Oprogramowanie kasyna na żywo Evolution

Jeśli chodzi o oprogramowania, które znajdziecie w kasynach na żywo, to istnieje kilka marek, które uważane są za absolutnych potentatów w tym zakresie. Jedną z nich, być może kluczową, jest Evolution Gaming. Firma znana jest od lat wszystkim pasjonatom hazardu internetowego. Nic zatem dziwnego, że chcielibyśmy wam przytoczyć ich produkty, a także pokazać, czego dokładnie i na jakich warunkach się spodziewać. To bowiem paradoksalnie znacznie więcej tematów, niż po prostu udostępnienie jednej z gier. Zostańcie zatem z nami, rozsiądźcie się wygodnie w fotelu, poczytajcie, a potem dołączcie do rozrywki na najwyższym możliwym poziomie. Bo właśnie taką gwarantuje wam marka Evolution!

Jak wygląda rozgrywka z krupierem w kasynie na żywo

Jak wygląda rozgrywka z krupierem w kasynie na żywoEvolution Gaming to potentat o którym wspominaliśmy już wielokrotnie. To właśnie ich gry widzimy najczęściej w kasynach internetowych, jeśli przychodzi do trybu na żywo. Pozycje stołowe są coraz bardziej cenione i mimo iż mają swoje lata – historycznie – wciąż pojawiają się nowe i lepsze odsłony, które zapewnić mogą tak pokaźne wygrane jak i ogromne emocje. Pamiętajmy bowiem, że w trybie kasyna live gracze rywalizują przede wszystkim z krupierem. To niejako przeniesienie punktu stacjonarnego do sieci. Różnica taka, że nie trzeba się gustownie ubierać, wpłacać wpisowego czy martwić się o męczący dojazd. I powrót do domu. Tryb na żywo pozwala nam widzieć krupiera, a także się z nim komunikować. Zwykle nawet się z nami przywita. My z kolei mamy live czat do dyspozycji, dzięki czemu możemy natychmiastowo się skontaktować z prowadzącym. W ten sposób całość wygląda przyjemnie i przejrzyście. W co zagramy w taki sposób? Postaramy się wymienić kluczowe produkty, aczkolwiek już na tym etapie zaznaczamy bardzo jasno – gier na żywo od Evolution Gaming jest znacznie więcej. Ich pełna rozpiska to „inna bajka”, aczkolwiek dobrze jest mieć świadomość, że kasyna internetowe sięgają po większość takich rozwiązań, dzięki czemu urozmaicenie stoi tu na drugim miejscu, obok najwyższej jakości usług.

Gry udostępnione przez operatora to przede wszystkim klasyki: blackjack, bakarat, ruletka, hold’em. Każda z tych gier ma wiele odsłon czy też rodzajów stołów. Znajdziecie edycje amerykańskie, francuskie czy europejskie. Dochodzą tryby Mini lub Infinite, znane szczególnie z blackjacka. Gdy chodzi o poker, również marka nie próżnowała, oferując Three Card Poker czy też Caribbean Stud. Jest tego więcej, a tylko od was zależy, po co i dlaczego sięgniecie. Oferta jest tu poszerzona głównie przez Dream Catchera, Dragon Tiger, Football Studio. Jeśli tylko macie ochotę, możecie je dokładnie poznać niemalże wszędzie, jako że firma jest popularna z samym tylko założeniu. Nie zapominamy także o grach mobilnych, które stanowią bardzo znaczący człon Evolution. To studio deweloperskie dopilnowało, by gry, które wam prezentują, były dostępne także poprzez urządzenia mobilne. Mamy tu na myśli tak smartfony jak i tablety. Nie ma przy tym znaczenia, czy użytkujecie Android, Windows, iOS czy każde inne rozwiązanie. O ile kiedyś kasyna oferowały aplikacje mobilne, teraz całość bazuje przede wszystkim na responsywności strony, która wspiera produkty tej marki. To kolejny już atut, bowiem nie zawsze mamy możliwość gry przez komputer stacjonarny i laptop. Rywalizacja za sprawą sprzętu przenośnego będzie zatem pomocna i zapewni coś więcej, niż tylko emocje – stoją za tym też pokaźne pieniądze.

Skorzystaj z licznych promocji powiązanych z grami Evolution Gaming

Skorzystaj z licznych promocji powiązanych z grami Evolution GamingStudio, które znajdziecie dla gier Evolution Gaming, to bardzo ciekawe miejsce. To właśnie w nim znajdują się wszystkie kluczowe stoły, jak również pracują krupierzy. To nie kasyna same w sobie oferują dodatkowe miejsce, zajmuje się tym właśnie operator. To oni zatrudniają pracownice i pracowników, a dzięki temu wy możecie dołączyć do stołu, przy którym pracuje wasza ulubiona krupierka. Być może dla niektórych jest to czynnik nieistotny, dobrze jednak pamiętać, że człowiekiem w dużej mierze kierują przyzwyczajenia. Jeśli zatem dany krupier spisuje się rewelacyjnie, na pewno do niego wrócicie. Evolution przykłada do tego ogromną wagę, co zresztą sprawia, że możecie liczyć na pełne wsparcie zespołu profesjonalistów. Nikt tam nie trafia z przypadku i piękny, zadbany wygląd jest tu jedynie cennym dodatkiem. Pewne jest to, że nie zawiedziecie się na prowadzącym.

Dodamy także, że gry z oferty Evolution Gaming są zwykle na tyle atrakcyjne, że kasyna oferują związane z nimi promocje. Takie też bonusy będą z wami praktycznie od samego początku rywalizacji. Już przy pierwszym depozycie zapewnicie sobie bonus powitalny, czyli możliwość do podwojenia swoich środków. Przykładowo zatem, jeśli wpłacacie 1 000 złotych, na waszą grę przeznaczonych zostanie 2 000 złotych! Podobnie jest z doładowaniami gotówkowymi na dalszym etapie, aczkolwiek te są zwykle niższe. Ich plus? Odnawialność. A dodatkowe środki przydadzą się przecież zawsze. Evolution Gaming to jednak nie tylko jedna klasyczna promocja, to znacznie więcej. Rzecz jasna, to kasyna internetowe decydują, często jednak ich działania wsparte są właśnie deweloperami. Ich wkład jest nieoceniony i może bazować nawet na ufundowaniu części nagród. Jakie korzyści się z tym wiążą? Przykładowo będzie to cashback, czyli część postawionej i przegranej kwoty. Zwykle jest to 10%, które spożytkujecie właśnie na dalszą grę w trybie na żywo. Do tego dochodzą liczne turnieje i wyścigi, które ocenią, który z was jest najbardziej zaangażowany i najbardziej polował na wygrane. Poza takimi zagadnieniami liczyć można na bardziej indywidualne czy kreatywne, aczkolwiek w tym zakresie – trzeba szukać lub czytać nasze wpisy. Staramy się być na bieżąco, zawsze!

O wszelkich atutach niezawodnych gier Evolution Gaming możecie przeczytać bezpośrednio podczas gry przy ulubionych stołach z ich oferty.

Najnowsze artykuły