Mega Moolah Jackpot

WPROWADZENIE DO MEGA MOOLAH JACKPOT

Wysoki jackpot w mega moolah slotJeśli mówimy o slotach z użyciem systemu progresywnych jackpotów, to na jednym z pierwszych miejsc zawsze będzie trzeba postawić Mega Moolah. Ta produkcja, która powstała w studiu deweloperskim Microgaming jest z nami od ośmiu lat i nic dziwnego, że nazywana jest ojcem ogromnych wygranych. Stylizowany na dziką Afrykę tytuł nagradzany jest wśród graczy od pierwszej chwili w której trafił na rynek, co powiązane jest nie tylko z potężnymi wygranymi, liczonymi w dziesiątkach milionów, ale także przez przyjazną grafikę, dźwięk i mechanizm, który zakłada ciekawe dodatki, wzbudzające w nas ciepłe i pozytywne emocje.

OPRAWA GRAFICZNA GRY

Cała szata opiera się naturalnie o afrykańską sawannę, spotkamy tam zatem wszystkie zwierzęta z tego regionu świata. W tle widoczne są drzewa i bujna roślinność, która skrywa w sobie bez wątpienia wiele drapieżników. Mega Moolah zachowana jest w bardzo tradycyjnym stylu, ale mimo tego prezentuje się w kontekście graficznym znacznie lepiej, niż odpowiedniki charakterystycznych owocówek czy jednorękich bandytów, które spotkamy nadal w barach i pubach. To bardzo wielobarwne zestawienie, które polubicie od pierwszego rzutu oka, co do tego nie ma i nie powinno być żadnych wątpliwości. Microgaming zadbało o dobrą ‘relację’ użytkownika z przyciskiem „spin”.

MECHANIZM MEGA MOOLAH JACKPOT

Jeśli chodzi o rozpoczęcie gry i wspomniany przycisk spinowania, należy nadmienić także o innych opcjach. Zacznijmy od tego, że mechanizm gry pokazuje nam na samej górze spis wszystkich czterech jackpotów, jakie można wygrać, poczynając od wersji mini (która wygrywana jest bardzo często!), po minor, major oraz mega w puli którego w maju 2016 roku znalazło się ponad 8 milionów złotych. To dużo, ale jak dowiecie się później, znacznie mniej od rekordu, po który sięgnął mieszkaniec Wielkiej Brytanii. Sama plansza składa się z 5 bębnów i 3 rzędów. Zwycięskie układy sprawdzicie w każdej chwili, wystarczy kliknąć na jeden z 25 przycisków po lewej lub prawej stronie, każdy oznaczony jest właściwą cyferką. Tyle też możliwości daje nam ten wyjątkowy slot. Pod symbolami, które opiszemy w kolejnym akapicie, znajduje się menu główne, a w nim przycisk z rozpiską symboli, ilość naszych kredytów, a także wartości zakładów, w tym linie (od 1 do 25), ilość obstawianych żetonów i finalna wartość zakładu (pojedynczego) w danej walucie. Po prawej znajdziemy jeszcze wygraną kwotę, a także przycisk ‘spin’, który rozpocznie rozgrywkę. Nie ma tu możliwości autogry, znanej z wielu slotów, dlatego uwagę musicie skupić wyłącznie na własnej grze, bez odchodzenia od komputera. Prawy górny róg to także dział FAQ z wyszczególnionymi pytaniami, które możecie zadawać, a także opcje dźwiękowe, w każdej chwili wyciszycie muzykę, jeśli ta w jakiś sposób będzie wam przeszkadzać.

