Playson producent automatów hazardowych online

Playson to studio deweloperskie, które dobrze jest poznać. Marka jest nam znana od dobrych kilku lat. W tym czasie wdrażali nie tylko wyjątkowe wideo sloty, ale też gry stołowe oraz ruletkę. Każda z oferowanych przez nich pozycji zyskała spore zaufanie i poszerzyła się o ogromne grono aktywnych fanów. Dlatego też zdecydowaliśmy się przybliżyć wam ich produkty, oceniając wszelkie zagadnienia z tym związane. Dzięki temu dowiecie się, czego się spodziewać i na jakich warunkach oprzeć swoją grę. Czeka na was nie lada przygoda, zwłaszcza, że Playson pokusiło się o ciekawe rozwiązania z zakresu mechaniki swoich pozycji. Potwierdzono to zresztą w Vikings Fortune: Hold and Win, czyli najnowszym wideo slocie z zestawienia firmy. Będzie to zatem jeden z atrakcyjniejszych powodów do tego, by spróbować czegoś świeżego i angażującego.

Poznaj różnorodna oferta gier pełną symboliki dodatkowej

Poznaj różnorodna oferta gier pełną symboliki dodatkowejPo pierwsze sama marka ma swoje siedziby w aż czterech krajach. Są to Malta, ale też Grecja, Ukraina oraz Wielka Brytania. Działają natomiast na wielu rynkach, a regulowani są przez podmioty nawet z Włoch i Hiszpanii. Dzięki temu możecie się spodziewać pełnego zakresu bezpieczeństwa. Jednocześnie to swego rodzaju gwarancja – z marki korzysta cały świat. Protokoły bezpieczeństwa stoją tu na najwyższym poziomie. Weźmy wszyscy pod uwagę fakt, że produkty przez nich zaprezentowane były najpierw odpowiednio sprawdzane. Mamy tu na myśli miliony spinów, na bazie których oszacowano chociażby poziom RTP, czyli Return To Player. Jest to wskaźnik, który pokaże wam, ile procent zwrotu otrzymacie na bazie każdego zakręcenia w grze. To tylko jeden z czynników w zakresie rozwiązań iGaming, które pokazuje nam, jak profesjonalnie firma podeszła do tematu. Poniżej chcemy wam przedstawić ciekawe rozwiązania wdrożeniowe, które będą dla was dostępne. Skupimy się na wideo slotach, aczkolwiek dobrze jest wiedzieć, że gry jak blackjack i ruletka stoją tu na najwyższym możliwym poziomie, dlatego też z ich usług korzystają wyłącznie cenione i znane kasyna internetowe.

Marka Playson dostarczyła nam wiele hitów. Gry te stały się tak popularne za sprawą nie tylko doskonałego połączenia klasycznego jednorękiego bandyty z nowoczesnymi wideo slotami. Ich wdrożenia bazują też na unikatowych pomysłach dźwiękowych czy samej grafice. Niektóre gry, jak Mighty Africa, zapewnią graczowi dodatkowe przeżycia. Mamy tu na myśli aż 4 096 układów zwycięskich, czyli tzw. Paylines, dodanych do tytułu. Oznacza to w praktyce, że każdy pojedynczy spin, jaki wykonacie, ma właśnie tyle możliwości w zakresie wygranych. Składa się na to świetny system, ale też niezwykłe rozwiązanie związane z samym rozmieszczeniem bębnów. Tutaj jednak zostawimy wam możliwości, jakie z tego wynikają. Poza tym czeka na was także szereg funkcjonalności bonusowych. O ile wszystkie gry nacechowane są oczywiście podstawowymi znakami jak owoce czy symbole indywidualne, tak o atrakcyjności gier decyduje głównie to, jakie opcje pojawią się na przestrzeni gry. Mamy tu na myśli m.in. Wild. Czym jest Wild? Pozwala on włączyć fazę re-spin, czyli ponownego rozruchu wskazanych bębnów. Często mają przy tym dodatkowe mnożniki do wykorzystania. Podobnie jest ze Scatterami. To drugi najpopularniejszy symbol dodatkowy. Za jego sprawą możecie zyskać darmowe obroty, mnożniki, włączyć gierkę promocyjną czy nawet jackpota. Nie ma co jednak ukrywać, że wiele frajdy sprawi wam Free Spins. To odrębne znaczki, które włączą darmowe obroty. Ich wartość będzie dokładnie taka, jak ostatniego płatnego obrotu. Są przy tym odnawialne, dzięki czemu zagracie przy odrobinie szczęścia całkiem za darmo. Do tego dochodzi znak Bonus i Jackpot. Pierwszy włączy mini grę, a drugi kumulacje, w tym progresywne. Pomysły te wpływają na atrakcyjność zabawy i dodatkowo ją wydłużają, zwłaszcza, iż w grę wchodzą duże wygrane. Poniżej opiszemy dla was to, jak konkretne pomysły wyglądają w wybranych wideo slotach. Dzięki temu otrzymacie niejako wdrożenie ogólne w ten temat. Pamiętajcie, że każdy tytuł jest tu inny, dlatego Wild i Scatter może działać na całkowicie innych zasadach niż te, które podaliśmy wcześniej.

