Ruletka online w kasynie na żywo

Temat ruletki online pojawia się od samego początku, gdy tylko powstały kasyna on-line. Nic dziwnego, w końcu w pierwotną wersję takiej gry grali już… starożytni Grecy. Tytuł jest zatem z nami od wieków, chociaż przechodził w tym czasie, rzecz jasna, wiele modyfikacji. To, że odmiana trafi prędzej czy później do kasyn na żywo było oczywiste. Tak też się dzieje od ładnych paru lat. Rozwój jakości połączeń internetowych, a także samej technologii, dał nam na tyle duży zastrzyk energii, że bez wątpienia powinniście to sprawdzić również i wy. W poniższym artykule podajemy wam konkretne informacje o tym, kto produkuje ruletki on-line, jak również czego dokładnie o nich oczekiwać? Czy są ich konkretne odmiany? Jeśli tak, to w jakich językach? To i znacznie więcej dodajemy do materiału. Powodzenia!

Jak wygląda gra w ruletkę w wydaniu live

Jak wygląda gra w ruletkę w wydaniu liveGra w ruletkę bez wątpienia należy do najłatwiejszych, przynajmniej jeśli spojrzymy na najbardziej popularną opcję: grę na numer lub kolor. Właśnie z tego rozwiązania korzystacie najczęściej. Obok bakaratu i blackjacka właśnie tę pozycję spotkacie w kasynie wirtualnym właściwie zawsze. Trudno sobie bowiem wyobrazić dobrą ofertę bez ruletki. Popularniejsza odsłoną jest tutaj oczywiście ta europejska bądź francuska, gdzie widnieje nie 38, lecz 37 numerów. Ta zasadnicza różnica jest dla was bardzo istotna. Dlaczego? Otóż wydanie europejskie daje kasynom mniejszą przewagę, niż ta amerykańska. Dzieje się tak za sprawą podwójnego „0” dodawanego do tej drugiej. Zapewnia ono przewagę rzędu 5,26% w każdym rozdaniu. W wydaniu europejskim jest to tylko 2,7%, co bez wątpienia powinno mieć wartość dla osób, które grają nie tylko dla zabawy, ale chcą jednocześnie powiększyć swoje szanse tak dużo, jak to tylko możliwe.

Zanim przejdziemy tutaj do bezpośredniego opisywania ruletek na żywo, warto by było powiedzieć, co to w ogóle za gra? Cóż, mechanizm jest tu szalenie prosty, bowiem opiera się z jednej strony na stole, który pokazuje nam niejako plansze do gry, z drugiej na mechanizm kołowy. Krupier w wydaniu LIVE wrzuca do niego kulkę, która po zakończeniu okresu kręcenia wypada na wskazane pole. Dzięki temu pada numer od 0 do 37 (lub 38). Użytkownik może wygrać w zależności od tego na jakie rozwiązanie postawił. Takich opcji paradoksalnie jest całkiem sporo, zatem nie chodzi jedynie o typowanie na liczby. Oczywiście, możemy się na tym zatrzymać, aczkolwiek doświadczenie mówi nam, że czasem warto się pokusić o odstępstwo. W każdym razie możliwości typowania to: numer pojedynczy, dwa numery, trzy i cztery numerów a nawet pierwszych pięć numerów. Do tego dochodzi linia, kolumna, tuziny, parzyste i nieparzyste, ale też numery z pierwszej i drugiej połowy (1 – 18, 19 – 36) i rzecz jasna, czarne i czerwone. Oczywiście im bardziej zaryzykujecie, tym większa potencjalna wygrana. W przypadku numerów pojedynczych wygrana daje czynnik 35:1. Co to oznacza? Jeśli postawicie na taką cyfrę 10 złotych i wygracie, na wasze konto trafi 350 złotych. Jeśli interesuje was układ stołu, w przypadku amerykańskiego wygląda on następująco: 00, 27, 10, 25, 29, 12, 8, 19, 31, 18, 6, 21, 33, 16, 4, 23, 35, 14, 2 oraz drugi rząd 0, 28, 9, 26, 30, 11, 7, 20, 32, 17, 5, 22, 34, 15, 3, 24, 36, 13, 1.

Różnorodność stołów do gry w ruletkę

Wydanie na żywo pozwala nam zresztą poznać grę na nowo. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą podróżować do punktów stacjonarnych. Koniec z wydawaniem na benzynę, wpisowe czy w ogóle… nie trzeba się ubierać i wychodzić z łóżka. Sami krupierzy z kolei to bardzo dobrze wyszkoleni pracownicy, którzy przeprowadzą nas przez cały proces od A do Z. To nasi rywale, ale nastawieni do zabawy pozytywnie. Do wyboru mamy nie tylko krupierów, ale też krupierki, bardzo piękne kobiety, które dla niektórych graczy na pewno będą pewnego rodzaju wyznacznikiem. Zresztą, wystarczy wspomnieć o NetEnt, które posiada także ruletkę w wydaniu… Playboy. Pracują tam skąpo ubrane dziewczyny, które przyciągają wzrok, ale jednocześnie odpowiadają za rozgrywkę i prowadzą ją w pełni profesjonalnie. W zakresie samych gier, oczywiście istnieje kilka odmian ruletki, w tym edycja mini, z mniejszym kołem i mniejszą ilością liczb. Do tego dochodzą wydania we wskazanych językach: niemiecki, hiszpański, rosyjski czy po prostu angielski. Możecie w tym zakresie liczyć na wiele możliwości, aczkolwiek w pierwszej kolejności należy sprawdzić ofertę kasyna, gdyż nie wszystkie marki inwestują w rozwiązania poza standardowymi. To samo dotyczy granych stawek. Większość firm zezwala nam na wybór odpowiednich kwot do każdego zakręcenia, istnieją też stoły ze wskazanymi stawkami minimalnymi. Gra się zwykle za wartości od 0,5€ do nawet miliona euro w gotówce. Wszystko zależy od waszego zasobu portfela no i szczęścia w samym kasynie.

Podsumowanie

Oprócz NetEnt, gry tworzone są w szczególności przez Ezugi i Evolution Gaming. Nie są to jednak jedyni operatorzy. Doliczymy do nich Microgaming, Betconstruct, Pragmatic Play czy też Playtech. Wszystkie te firmy współpracują z kasynami do których są oferowane. Dzięki temu gracze z jednej strony mogą grać za darmo w trybie demo, z drugiej z kolei, otrzymać wszelkiej maści bonusy. Mamy tu na myśli premię powitalną, doładowania gotówkowe, cashback, akcje indywidualne np. z ukrytymi kartami czy też wyścigi i turnieje. W grę wchodzi także korzystanie z programu lojalnościowego i systemu VIP. Im więcej takich propozycji, tym konkretniejsze otrzymacie możliwości. Nie zwlekajcie zatem i próbujcie już teraz. Kasyna na żywo z ruletką zapraszają.

Najnowsze artykuły