Spinomenal producent automatów hazardowych online

Spinomenal być może nie jest jedną z najczęściej wymienianych firm deweloperskich, nie możemy jednak deprecjonować ich wkładu w rynek hazardu on-line. Ich produkty są na tyle popularne, że często trafiają do cenionych wirtualnych kasyn, czego przykładem jest chociażby 1xSlot o którym na łamach naszego serwisu przeczytacie dość często. To właśnie ich produkty często podlegają zresztą promocjom i wszelkiej maści wyścigom, dzięki czemu nigdy nie będziecie się nudzić i zawsze czekać na was będzie ciekawe zadanie i wyzwania. W naszym krótkim artykule wdrożymy was w produkty Spinomenal i wyjaśnimy, dlaczego bardzo chętnie po nie sięgacie. To materiał, który okaże się idealnym wdrożeniem dla każdej osoby, która chce wiedzieć z kim ma do czynienia, zanim zacznie realną grę, zwłaszcza za prawdziwe pieniądze.

Atrakcyjna symbolika i jej korzyści w grach od Spinomenal

Atrakcyjna symbolika i jej korzyści w grach od SpinomenalStudio cenione jest za proste, aczkolwiek przyjazne w grze rozwiązania z zakresu wideo slotów. To właśnie na takie gry możecie liczyć, jeśli tylko nakierowani jesteście na opisywaną markę. Dostarczyła ona wielu produktów, od najnowszych Demi Gods II i 4 Horsmen po Parrots Rock, Divine Forest, Tiki Rainbow czy Slot N’ Roll i 8 Lucky Charms. Rozstrzał w kategoriach jest spory, dlatego jeśli tylko szukacie ciekawych produktów na których dobrze jest zarzucić oko, na pewno znajdziecie tu coś dla siebie. W naszym materiale sprawdzimy dlaczego w ogóle po nie sięgacie, jednocześnie podamy kilka prostych przykładów gier, które obecnie są na topie. Na co sami liczycie? Rozwiązania bonusowe? Jackpoty? A może po prostu, czystą rozgrywkę od A do Z? O każdym z tych rodzajów informujemy poniżej, zatem zapraszamy do zabawy!

Studio już teraz oferuje około setki gier. Każda z nich ma swój specyficzny klimat, aczkolwiek Spinomenal buduje na podstawie rozwiązań dodatkowych. Może to być dla przykładu Wild, czyli system odpowiedzialny w skrajnej większości przypadków za fazę re-spin. Czym jest faza re-spin? Pozwala ona wprowadzić w ruch – ponownie – część pól z planszy. Dzięki temu gracze mają dodatkowe szanse na wygraną, zwłaszcza, że pola, które dopasują się do Wild traktowane są jak karciany joker. Jakby tego było mało Wild często operuje w zakresie mnożników nagród, a także rozciąga się na całą wysokość danej tabeli. Jeszcze inne rozwiązania prezentuje Scatter, który odda nam tak samo mnożniki, jak i darmowe spiny czy mini gierki w których spotkacie większe nagrody niż te klasyczne. Świetnym pomysłem, który znany jest nam z innych studiów jest rzecz jasna Bonus, bowiem to on włącza gierki premiowe, które znacznie odbiegają od głównego nurtu danej gry. Pozwalają jednocześnie wygrywać spore kwoty poprzez np. naciśnięcie odpowiedniego pola na planszy. Do tego dochodzi oczywiście Jackpot oraz Gamble. Pierwszy tryb pozwoli wam grać o kumulacje, czyli najwyższe możliwe wygrane, drugi z kolei daje szansę podwojenia każdej pojedynczej wygranej. Gamble, czyli Hazard, aktywowany jest wyłącznie w najbardziej klasycznych grach każdego studia. Jeśli wygracie spin, możecie zdecydować czy podejmujecie ryzyko i gracie o podwojenie stawki. Macie 50% szans na sukces, co jest tu rezultatem bardzo wysokim i dość nietypowym jak na kasyna, dlatego też warto rozważyć, czy jesteście nim zainteresowani, zwłaszcza, że każdą wygraną możecie podwajać do skutku. Kwestia tylko, czy macie na to odwagę?

