Quickspin producent gier hazardowych online

Quickspin jest marką, którą większość graczy kojarzy bardzo dobrze. Są oni bowiem zależni od Playtech i posiadają swoje biuro na Malcie, skąd zresztą pochodzi ogromna ilość kluczowych kasyn internetowych oraz deweloperów. Nie inaczej jest z nimi. Grupa tworzona jest przez 60 osób, które dokładają każdego roku ogromnych starań do tego, by do chętnych użytkowników docierały możliwie najlepsze produkty w kasynach wirtualnych, w tym wideo sloty czy rozwiązania biznesowe nakierowane na rozrywkę tego rodzaju. Mając to na uwadze zdecydowaliśmy się przygotować dla was artykuł, który będzie idealnym wprowadzeniem do ich świata. Za sprawa tego tekstu dowiecie się nie tylko o tym, jakie ich gry cenione są na świecie najbardziej, ale też, dlaczego tak się dzieje. Zachęcamy do lektury i już teraz życzymy wam wielkich wygranych!

Quickspin producent gier hazardowych online

Quickspin producent gier hazardowych onlineMarka Quickspin zyskała popularność na przestrzeni ostatniego roku, bowiem to właśnie w tym czasie szczególnie zaczęły się pojawiać ich hitowe propozycje. Jest w czym wybierać, a sama firma nie ogranicza się do jednej kategorii gier, dzięki czemu możecie przebierać tak w klasykach, jak i nowoczesnych wideo slotach. Wybór jak zawsze pozostaje po waszej stronie. Sporym atutem może tu być także fakt, że do gier Quickspin często dodawane są liczne promocje. Dzięki temu kasyna zachęcają was do gry, ale przede wszystkim oferują ciekawe rozwiązania wydłużające zabawę czy po prostu – dające szanse na poznanie pewnych pomysłów. Lista promocji w tym zakresie będzie bardzo długa, od klasycznego doładowania gotówkowego, przez darmowe spiny, cashback, turnieje i wyścigi, loterie oraz więcej. Pamiętajcie, że im bardziej dana marka zabiega o zainteresowanie, a mamy tu na myśli kasyna, tym bardziej gracz będzie doceniany w całym jego procesie gry i zabawy. Nie ma się zatem co wahać, korzystajcie z tych bonusów i wygrywajcie razem z deweloperem możliwie najwięcej pieniędzy. Ich propozycje naprawdę godne wzmianki i szczegółowego opisania.

Zanim przejdziemy do spisu gier, chcielibyśmy wam zaprezentować to, co te sloty wyróżnia. Marka tworzy ich ok. 13 każdego roku. W tym samym czasie pracuje się nad 6 prototypami i 30 pracami koncepcyjnymi. To sporo, a jednocześnie pewnego rodzaju zapewnienie, że nigdy się nie znudzicie, bowiem trafiać do was będą kolejne pozycje, które wciągają, bawią i jednocześnie dają realną szansę na wygranie kasy. Wśród podstawowych funkcjonalności ich slotów znajdziemy m.in. system Wild i Scatter. Pierwszy z nich klasycznie odpowiada za wymianę symboli z planszy, czyli tym samym uruchamia fazę re-spin. Scatter z kolei to najbardziej nieprzewidywalny znaczek, bowiem może dawać darmowe spiny, mnożniki nagród, po prostu zapewniać większe nagrody czy włączać grę bonusową w formie mini gierki. Na dalszym etapie mamy jeszcze Free Spiny, które dają obroty bez ponoszenia kosztów. Ich atutem jest to, że mają wartość ostatnio granego spina, a dodatkowo mogą być – w większości przypadków – odnawialne, co w praktyce przy odrobinie szczęścia pozwoli wam grać stale w kasynie za darmo. Do tego dochodzi Bonus i Jackpot. Mogą one włączyć dodatkową grę lub uruchomić tryb kumulacji, czasem także progresywnej. Jest to zatem dodatek, który skusi te osoby, które cenią sobie rozrywkę, ale przede wszystkim chcą wygrywać bardzo duże pieniądze.

Hity od Quickspine dostępne w kasynach online

  • Northern Sky: Grę wspominamy jako pierwszą, ponieważ nacechowana jest unikatowym systemem bębnów, a także ma świetne grafiki powiązane z kryształowymi zwierzętami. Główne fazy dodatkowe tam zastosowane to Respin oraz Free Spin Bonus. Warto spróbować, nie tylko ze względu na wygrane, ale też poprzez symbolikę zorzy polarnej, bardzo pięknie tutaj zaprezentowanej,

  • Crystal Queen: To z kolei jedna z najpopularniejszych gier od tego studia. Co prawda w standardzie zobaczycie układ 5 do 3, jednakże w razie wygranej będziecie przenoszeni na wyższy pułap i otwierana będzie kolejna kategoria, odpowiednio z mnożnikami 2, 3, 5. Te przeskakujące bębny odpowiadają za wielkie pieniądze, ale będą jeszcze uzupełnione o darmowe spiny i piękne animacje Kryształowej Królowej,

  • Big Bad Wolf: O tej grze nie możemy zapomnieć, bo trafia ona niemalże wszędzie tam, gdzie widzimy Quickfire. Przygody wielkiego i złego wilka są wam już pewnie znane. Wcielając się w bohatera będziecie polować na świnki, które swoją drogą… mogą się tu zamienić w system Wild, czyli włączą nam re-spiny na dalszą grę. Nie brakuje także darmowych spinów, przy czym w grze oferowane są one razem z podwójnym mnożnikiem uzyskanych nagród,

  • Razortooth: na koniec zostawiliśmy grę specyficzną, bo mocno jeszcze utrzymaną w klimacie klasycznym. Mimo prostej grafice (jest to jedna z pierwszych pozycji tego studia) otrzymacie cały szereg dodatków, w tym opcje polowania w dwóch edycjach, a także system darmowych spinów. Spotkacie tam zwierzęta już wymarłe, w tym tygrysa szablozębnego oraz mamuta. Grę warto poznać także przez prosty układ gry oraz specyficzny dobór stawek – zagracie za tyle środków, za ile uznacie to za słuszne. Minimalne i maksymalne wartości zadowolą tu każdego.

Opisaliśmy po krótce tylko cztery gry, ale pamiętamy także o pozostałych, w tym o Jewel Blast, The Wild Chase, Phoenix Sun, Sakura Fortune, Leprechaun Hills czy tez Mighty Arthut. Gorąco polecamy ich przetestować, czego bez trudu dokonacie także za darmo. Odpowiada za to fikcyjna waluta od samego studia. Za jej sprawą bez rejestracji i depozytów możecie grać tak dużo jak tylko chcecie. Naturalnie w ten sposób nie da się wygrać realnej gotówki, jednakże takie wsparcie pozwoli wam lepiej zacząć na dalszym etapie grę za pieniądze.

Najnowsze artykuły