Topowe sloty od Playson

  • Wild Warriors

    Gra nie należy do najpopularniejszych, aczkolwiek motyw średniowiecznych wojen na pewno zachwyca. Tytuł ma 30 zwycięskich układów i poza klasycznymi znakami karcianymi znajdziecie tu dzikie wojowniczki oraz tajemnicze zwierzęta z nimi powiązane. Gra ma w sobie system Wild, który wymienia inne znaki z planszy oraz Scatter, który przy 7 takich znaczkach włączy nam fazę free spins. Aktywna jest tylko na 2, 3 i 4 kole. Gracz będzie przy tym decydować ile spinów wykorzystać. Im mniej ich będzie, tym większy przelicznik nagród. Przy dobrych wiatrach jedno zakręcenie w takim przypadku zapewni prawdziwą fortunę.

  • Art of the Heist

    Przez dłuższy czas była to jedna z najbardziej zaawansowanych gier technologicznie na świecie. Tytuł od Playson opowiada historię złodzieja, który chce okraść słynne muzeum. Przeszkadzają mu w tym m.in. żywe mumie! Zdobędziecie tam rozwiązania z zakresu darmowych spinów oraz system Robber’s Pathway. To właśnie on powie nam, że Art of the Heist jest tak cenione – dzięki niemu zdobywać będziecie niejako punkty i doświadczenie, które potem przełoży się na dodatkowe nagrody i zestawy free spinów. Gra ma wewnętrzną planszę, na której będziecie się poruszać, gdy wylosujecie specyficzne znaki jak np. system alarmowy. Jest tu także gra bonusowa.

  • Gold Rush

    Był hit technologiczny, to warto także pokazać klasyczny automat online. Tytuł opiera się na standardowym układzie 5 do 3, jednakże gwarantuje dodatkowo ciekawy pomysły premiowe. Jest gra bonusowa, która opiera się na systemie Click Me. Do tego dochodzi tzw. Expanding Wild, który rozprzestrzeni się na całą kolumnę. Tryb w bonusowej grze ma dla was wybór odpowiedniego tunelu, w którym skrywać się będą trzy rodzaje nagród. Gra Gold Rush opiera się na prostej grafice, aczkolwiek użytkowanie jej funkcjonalności może być na początku skomplikowane, a przy tym – szalenie wciągające.

Podsumowanie

Lista gier tego dewelopera jest naprawdę imponująca. Podaliśmy tylko trzy, ale na pewno dobrze jest je uzupełnić o wspomniane już Might Africa, 100 Joker Staxx, Crystal Crush, Book of Gold czy Joker Expand lub Claws vs Paws i Treasures of Tombs: Hidden Gold. Opcji jest znacznie więcej, a jeśli tylko uznacie za słuszne, możecie je testować we własnym zakresie całkowicie za darmo. Jak to możliwe? To nic trudnego. Playson pozwala swoim użytkownikom wykorzystać tryb wirtualnej waluty, czyli fikcyjnych żetonów. Za ich sprawą zagracie bez rejestracji i bez dokonywania jakiejś wpłaty. Nie ma przy tym ograniczeń czasowych i ilościowych, dzięki czemu sami zdecydujecie jak długo chcecie grać i trenować online.

Najnowsze artykuły