Nolimit City producent automatów hazardowych online

Nolimit City to marka, która przez ostatnie dziesięć lat zbierała ogromne doświadczeniem. Efektem tego było mnóstwo ciekawych gier oraz kolejne siedziby, odpowiednio na Malcie, w Szwecji i w Indiach. Każdy z tych rynków stał się na tyle popularny, że obecnie przyciąga chętnych graczy praktycznie z każdego zakątka globu. O ile rozumiemy głosy, które mówią, że Nolimit City może wydawać się nieznane, tak stanowczo w naszym artykule temu zaprzeczymy. Wielu z nas nie wie dokładnie jakiej marki są ulubione gry, dlatego na pewno nie lada zaskoczeniem będzie dla was spis wideo slotów, które przygotowali. Nie będziecie tu zawiedzeni, zwłaszcza, że w grę wchodzą liczne ciekawe rozwiązania technologiczne, ale też przyjazne dla oka wizualizacje. Nie pominiemy też czynnika związanego z promocjami, które będziecie mogli zrealizować na swoich ulubionych gierkach.

Wzbogać sloty od Nolimit City atrakcyjnymi bonusami

Wzbogać sloty od Nolimit City atrakcyjnymi bonusamiStudio słynie przede wszystkim z bardzo dokładnych detali. Przygotowanie dla nich gier hazardowych jest czymś w roli… cukiernika, którego tort musi być idealny przed podaniem. Nic zatem dziwnego, że sięgniecie po produkty, które kocha się automatycznie i od razu. Pomocne w ich poznaniu mogą być liczne promocje, które są zresztą naczelną częścią dla większości znanych nam operatorów. Jeśli w kasynie internetowym, które was interesuje, znajdziecie gry z serii Nolimit City, możecie być pewni, że wykorzystacie większość – lub nawet wszystkie – premie właśnie w tych pozycjach. Zaczniemy od tego, że bonus powitalny oraz każde doładowanie gotówkowe da wam szansę na np. podwojenie deponowanych środków, a to z kolei wielkie okazje do tego by grać dłużej i za pokaźniejsze kwoty. Zresztą promocja powitalna to dopiero początek i ciężko mówić, że tylko na tym skorzystają gracze ceniący sobie dobre wsparcie swojej zabawy. Do zestawu na pewno dodamy jeszcze cashback, czyli zwrot gotówkowy we wskazanym procencie, ale też wyścigi, turnieje, loterie. Wszelkiej maści bonusy są zwykle uzupełniane przez programy lojalnościowe, system nagród VIP, prezenty urodzinowe czy zestawy darmowych spinów. To zresztą je się daje zwykle graczom, gdy na stronie pojawia się nowa gra, w tym od Nolimit City. Brzmi doskonale, ale musicie pamiętać o jednej ważnej rzeczy. Gry kasynowe oraz przypisane do nich promocje zawsze mają swoje wewnętrzne regulaminy. Za ich sprawą dowiecie się przede wszystkim jak grać i czego oczekuje od was marka. Mamy tu na myśli konkretne terminy udziału i ważności dodatków, wpłaty maksymalne i minimalne, które uczestniczą w wydarzeniu oraz potencjalny obrót. Naszym zdaniem to zresztą obrót jest najważniejszy, bowiem pokazuje nam i wyznacza cele do realizacji w zakresie środków bonusowych. Jeśli tylko zaznajomicie się z regulaminem, zabawa będzie przyjaźniejsza, bezpieczniejsza i zapewne znacznie szybsza.

