Play N'GO Dostawca gier hazardowych online

Play N’ Go jeden z czołowych dostawców video slotów 

Play N’ Go jeden z czołowych dostawców video slotówJest to firma ceniona na całym świecie, która świętowała swoje pierwsze sukcesy już wiele lat temu. Mamy zatem do czynienia ze studiem deweloperskim, które zrealizowało pasję setek tysięcy użytkowników z całego świata. Swoje biura posiadają w Szwecji, na Węgrzech, Malcie, Wielkiej Brytanii oraz na Filipinach. Posiadają także niezbędne licencje do funkcjonowania, za które odpowiada między innymi Malta Gambling Authorities. Co dokładnie dla nas stworzyli? Cóż, różnorodność jest tu na tyle ogromna, że konieczne było przygotowanie następujących kategorii: Sloty, gry stołowe, wideo poker, zdrapki, zakłady, wideo bingo oraz Bespoke. W każdym przypadku liczyć można na ciekawe urozmaicenie, które jednocześnie stosuje bardzo ciekawe rozwiązania. W naszym artykule przybliżymy wam nie tylko kluczowe gry, ale też funkcjonalności, które możecie spotkać za sprawą wdrożeń Play N’ Go. Jest tu w czym przebierać, co ucieszy przede wszystkim graczy wymagających.

Mechanizm i symbolika dostepna w slotach

Zacząć należy od tego, że gry, w szczególności wideo sloty, nakierowane są tu głównie na nowe rozwiązania technologiczne. Dotyczy to także użytkowanej grafiki oraz układów dźwiękowych i mechanicznych. Co prawda pograć można także w klasyki, jednakże to nie one są domeną Play N’ Go. W zakresie wykorzystywanych funkcjonalności, znajdziecie tu m.in.:

  1. Wild – który odpowiada za wymianę znaków z planszy. Dotyczy to sąsiadujących pól do tych, które oznakowano jako Wild. Dzięki temu uruchomiona jest faza RE-Spin, która daje realne szanse na wygranie gotówki, nawet jeśli w początkowym typie wygrać się nie udało. Faza Wild ma także kilka innych funkcjonalności, które mogą być zmieniane w zależności od oferowanych w kasynie gier,
  2. Scatter – jego funkcjonalność jest bardzo szeroka, gdyż czasem uruchomi grę dodatkową, w innym przypadku darmowe spiny, a od czasu do czasu także mnożniki nagród. Symbole Scatter nie są wymieniane, gdy na planszy pojawia się Wild i to jedyne odstępstwo od tej głównej reguły,
  3. Bonus – Tutaj sprawa jest prosta, bowiem za sprawą znaku Bonus uruchomiona jest gra dodatkowa. Zwykle przenosi nas ona do zupełnie innej planszy, co jest ciekawym urozmaiceniem, którego głównym atutem jest przede wszystkim możliwość wygranie znacznie wyższych stawek niż standardowo. Bonus może oznaczać także przejście do fazy Jackpota progresywnego, gdzie toczona jest walka o nagrodę główną.
  4. Free Spins – za ich sprawą gracz otrzymuje darmowe spiny. Zwykle są one odnawialne, zatem przy odrobinie szczęścia darmowe zakręcenia będą się same nakręcać. Faza obrotów może graczowi zapewnić od 5 do nawet kilkuset obrotów, dzięki czemu śmiał wykorzystacie wszelkie możliwości płynące z gry za darmo. Faza ta daje wartość spina w takiej samej kwocie w jakiej graliście ostatnio za realną kasę.

To są podstawowe dodatkowe opcje od Play N’ Go, aczkolwiek w zależności od gier mogą one być jeszcze uzupełniane. Studio deweloperskie działa na całym świecie, a lista ich projektów jest imponująca i zakłada już kilkaset pozycji rozłożonych na podane przez nas kategorie. Powyżej podaliśmy kluczowe funkcjonalności, natomiast poniżej udostępnimy jeszcze opis kilku podstawowych gier, które możecie poznać za sprawą aktywnej gry. Zaznaczymy już teraz, że pozycje te można testować poprzez tryb demonstracyjny. Wystarczy najechać na kafelek danej gry oraz wybrać opcję gry za darmo. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta ani składania depozytu, całość działa w pełni poprawnie i bez ograniczeń czasowych i ilościowych. Rzecz jasna, w tym przypadku nie ma też możliwości wygrywania prawdziwych pieniędzy.

Topowe video sloty od Play N'go

Iron Girl: Grę wspominamy, ponieważ to jedna z największych nowości tego kasyna, powstała w czwartym kwartale 2018 roku. Celem gracza jest tu pokonanie zła z całego wszechświata, a możliwe będzie to za pomocą wielkich robotów. Układ graficzny i animacje tu imponują. Im dłużej gracie, tym bardziej zwiększacie tu współczynnik wygranych (do x5!). Gra toczy się tu w celu upolowania czterech rywali, którzy zresztą włączają wam fazę re-spin (Wild)

Reactoonz: Niezwykle specyficzna gra, która zaskoczy was przede wszystkim nieprawdopodobnym układem gry. Oferuje ona system 7 do 7, gdzie standardowo jest to zaledwie 5 do 3. Do tego dochodzi aż 4 096 zwycięskich dróg oraz system zbierania mnożników i większych wygranych. Znajdziecie tu dziwne postacie ukryte pod postaciami… bakterii? Gra jest przyjazna i niezwykle zabawna, aczkolwiek może wydawać się skomplikowana.

Leprechaun Goes Hell: To z kolei pozycja, która zainteresuje szczególnie panów lubiących piękne kobiety. Przeniesiecie się tu niejako do piekła, gdzie trafiła pewna magiczna istota, znana z wielu innych gier tego operatora. Kluczem jest tu tzw. Infernam Bonus, który włącza fazę bonusową gry. Dostępne są także free spiny, które wpadają do was w ilości 10 sztuk. RTP oszacowano tu na 96%.

Cloud Quest: Ostatnią grę, którą chcemy wam przytoczyć tym razem jest Cloud Quest. Dodajemy ją nie bez powodu, jako że wywarła ogromne wrażenie na graczach. Payout przekraczający 96,5% także robi tu robotę. Znajdziemy tu jednak układ 5 x 5 z pięknymi animacjami. Maksymalna wygrana to aż 500 000 żetonów! Otrzymacie tu również licznik wygranych, mnożniki, Wild, Scatter i wiele innych!

Jak zatem widać, Play N’ Go nigdy nie próżnuje i oferuje nam znacznie inne rozwiązania od tych klasycznych, które możecie znać z innych studiów. Wielkie przygody, jakie znajdziecie na stronach kasynowych będą z wami od samego początku przygody. Dlatego nie krępujcie się i rozpocznijcie wygrywanie już w tej chwili.

Najnowsze artykuły