Oprogramowanie kasyn na żywo Extreme Live Gaming

Extreme Live Gaming rozrastało się na tyle szybko, że zwróciło na siebie uwagę potentatów z całego świata. Efekt zresztą przeszedł oczekiwania nawet najwierniejszych fanów tej marki. Firma została wykupiona przez Pragmatic Play, które tym samym znacznie powiększyło swoją ofertę promowanych hitów. W ich kontekście możemy teraz mówić o grach na żywo, które nie tylko kuszą i fascynują, ale też proponują nam najwyższa jakość. W naszym artykule postaramy się skupić na wszelkich możliwościach tej firmy, poczynając od ogólnego układu stołów, przez krupierów i bieżące promocje, które widoczne są na stronach kasyn internetowych. Nie zwlekajmy zatem i sprawdźmy dokładnie, na co możemy w tym przypadku liczyć?

Ekscytująca rywalizacja z krupierem od Extreme Live Gaming

Ekscytująca rywalizacja z krupierem od Extreme Live GamingZanim przejdziemy do generalnej oferty i prezentacji marki, warto w ogóle nadmienić, czym się zajmują. Kasyna na żywo wciąż dla wielu graczy mogą być podmiotem obcym, nieznanym. Warto zatem wiedzieć, że mówimy tu o produkcie, który w bardzo ciekawy sposób urozmaica nam klasyczne wideo sloty czy też grę w pokera. LIVE w tym przypadku oznacza nic innego, jak po prostu prawdziwą rywalizację z innymi graczami, w tym przypadku – z krupierem. Będzie to prawdziwa osoba, którą zobaczycie w realnym studio. Koniec zatem z koniecznością wyjazdu do kasyna stacjonarnego, które bardzo często oddalone jest od naszego miejsca zamieszkania nawet o kilkadziesiąt kilometrów.

Opisywany krupier lub jak kto woli, dealer, poprowadzi całą rozgrywkę, będzie się z wami także komunikował. Najczęściej są to piękne kobiety, ale nie bądźcie tym wyglądem omamieni, to wyjątkowe specjalistki, które prowadzą zabawę na absolutnie topowym poziomie, bez błędów, do tego będąc cały czas monitorowanym. Jeśli zatem szukacie tego typu rozgrywki, powinniście zwrócić uwagę na produkty Extreme Live Gaming, które przyłożyło wielką wagę do tego, by kasyna na żywo zyskało wyłącznie pozytywny rozdźwięk. I właśnie o takie pomysły starają się od wczesnego etapu 2013 roku. W dalszej kolejności opowiemy o tym, jak podmiot Novomatic Group został wykupiony przez Pragmatic, co w najbliższych miesiącach zaowocuje kolejnymi, pozytywnymi zmianami i dalszymi grami wdrażanymi do ich oferty.

Kiedy w połowie 2018 roku dotarła do nas wiadomość o przejęciu firmy, spoglądaliśmy na to z lekkim niepokojem. Fuzje i wchłonięcia nie zawsze kończyły się dobrze. W przypadku Extreme Live Gaming, które zachowało swoją nazwę, było jednak inaczej. Od samego początku liczyła się tu jakość, co zresztą zaowocowało współpracą z podmiotami z 15 krajów, gdzie łącznie zarejestrowało się na stronie ponad 25 000 graczy. To właśnie oni zdecydowali, że swoje pieniądze warto powierzyć właśnie tej marce. Efekt tego jest rzecz jasna prosty, otrzymaliście takie gry jak ruletka, blackjack, bakarat, livebox oraz otoczenie dedykowane, które może się opierać o promocyjne treści, które pomogą wam w dokładnym dopasowaniu stołu bezpośrednio do waszych oczekiwań. To kolejny plus tego studia, ale trzeba mieć na uwadze, że bazowe gry na pewno są wam już znane. Zarówno blackjack i bakarat, jak również ruletka (w kontekście gry stołowej) to hitowe pozycje, znane na całym świecie od wielu już lat. Były to zresztą pierwsze pozycje wprowadzane z tego zakresu do sieci. Są proste, błyskawiczne, a stawki dobieracie sami, zgodnie z waszymi możliwościami i celami. Nie ma tu z góry narzuconych kwot, wystarczy wybrać konkretną wartość żetonu, jaka was zainteresuje. To wystarczy, by rozpocząć zabawę.

Jak dokładnie wygląda tu rozgrywka 

Sprawa paradoksalnie jest dość prosta. Przykładowo, przy stole od ruletki zobaczycie po lewej stronie krupierkę, która poprowadzi całe rozdanie. Poniżej widoczne jest koło i cały mechanizm, a po jej prawej stronie, płótno z możliwościami wyboru gracza. Na tej podstawie otrzymacie wszystkie bazowe opcje ruletki w zakresie typowania, czy to kolorów, pierwszej części, drugiej połowy czy też wskazanych przedziałów, na których, jak wiecie, znajdują się cyfry od 0 do 36. Pominięto tu na szczęście ruletkę amerykańską, która dodaje nam podwójne 0, znacznie pomniejszające szanse gracza na zwycięstwo. Sam użytkownik wybiera tu ze swojego panelu wartość zakładu, grane pole i… właściwie to tyle. Krupier przywita się z wami imiennie, poprowadzi całą zabawę, sprawdzi wynik na systemie, a także udostępni wam po lewej stronie ekranu dodatkowy wgląd w menu, jeśli tylko macie ochotę sprawdzić dodatkowe ustawienia rozgrywki.  Ponieważ firma jest licencjonowana przez MGA, otrzymacie tu także szereg dodatkowych informacji o legalności. Nic nie stoi przy tym na przeszkodzie, byście całość analizowali z punktu widzenia urządzenia mobilnego. Wszystkie te przenośne sprzęty sprawdzą się równie dobrze, co gra na komputerze stacjonarnym. Oprogramowanie Android, iOS czy Windows nie mają tu większego znaczenia, dlatego wybór zawsze pozostawiamy wam.

Na chwilę obecną nie jest wiadome, jakie kolejne gry uzupełnią pełną ofertę Extreme Live Gaming, jednakże pewne jest to, że zawitają tam następne hity, dobrze wam znane z innych kasyn. Lista marek wspierających ten podmiot także robi wrażenie i bardzo często piszemy o nich na łamach naszej strony. Jeśli zatem jesteście zainteresowani wieściami o firmie, warto do nas zaglądać. Bierzcie pod uwagę, że firma ta bardzo często organizuje dodatkowe promocje, dzięki czemu gracze mogą liczyć przykładowo na doładowania gotówkowe czy też cashback, który następnie ponownie możecie realizować na danej stronie operatora.

W razie wszelkich pytań i uwag do opisywanej marki, warto się z nimi kontaktować za sprawą formularza na ich witrynie. Dzięki temu obsługa rozwieje wszelkie wątpliwości i pozwoli wam się cieszyć pełnią możliwości tego potentata.

Najnowsze artykuły