MEGA MOOLAH JACKPOT I JEGO SYMBOLE

Tytuł ten oferuje wszystkim zainteresowanym dwanaście różnych od siebie figur.Symbole i linie w slocie mega moolahKażda z nich ma naturalnie inną wartość i jest cenniejsze w zależności od tego na jaką trafimy. Pierwszych pięć z nich to klasyczne układy z kart, czyli 10, J, Q, K, A. Ich wartość jest minimalna, chociaż systematycznie wzrasta i daje nam i tak znacznie więcej, niż w przykładowych owocówkach. Dla przykładu za piątkę króli otrzymamy aż 100 żetonów, a przy asach będzie to nawet o 50 sztuk więcej! Następnie natrafimy już na zwierzęta znane z Afryki, antylopę, zebrę, żyrafę, bawoła, słonia oraz lwa, który rzecz jasna, jest najlepiej punktowany. W takich standardowych rozwiązaniach gracz może wygrać nawet do 75 tysięcy żetonów, z czego za piątkę lwów zgarniemy nawet 15 tysięcy jednorazowo! Nie musimy chyba zaznaczać, jak potężny zastrzyk finansowy by to był. Jednocześnie ten sam znak odgrywa rolę symbolu Wild. Jako dwunasta propozycja widzimy dziwną, fioletową istotę, występującą tu jako symbol Scatter. Nie tylko zapewnia wygrane, nawet przy zaledwie dwóch znaczkach wylosowanych w zestawie, ale udostępnia fazę darmowych spinów. Poniżej dokładna rozpiska punktowa na jaką możecie liczyć.

Nazwa znaku

2

3

4

5

10

-

2

10

40

J

-

3

15

60

Q

-

4

20

75

K

-

6

30

100

A

-

8

40

150

Antylopa

-

10

50

250

Zebra

-

20

100

400

Żyrafa

-

30

125

500

Bawół

4

40

150

600

Słoń

6

50

250

750

Lew

15

125

1 500

15 000

Scatter

2

3

20

100

Cztery znaki dają możliwość wygranych przy ledwie dwóch symbolach na planszy.

DODATKI W GRZE

Mega Moolah udostępnia dwa główne dodatki, które urozmaicają nam rozgrywkę. O obu już wspomnieliśmy, są to bowiem znaki Wild oraz Scatter, tak bardzo powszechne i popularne wśród internetowych gier kasynowych. Pierwszy z nich to lew, który podwaja wygrane, gdy zamienia znaki z nim sąsiadujące. Jak przypomnimy, Wild ogólnie zamienia wszystkie sąsiadujące znaki na takie, które mogą dać nam zwycięski układ, naturalnie nie gwarantuje to jednak sukcesu, bo nadal możemy nie uzyskać wyniku, który zgadza się z 25 liniami zawartymi w zasadach. Jedynie znaki Scatter nie mogą być zamienione. Pamiętajmy przy tym, że wygrywają jedynie układy zdobywane od lewej do prawej strony.

Na koniec został nam jeszcze Scatter, występujący tu pod dziwną postacią, być może starej szamanki. Jeśli wylosujemy je 3, 4 bądź 5, otrzymamy 15 darmowych spinów. Pula ta może być powiększana podczas ich wykorzystywania, właściwie bez ograniczeń. Wszystkie zwycięstwa odnoszone w czasie trwania free spinów liczone są o trzykrotnej wartości, dzięki czemu łącznie w fazie wygrać można nawet 225 000 żetonów. Zaskoczeni? Takie jest właśnie Mega Moolah!

PODSUMOWANIE JACKPOTA MEGA MOOLAH

Progresywne jackpoty to jedna z największych korzyści, na jakie może liczyć gracz poszukujący wysokich wygranych. Ten tytuł Microgaming stał się bardzo popularny, zwłaszcza, że minimalna wartość mega jackpotu wynosi na starcie jeden milion. Co ciekawe, rekord w chwili obecnej sięga 13 milionów funtów, które padło w Wielkiej Brytanii. W przeliczeniu na polską walutę, jest to prawie 75 baniek! Prawdziwa fortuna, a mamy na uwadze, że wygrywano też inne kwoty. Mega Moolah bazuje na przypadkowych algorytmach, dlatego nie wiemy kiedy padnie kolejna kumulacja. Może będziecie mieć takie szczęście za pierwszym razem, gdy tylko zakręcicie? Jest to możliwe i pokazało to już wielu graczy z całego świata. Pamiętajcie tylko, że by grać o najwyższe stawki, trzeba rywalizować przy wykorzystaniu większych zasobów finansowych. Wszystko to wspólnie z darmowymi spinami, fajnym systemem wild i muzyką kojącą nasze uszy i dusze daje doskonałą kombinację. Mega Moolah nie bez powodu jest tak słynne!

Polecane artykuły

Najnowsze artykuły