynku w dwóch wersjach – klasycznej oraz Deluxe. Różnią się one między sobą ilością linii płatności (deluxe o jedną więcej) oraz wysokościami zakładów. Ta gra hazardowa charakteryzuje się bardzo szerokim zakresem obstawiania stawek oraz możliwością wygrania wysokich nagród. Występujące w systemie symbole Faraona oraz Podróżnika to symbole, które dają graczom największe nagrody. Jeśli grając w Book of Ra wylosujesz takie symbole, to możesz oczekiwać całkiem sporych wygranych.

Book of Ra Deluxe posiada pewną 'dodatkową funkcję zwaną ‘Gamble’. Jest to tak zwane ryzyko, runda hazardowa. Po wygraniu odpowiedniej sumy pieniędzy graczom wyskakuje pewna opcja. Mogą całość sumy postawić na dodatkowy zakład, jaki polega na wybraniu danej karty. Jeśli podczas obrotu zostanie ona wylosowana, to zgodnie z wartością symbolu nagroda zostanie powiększona nawet 5 razy! Jednak nie ma nic za darmo. Jeśli nie wylosuje się żadnej karty, to całość wygranej przepada. Czyli całkiem spore ryzyko jednak w tym wypadku jest.

W grze Book of Ra gracze odkrywają tajemnice piramid starożytnego Egiptu, a zwłaszcza odnajdując tam ukryte skarby. Book of Ra to jedna z tych gier hazardowych, a także jednoręki bandyta, do którego w tradycyjnych kasynach często gracze ustawiali się w kolejkach. Drogą internetową nie ma tego problemu, co jest sporym udogodnieniem dla każdego gracza.

Book of Ra z powodu tych wielu ciekawostek i udogodnień od lat uchodzi za jeden z najbardziej popularnych i wartych wypróbowania slotów dostępnych w kasynach stacjonarnych jak i internetowych. Kiedy gracze w kasynach spotykali typowe owocówki lub też gry z nieciekawymi symbolami, to takie nawiązanie do starożytnego Egiptu, kultury czy też przygód Indiany Jonesa okazało się strzałem w dziesiątkę.

Jak grać w Book of Ra?

Ważne jest to, że sama rozgrywka w przypadku tej gry jest niezwykle prosta.Symbole w Book of RaNa początku gracze mają za zadanie wybrać preferowaną przez siebie liczbę linii wygrywających oraz muszą obstawić wybraną przez siebie stawkę za pojedynczą linię. Im więcej przy pojedynczym zakładzie gracze linii wybiorą, tym będą oni mieć znacznie większą szansę na wygraną. Oczywiście coś za coś, dlatego im większa liczba preferowanych linii, tym trzeba większy zakład postawić na dany obrót bębnów. Oczywiście grę rozpoczyna się poprzez wciśnięcie przycisku „start”. Od tego czasu bębny maszyny zaczynają wirować i wraz z zatrzymaniem tworzą pewien układ symboli. Gracz automatycznie wygrywa obstawiony przez siebie zakład, gdy 2, 3, 4 lub 5 takich samych symboli ułoży się w jednej linii wygrywającej. Przed przystąpieniem do rozgrywki warto jednak koniecznie zapoznać się z tabelami wypłat, aby potem nie być zaskoczonym brakiem wygranej lub jej niższą wysokością. Może się tak zdarzyć, że dane kasyno internetowe posiada inne stawki i minimalne oraz maksymalne zakłady, dlatego warto za każdym razem sprawdzić dokładnie wszelkie informacje.

Book of Ra za darmo

Innym ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza dla początkujących graczy jest możliwość skorzystania z bezpłatnych wersji gry. W sieci dostępne są liczne strony internetowe w Book of Ra, gdzie można zupełnie za darmo zagrać w tę grę. Do tego wiele kasyn online proponuje swym klientom (nawet bez rejestracji) możliwość przetestowania za free gry w systemie. Dzięki temu można poznać specyfikę gry, kasyna, nauczyć się zasad panujących w grze, co potem przy grze za prawdziwe pieniądze okazać się może bardzo cenne i przydatne.

Opinia o grze hazardowej Book of Ra

Book of Ra to gra, jaką należy pochwalić przede wszystkim za wyjątkową oprawę graficzną, jaka z klimatyczną muzyką stwarza bardzo ciekawe i przyjemne warunki do gry. Do tego gra ta stale jest rozwijana, dzięki czemu na rynku pojawiają się już nawet wersje z 6 bębnami oraz nowymi możliwościami obstawiania zakładów. Oprócz tego sama gra działa płynnie i bez zarzutów. Gracze mogą liczyć na wysokie wygrane, szeroki wybór linii. To zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji obecnych dziś na rynku kasyn online.

Polecane artykuły

Najnowsze artykuły