Realistic Games producent automatów hazardowych online

Realistic Games być może jest marką, której do tej pory w ogóle nie znaliście, prawda? Niemniej jest to studio, które może na was wywierać ogromne wrażenie. Odpowiadają w pierwszej kolejności za najbardziej klasyczne automaty w internecie, zatem jeśli cenicie sobie proste rozwiązania, będzie to firma na której dobrze skupić uwagę. Nie zawiedziecie się. Stąd też z przyjemnością pragniemy wam przedstawić kluczowe informacje właśnie o tej firmie. Studio deweloperskie tworzy wideo sloty, gry stołowe i inne rozwiązania z zakresu hazardu internetowego. Za ich sprawą wyprodukowano już dziesiątki gier, które możecie spotkać w sieci i które każdego dnia wybierane są przez tysiące aktywnych graczy. Za rekomendację wystarczyłoby tu podać trzy czynniki. Opiszemy je dla was specjalnie poniżej, podobnie jak i gry, które najczęściej są przez was wybierane z ich właśnie ramienia. Zaufajcie im tak jak pozostali gracze, szybko się wam to opłaci.

Gry pełne promocji i bonusów od Realistic Games

Gry pełne promocji i bonusów od Realistic GamesFirma powstała w 2002 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwija. Wbrew pozorom, nie jest to podmiot nowy ani niedoświadczony. Wystarczy tu dodać, że już w 2005 roku trafił chociażby do takich kasyn wirtualnych jak Bet365 czy Ladbrokes, a pełna lista kasyn internetowych, które im zaufała stale rosła. Obecnie ich pozycje są na tyle rozpoznawalne i cenione, że bez trudu znajdziecie ich wideo sloty praktycznie wszędzie tam, gdzie zwrócicie wzrok. Od 2008 roku dodatkowo prowadzą swoją działalność w drugim projekcie – Realistic Games Library (ReGaL), który jest efektem dwuletniej pracy ekspertów w zakresie rozrywki sieciowej.

Na czym zatem warto się skupić w kontekście marki? Zaczniemy od samych bonusów, bowiem te przyznawane są na gry Realistic Games niezwykle często. Wpływ ma na to oczywiście ich ilość oraz ogromna popularność. Znajdziecie tam wiele hitów, do tego z różnych kategorii, dzięki czemu takie wspólne działania kasyna i dewelopera są tu zrozumiałe. W zakresie promocji – jest ich niezwykle dużo. Podstawową z nich będzie oczywiście ta powitalna, jak również kolejne reload bonusy kasynowe w formie doładowań gotówkowych. Za ich sprawą możecie nawet podwoić posiadane środki, co z jednej strony zapewni albo powiększenie granych stawek albo wydłużenie samej zabawy. Taka atrakcja to jednak zwykle jedynie wstęp. Czekają na was inne premie, w tym wyścigi, turnieje i loterie, w których wygrane są bardzo pokaźne. Gracze pożądają także cashbacku, czyli zwrotu części zainwestowanej gotówki oraz darmowych spinów. Takie zestawy zakręceń są przyznawane dość często, w tym na promocje nowych gier i ich właściwe wdrożenie. Zestawienie bonusowe jest ciekawym wsparciem gracza, dlatego nigdy go nie ignorujcie.

Dodatkowe funkcje i symbole występujące w grach

Co dalej? W kolejnym akapicie chcemy wam napisać słów kilka o funkcjach dodatkowych w grach. Są one zależne od wybieranego tytułu, dlatego dobrze jest się zastanowić nad tym, po co sięgać i dlaczego. Gry klasyczne najczęściej mają jedynie tryb Gamble i prosty system Wild, jednakże pozostałe gry dysponują mocno rozwiniętymi bonusami. Przez Wild rozumiemy uruchomienie fazy re-spin, a także od czasu do czasu mnożniki. Scattery z kolei mogą zapewnić powiększenie wygranych, wdrożenie dodatków jak mini gierki i nie tylko. Tryb Bonus, który często ma swój znak także włącza grę dodatkową z większymi wygranymi. Free Spiny z kolei pozwalają grać za darmo ze stawką za jaką rywalizowaliście w ostatnim, płatnym zakręceniu. Możliwe jest ich odnowienie, co sprawi, że całą rozgrywkę zagracie bez ponoszenia kosztów. Do tego dochodzą także znaki Jackpot, które odpowiadają za uruchomienie trybu kumulacji w grze. Samo studio bardzo mocno tutaj miesza, aczkolwiek na pewno szybko zrozumiecie dlaczego wspomnieliśmy o nich w kontekście klasyków i gier prostych.