Oferta gier od klasyki po nowości technologiczne

Promocje to oczywiście zaledwie wstęp do opisywanych gier. Tych jest szalenie dużo, od Kitchen Drama w wydaniu BBQ Frenzy, przez Oktoberfest, Wixx, Space Arcade, Dungeon Quest, Ice Ice Yeti, Coins of Fortune czy Tesla Jolt. Dlaczego uważane są za wartościowe? Nie tylko przez ładne animacje czy sprawdzone i licencjonowane mechanizmy. W grę wchodzi przede wszystkim scenariusz i użytkowane znaki i symbole. Wśród tych dodatkowych znajdziecie wiele, które wciągają do zabawy na dłuższą chwilę. Nolimit City nie tworzy raczej gier klasycznych, bardziej stara się wejść w zakres nowoczesny, dzięki czemu znajdziecie u nich takie rozwiązania jak: Bonus, Jackpot, Scatter, Wild, Free Spins, ale też kilka innych, unikatowych i dostosowanych do konkretnego trybu gry. Za co one odpowiadają? Kolejno za wdrażanie nowych mini gierek z większymi wygranymi, za kumulacje, mnożniki nagród, tryb re-spin oraz darmowe obroty. Funkcje te mogą być wymienne, bowiem wszystko to zależy od danej gry. Często Wild poza re-spinem doda nam mnożniki, z kolei Scatter uruchomi grę lub doda free spiny, których nigdy za wiele. Faktem jest to, że w skrajnej większości przypadków są one odnawialne, zatem jeśli uda się wam dobre rozdanie, przez dłuższy czas zagracie za darmo, wygrywając przy tym niezły kąsek. Na koniec tego akapitu dodamy, że wszystkie gry ze studia, które dla was opisujemy, mogą być rozgrywane całkowicie za darmo. Odpowiada za to fikcyjna waluta, którą studio przy współpracy z kasynami wdrożyło do swojej oferty. Takie żetony nie mają ograniczeń ilościowych i czasowych, zawsze je odnowicie. Dzięki temu zyskacie szanse do treningu i wyboru takich slotów, które waszym zdaniem będą najciekawsze i najbardziej spodobają się bezpośrednio wam, bez konieczności wpłaty i utraty gotówki

Popularne video sloty

  1. Dungeon Quest: Kto z nas nie lubi świata magii, wielkich wojowników i czarodziejów. Gra jest charakterystyczna i na pewno jest wam znana ze względu na barbarzyńcę – kobietę, która jest tu jedną z głównych postaci. Gra ma bardzo nietypowy wygląd slota, 30 zwycięskich linii, ale też magiczne rozwiązanie Power Stone, które zajmuje pola 2 na 2. Jest też także tryb Gem Forge oraz Alchemy Spins,

  2. Ice, Ice Yeti: Gra ma bazować na bardzo zabawnym trybie, w którym spotkamy legendarnego Yeti. Piękna szata graficzna to jedno, ale to co zrzuci was z krzesła to… 16 807 zwycięskich układów, czyli tzw. Paylines. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z grą, która chociaż częściowo dorównuje temu pomysłowi. Bębny 7 na 5 także należą do najbardziej specyficznych na rynku. Pod Wildem ukrywa się straszny Yeti, który po aktywacji odkrywa nam część zamrożonych wcześniej pól. Prawdziwa magia!,

  3. Coins of Fortune: Nawet gdybyśmy chcieli przedstawić wam grę prostą, tutaj nie jest to możliwe. Każda z nich ma swoje unikatowe wdrożenia godne uwagi. Ten slot ma co prawda zaledwie układ 5 do 3, czyli standardowy, ten jest jednak mocno odchylony, dający nam wrażenie, jakbyśmy patrzyli na niego od dołu. Główne opcje? Rozwijane Wild na całą kolumnę, tryb Dragon Nudge oraz Lucky Respin. W każdym przypadku pojawią się dodatkowe wizualizacje, w których łatwo się zakochać.

Jak zatem widzicie, gry od Nolimit City są bardzo rozbudowane technologicznie. Studio należy do marek, które w pełni skupiają się wyłącznie na nieszablonowych wdrożeniach, dzięki czemu czekają na was przygody, jakich wcześniej niemalże na pewno nigdzie nie doświadczyliście. Jednocześnie warto wziąć pod uwagę, że potencjalne jackpoty są tu bardzo wysokie, dzięki czemu i zabawa będzie bardziej wymagająca, dająca nam większe zastrzyki adrenaliny.

Zachęcamy do wypróbowania ich slotów wszystkim tym fanom, którzy oczekują bardzo wiele i jednocześnie lubią dobrą, sprawdzoną i bezpieczną rozrywkę internetową. Dołączcie do tej pasjonującej bitwy online.

Najnowsze artykuły