Endorphina producent automatów hazardowych online

Studio Endorphina jest jednym z najważniejszych na świecie, jeśli chodzi o rozgrywkę kasynową. To właśnie ich gry dostarczają nam emocji na kilku płaszczyznach i implementowane są w top kasynach online. Jednocześnie są ciekawym gwarantem, który zapewnia nas o stałych publikacjach kolejnych pozycji po które dobrze jest sięgnąć. Tym samym, jeśli szukacie marki, która dba o gracza i zapewnia mu możliwie największe atrakcje hazardowe, zdecydowanie powinniście szukać ich gierek. Ponieważ jest to platforma szalenie popularna, będą one dostępne w wielu miejscach na które możecie trafić. W naszym materiale przybliżymy wam nie tylko firmę samą w sobie, ale pokażemy także ich kluczowe hity oraz wykorzystywane technologie. Dzięki temu dobrze i szybko wdrożycie się w temat.

Poznaj różnorodne gry od klasyków po nowości technologiczne

Poznaj różnorodne gry od klasyków po nowości technologiczneO tym, że jest to studio ciekawe nie musimy nawet mówić. Ich wdrożenia łączą dwa najważniejsze czynniki hazardowe. Mamy tu na myśli klasyki oraz nowinki technologiczne. Część gier jest szalenie prostych, inne z kolei mają mocniejsze szaty i lepiej prezentują się w zakresie użytkowanych nowinek i funkcjonalności. Poniżej zaprezentujemy wam kluczowe rozwiązania, które tam znajdziecie, jak również podamy kilka przykładów bezpośrednich gier, które cieszą się największą popularnością ze względu na potencjalne wdrożenia. Wybór macie tu ogromny, a ostatnio do oferty zawitała także gra Ancient Troy, ze świetnymi animacjami i… cóż skąpa w ubiór głównej bohaterki. Nie myślcie jednak, że Endorphina będzie was kusić pięknymi kształtami, w tym przypadku schodzą one bowiem na dalszy plan, a gracz otrzymuje świetne pole do popisu, w którym to nagrody mogą być niezwykle wysokie. Jeśli bowiem weźmiemy pod uwagę potencjalne stawki, szybko zorientujecie się, że za małe kwoty będziecie w stanie wygrać wielokrotnie wyższe.

Symbolika występująca w grach od Endorphina

Przechodząc bezpośrednio do opisu gier, dobrze jest wiedzieć, czego się po nich możecie spodziewać. W klasykach przykładowo podstawową opcją zawsze jest Gamble, czyli Hazard. Taka opcja włączana jest po każdym zwycięskim spinie. Daje graczowi sposobność do podwojenia wygranej, a jeśli ta sztuka mu się uda, może po taką szansę sięgnąć ponownie – aż do skutku. Gamble jest ryzykowne. Daje nam 50% szans na sukces. Tryb ten jest prosty, bowiem polega na wybraniu jednej karty, czerwonej lub czarnej. Czasem warto ryzykować, jednakże powinna to być część waszej strategii ogólnej. Obok tego rozwiązania najczęściej znajdziecie Wild. Jest to podstawowa, aczkolwiek już rzadziej spotykana opcja rozwojowa. Włącza zwykle tryb re-spin, czyli rozrusza pozostałe bębny, leżące obok wylosowanego. Daje graczowi darmową szansę na zwycięstwo, często włączając przy tym popularne multipliers, czyli mnożniki. Wild może się rozciągać na całą kolumnę, za co odpowiada tryb Expanding Wild. Jeszcze więcej możliwości ma z kolei Scatter. Jest to opcja premiowa, za sprawą której aktywujecie albo wyższe wygrane albo jedną z dodatkowych funkcjonalności. Mogą to być mnożniki, darmowe obroty, nawet mini gierki. Wszystko to zależy od wideo slota na którym wylądujecie, dlatego dobrze jest najpierw sprawdzić co dokładnie da nam sam Scatter. Oprócz niego dostępne są jednak symbole specjalne: Bonus, Jackpot i inne. Pierwszy z nich zawsze włącza grę dodatkową, drugi z kolei odda nam kumulacje, czyli znacznie podniesie same wygrane. Rzecz jasna Endorphina, podobnie jak inne marki z tej dziedziny, oferuje nam kilka swoich indywidualnych opcji. Te postaramy się przedstawić na przykładzie ich głównych gier hazardowych online.