Najpopularniejsze sloty ze studia Realistic Games

Na koniec pragniemy przedstawić wam kilka gier, które na pewno zauroczą was w szczególności. Są to pozycje słynne na całym świecie, których w gruncie rzeczy nie trzeba przedstawiać. Możecie także być pewni, że znajdziecie je w większości firm szanujących dobro klienta. Poza nimi jednak wciąż możecie liczyć np. Shuffle Bots, Splashtastic, Super Graphics Upside – Down, Reel Gambler, Spin Dizzy, Fortune 5 czy wydania stołowe, w tym bezpośrednio Blackjack. Kilka słów jednak o wybranych pozycjach podajemy wam poniżej, już teraz jednak zachęcając do sprawdzania ich na własnej skórze.

  1. Shuffle Bots: Gra może was zaskoczyć przede wszystkim… intrem. Tańczące roboty są tu naprawdę zabawne, aczkolwiek plansza nawiązuje do bardziej zaawansowanych gier, dzięki czemu spotkacie się ze świetnym jackpotem – czyli wielkimi wygranymi. Główne atuty? Tryb 5 do 3, 20 zwycięskich układów oraz przede wszystkim Random Wild Bonus oraz Free Spins Bonus. W obu przypadkach liczyć możecie na ciekawe wsparcie Realistic Games, które polega na przyznaniu darmowych spinów lub Powtórnej Szansy, czyli gry bonusowej,

  2. Spin Dizzy mimo prostej grafiki na pewno zaskoczy was pozytywnie możliwością gry również na urządzeniach mobilnych. Animacje stoją tu na bardzo przejrzystym, prostym poziomie. Gra dysponuje układem 5 do 3 i 20 zwycięskimi liniami. Główne rozwiązania bonusowe, które w niej zastosowano to Spinning Wild oraz Spinning Symbol. Nie brakuje tu również darmowych obrotów oraz… prześlicznej latającej elfki, która pokazywać się będzie za każdym razem, gdy w grę wejdą większe wygrane. Jej wdrożenie pokazuje, że mimo prostych układów graficznych znajdziecie tu niezwykle mocne rozwiązania z zakresu funkcjonalności,

  3. Reel Gambler. O grze po prostu trzeba wspomnieć. Nawiązuje do najbardziej klasycznych jednorękich bandytów. Pozycja obowiązkowa dla prawdziwych fanów. Znajdziecie tam tylko pięć zwycięskich układów, widoczny sam mechanizm gry, znaki w stylu BAR czy pomarańcze, ale też siedem trybów bonusowych, które wybierane są losowo po wygranym obrocie. W tej materii Reel Gambler od Realistic Games w naszym mniemaniu jest jedną z lepszych gier tej kategorii na świecie,

  4. Win Sprint: Jedna z pierwszych gier tego studia, naturalnie dostępna również na tablety i smartfony. Tytuł grany jest tylko na trzech bębnach i posiada pięć zwycięskich układów, czyli paylines. Celem gracza będzie tu ułożenie słowa WIN w jednej linii, co zapewni wam nie tylko wygraną, ale też dodatkowy mnożnik nagród.

Podsumowanie

Podane wyżej tytuły to największe klasyki tej firmy, ale wcale nie oznacza to, że będą one banalnie proste i pozbawione wciągających dodatków – bynajmniej. Jeśli szukacie marki godnej zaufania, która tworzy z pasją i mocnymi rozwiązaniami technologicznymi, trafiliście idealnie. Przyznana licencja pokazuje zresztą, że są legalni i sprawni na każdym polu związanym z hazardem w sieci. Nie zwlekajcie, dołączcie do grona zadowolonych fanów. Nie zapominajcie przy tym, że Realistic tworzy także wybitne gry stołowe, czego przykładem będzie jeszcze ruletka. Wygląda to dobrze? Zatem nie traćcie więcej czasu!

Najnowsze artykuły