Najpopularniejsze gry dostępne w kasynach online

Skoro znacie już podstawowe funkcjonalności, chcielibyśmy zaprezentować wam gry, które dostępne są w ofercie Spinomenal i które bardzo często spotkacie w kasynach internetowych.

 • 4 Horsemen

  Jedna z nowości studia. Gra jest szalenie mocna graficznie i zaprezentuje wam bardzo nietypowy układ w stylu 5 do 4, gdzie w środkowej części, która jest bardziej rozbudowana, znajdziecie dodatkowo znaki powiększone na kilka sąsiadujących pól. Z kolei po lewej i prawej aktywowana może zostać faza Stacked Wild, która zapewnia gigantyczne wygrane pieniężne. Przy 30 układach zwycięskich jest to ciekawa opcja. Gra ma także opcję Bonusową, która aktywuje dla was zewnętrzny dodatek, który odda mnożniki nagród. Nie braknie zresztą także free spinów, których zyskacie od 10 do nawet kilkudziesięciu. Są zresztą odnawialne, co pozwoli wam grać za darmo, a jednocześnie wygrywać konkretne kwoty pieniężne,

 • Demi Gods II

  To być może najpopularniejsza gra tego studia. Przeniesiecie się tu do legendarnego świata bogów, który poza piękną oprawą audiowizualną odda wam chociażby tryb Moving Reels. Odpowiada on za darmowe spiny, które są odnawialne. Wild jest rozwijane na całą kolumnę, przez co przy dobrych wiatrach wasza plansza pełna będzie pięknych i spójnych obrazów, które są kwintesencją Demi Gods II. Faza free spins zakłada tu aż cztery poziomy i skierowane są na Hadesa, Afrodytę, Aresa oraz Zeusa. Każdy z nich ma dla was inne dodatki, nie brakuje tu także mnożników nagród,

 • Lotus Kingdom

  Tym razem poszliśmy w innym kierunku i przeniesiemy się na Wschód. Gra ma bardzo bajkową i rysunkową oprawę, w której głównym elementem są oczywiście kwiaty lotosu, ale też znaki karciane, będące tu podstawowymi. Gra ma 50 zwycięskich układów, a także tryb Wild, który powiększa nagrody trzy i pięciokrotnie. Znajdziecie tu także fazę smoka, który gwarantuje darmowe spiny. W zależności od jego koloru będzie ich mniej lub więcej, a do tego w różnych poziomach wygranych od 2 do 4

 • 8 Lucky Charms Extreme

  Gra rozbudowana z podstawowego poziomu bez dodatku Extreme. Tu również przeniesiemy się do Azji, na piękną planszę, która wymagała ogromnej ilości pracy. Do dyspozycji graczy są tryby Free Spins, Wild oraz Bonus. Czekają na was zatem rozwiązania re-spin, do tego na całej kolumnie, mnożniki nagród do pięciokrotności standardowej wartości oraz gra bonusowa, która polega na dopasowaniu trzech kolorów, by ostateczny układ był zwycięski. Mnożnik nagród w tym przypadku? 50x!

Podsumowanie

Jak zatem widzicie, gry charakteryzują się tu powszechnymi propozycjami od Wild z mnożnikami przez Free Spiny z dodatkowymi wygranymi. Znaki są też rozciągane, a gry bonusowe oddają nam ciekawe i unikatowe rozwiązania, których ze świecą szukać gdzie indziej. W tej materii Spinomenal spisał się świetnie. Jeśli chcecie się przekonać na własnej skórze jak prezentują się takie wdrożenia, możecie tego dokonać całkowicie za darmo! Jest to możliwe za sprawą fikcyjnej waluty i poprzez tryb Play, który pokaże wam jak wygląda dane zagadnie w wideo slocie. Nie musicie do tego mieć konta, ani też realizować jakiegoś depozytu. Dzięki temu spodziewać się można po prostu czystej zabawy i właściwego treningu.

Gry Spinomenal nie bez powodu cenione są na rynku. Dlatego też bez wahania polecamy i zapraszamy do gry.

Najnowsze artykuły