Popularne sloty warte wypróbowanie

 1. Kamchatka

  Gra sygnowana wielkim niedźwiedziem pojawia się szalenie często, głównie za sprawą jej prostoty i chęci przeniesienia się na ten bardzo niedostępny i niebezpieczny teren naszego globu. Na pewno porwie was jednak nieszablonowany system bębnów oraz same znaki specjalne. W pierwszej kolejności widać tu niedźwiedzia, który odpowiada za rozwiązanie Wild i wymianę znaków. Po drugie jest także Scatter w formie wulkanu, który odda wam darmowe spiny oraz… podwoi każdą wygraną. Najważniejszym dodatkiem jest tu Geyser, który aktywowany na planszy zapewnia pomnożenie wygranych od 2 do nawet 15 razy. Gra ma do tego tryb Gamble, a także oferuje 243 zwycięskich układów

 2. The Vikings

  Gra utrzymana jest w podobnym stylu, co Kamchatka. Oferuje jednak bardziej lodowy wystrój planszy na której znajdują się legendarni wikingowie. Sam tryb pokazuje nam 5 bębnów i 3 rzędy, a rozwiązanie odda nam dwie podstawowe opcje gry: Wild i Scatter. Pierwsza z nich wymienia znaczki z planszy, z kolei druga odda nam zestaw 12 darmowych spinów, jeśli tylko na planszy pojawi się ich trójka. Gra ma aż 96% RTP i przy tym bardzo ogromny rozstrzał gry na stawki od 0,01€ po 200€, dzięki czemu będzie odpowiednia dla każdego typu gracza. Tu również znajdziecie rozwiązanie z trybu Gamble, pozwalającego podwoić wam każdą wygraną

 3. The Emirate

  Jest być może najpopularniejszą z ich gier i jedną z pierwszych, jakie stworzyło studio. Nawiązuje oczywiście do bogatych emiratów, aczkolwiek zaoferuje nam tylko t zwycięskich układów, przez co bardzo szybko i łatwo je zapamiętacie. Atutem gry jest to, że należy ją traktować jak jednorękiego bandytę, co oznacza, że jest całkowicie pozbawiona trybów premiowych jak Wild czy Bonus. Po prostu gracie! Kluczowe stawki potrafią wam zapewnić nawet 5 000 razy więcej niż wasz zakład, a maksymalny typ wynosi tutaj 50€. Nie musimy chyba zatem mówić, jak wiele uda się wam zwyciężyć, gdy na planszy pojawi się pięć znaczków wysokich budynków…

 4. Ancient Troy

  Na koniec zostawiliśmy najnowszą grę studia. Tytuł, podobnie jak inne studia, ma tu szablon w stylu 5 do 3, a także 25 zwycięskich układów. Gra ma oczywiście charakterystyczne dla studia Gamble, ale tu także rozwiązanie Free Games z darmowymi spinami w ilości 10 sztuk. Do tego dochodzą jednak rozwijane symbole mnożników oraz Wild, które mocno uatrakcyjnią grę, a przy okazji pokażą nam bardzo ciekawe układy graficzne.

Podsumowanie

Endorphina zadbała o to, aby studio kojarzone było za sprawą kilku ciekawych wdrożeń. Ich wszystkie produkty możecie odpowiednio testować na sobie. Jeśli zatem tylko chcecie, wystarczy wybrać dany slot i na niego kliknąć. Kasyna internetowe pozwalają wam na wykorzystanie wirtualnej waluty. Z tego też względu bez rejestracji i dokonywania depozytu otrzymacie szansę na poznanie nawet wszystkich kilkudziesięciu pozycji tego dewelopera. Taka nauczka przekuje się na doświadczenie i potem dalsze sukcesy w grze za pieniądze.

Podaliśmy wam jedynie cztery przykłady wideo slotów od Endorphiny, aczkolwiek to pełne zestawienie na pewno zrobi na was wrażenie. Nie braknie takich gier jak Lucky 2 Streak, Sugar Glide, Dia De Los Muertos czy Lucky Lands, po które sięgacie bardzo chętnie i często.

Najnowsze artykuły