Oprogramowanie kasyna na żywo Playtech

Playtech to marka, którą możecie kojarzyć przede wszystkim z doskonałych wideo slotów. Firma nie ograniczyła się jednak wyłącznie do tego projektu, dzięki czemu obecnie możemy korzystać na ich propozycjach znacznie więcej i bardziej. W pierwszej jednak kolejności nadmienimy, że ich cała seria Age of Gods stała się prawdziwym i pożądanym klasykiem. Studio z jednej tylko gry stworzyło całe uniwersum bogów, zatem gracze mogą sięgać dokładnie po takie pozycje, które przypasują im w mitologii w szczególności. Pomysł świetny, aczkolwiek uzupełniony jeszcze o Buffalo Blitz czy serie powiązane bezpośrednio ze znanymi filmami i serialami. Playtech współpracuje bowiem z twórcami, zatem ich licencje nakierowane zostały m.in. na Top Gun, Gladiator czy Ave Ventura. Jak to doświadczenie przełożyło się potem na stworzenie doskonałej platformy związanej z kasynem na żywo? Wszystko to tłumaczymy poniżej.

Jak wygląda rozgrywka z krupierem w kasynie na żywo

Rozgrywka z krupierem w kasynie na żywo playtechOferta live to oczywiście coś znacznie innego. Zestawienie nawiązuje do lokalów stacjonarnych, jednakże nie trzeba przy tym wychodzić z domu. Technologia rozwinęła się wystarczająco, by takie praktyki mogły być w końcu stosowane. Playtech zresztą działa w tej materii od dobrych kilku lat, stale polepszając jakość swoich produktów. Koniec zatem z dojazdami na miejsce i długim oczekiwaniem, wpłatami za wpisowe, eleganckim ubiorem. Tu możecie zagrać od razu, bez trosk czy nawet bez wstawania od biurka. Głównym celem są tu zmagania z prawdziwym krupierem, zatem spotkacie realną osobę, która stanie po drugiej stronie ekranu. Komunikacja prowadzona jest tu poprzez audio i wideo, zatem zarówno ją zobaczycie jak i usłyszycie. Z kolei wam oddany zostanie do dyspozycji czat na żywo, za sprawą którego będziecie mogli zadawać potencjalne pytania lub reagować na rozgrywkę. Interakcja stoi tu na najwyższym poziomie, co zresztą było jednym z założeniem tworzenia kasyna na żywo. Taka oferta trafiła już praktycznie wszędzie i istnieje kilka marek cenionych na całym świecie, które zdecydowały się skorzystać właśnie z Playtech.

Studio deweloperskie wymienia kilka gier, które uważane są za światowe perły. Są to blackjack, ruletka, bakarat, Poker online, hi-lo, sic bo, side bet variants including 21+3 oraz Grand Royal, który jest flagowym przedsięwzięciem Playtech. Jeśli zatem chcecie sięgnąć po którąś z takich gier stołowych, warto się zastanowić nad tym, czy nie interesuje was właśnie pozycja od nich. Firma jest oczywiście w pełni licencjonowana i bezpieczna, zatem nie musicie się martwić o żadne możliwe przecieki. Strony, gdzie aplikuje się ich gry są dodatkowo zabezpieczone przez właściwe protokoły oraz same kasyna, które także mają „nad sobą” właściwe instytucje kontrolujące ich działania. To już kolejny atut, którego nie możemy w żadnym przypadku ignorować. W zakresie krupierek, są to specjalnie wyszkolone osoby, które na bieżąco są dodatkowo edukowane przez dalszy personel. Kobiety, które znajdziecie przy stołach są przy tym uśmiechnięte, przez co sama zabawa jest też bardziej przyjazna i wciągająca. Playtech zainwestował w piękno i był to strzał w dziesiątkę. Nie musicie się jednak obawiać, krupierzy także są tu dostępni. Wybór w tym zagadnieniu pozostawiony jest wyłącznie wam. Jednocześnie na tym etapie pragniemy wam zaznaczyć, że karty używane w ich grach mają znacznie większą symbolikę, niż te standardowe, dlatego też bez trudu zobaczycie wszelkie symbole związane z grami karcianymi. W przypadku ruletki, gdzie karty nie mają znaczenia, zamontowane są odpowiednie kamery, które dają wam wgląd w całą planszę oraz mechanizm kołowy, na który spuszczana jest kulka. Transparentność jest tu kluczowa.

Atrakcyjne bonusy i promocje dostępne w wydaniu live

Atrakcyjne bonusy i promocje dostępne w wydaniu liveWszystkie gry na żywo od tego dewelopera dostępne są także w wydaniu mobilnym. Trzeba o tym powiedzieć, bowiem to właśnie smartfony i tablety powoli wypychają komputery stacjonarne i laptopy z użytkowania codziennego. Dzięki rozwiązaniom opisywanej marki nie musicie się martwić, czy pojawia się okazja do tego, by grać z podróży czy chociażby w przerwie w pracy. Nie mają znaczenia także użytkowane systemy w telefonie, bowiem iOS, Android, Windows czy inne spisują się tu równie dobrze. Mobilność nie wymaga przy tym instalowania żadnych aplikacji – od tych się już odchodzi. Obecnie strony skupiają się bardziej na responsywności, dzięki czemu platforma zwyczajnie dopasuje się do sprzętu, który posiadacie.

Na koniec pozostaną nam dwie istotne kwestie. Pierwszą z nich jest możliwość treningu. Playtech w tym zakresie stara się pomagać graczom. Nie każdy na tym etapie jest w końcu przekonany do gry na żywo. Oprogramowanie tego typu może być dla niektórych nowością, do tego niezrozumiałą. Dlatego też zainwestowano w wirtualne żetony i tryb demo. Pozwoli on wejść do gry bez żadnej rejestracji. Nie trzeba też dokonywać depozytu – po prostu potrenujecie, poznacie się z zasadami. Krupierki są przy tym niezwykle miłe, witają się imiennie i wskazuję na drogę, jeśli czegoś nie zrozumiecie. Takie żetony są przy tym niekończące się. Ostatnim tematem będą zatem promocje. To one nakręcają większość kasyn. Co bardzo ważne, takie bonusy skierowane są także na wydanie na żywo. Różnice? Głównie warunki i zasady. W grach live są bardziej złożone niż w klasycznym wideo slocie. Dzieje się tak, ponieważ wygrane przykładowo w ruletce są znacznie łatwiejsze do osiągnięcia niż w takich slotach jak Superman, który także pochodzi od Playtech. Do bonusów podstawowych zaliczymy premię powitalną, reload bonus, ale też cashback na każdym poziomie, wyścigi i turnieje. Niektóre marki zaoferują nam znacznie więcej, dlatego też własna analiza firm, po które warto sięgnąć w pierwszej kolejności, powinna być tu istotna dla każdego z was. Zachęcamy do gry i próbowania produktów Playtech.

Najnowsze artykuły