Thunder Struck II automat hazardowy online

Slot który oczarował setki graczy

Slot który oczarował setki graczyThunderstruck II to gra na automacie online, którą kojarzy niemalże każdy fan rozrywki sieciowej. Kiedy w 2010 roku Microgaming zapowiedziało kontynuację swojego hitu, nikt nie był zdziwiony. Pierwsza część okazała się wielkim hitem i mimo swojej prostoty oczarowała setki tysięcy osób z całego świata. Dlatego też nowsza odsłona wywołała od razu potężne poruszenie. W przeciwieństwie jednak do wielu pozycji, których kontynuacje spalają na panewce, w tym przypadku zyskaliśmy ogromny mega hit, który z marszu zastąpił kultową pozycję stałych bywalców. Tak potężne osiągnięcie nie mogło przejść obok nas obojętnie, dlatego zdecydowaliśmy się przygotować po ośmiu latach swojego rodzaju podsumowanie. Pokażemy za jego sprawą jak prezentuje się hit teraz, w dobie wielu nowoczesnych wideo slotów, które mimo wszystko są przez Thunderstruck II – mówiąc kolokwialnie – zjadane na śniadanie.

Mechanika oraz wygląd Thunderstruck II

Zaczniemy oczywiście od podstaw. Gra oferuje wam trzy bębny z pięcioma rzędami. Jest to zatem podtrzymanie klasyki i nawiązanie bezpośrednio do początków tej marki. Układ 5 x 3 jest zresztą jednym z najbardziej cenionych na świecie. Sama pozycja nawiązuje bezpośrednio do mitologii nordyckiej, zatem to właśnie ten mityczny świat bogów z tego regionu będzie motywem przewodnim z którym się spotkacie już przy bezpośrednim odpaleniu. Szata graficzna jest tu nieznacznie mroczna, a muzyka dość spokojna, stonowana. Bez trudu dotrzecie tu do informacji, które będą pożądane przed startem gry. W górnej części dostępne jest oczywiście duże logo, w środkowej z kolei pełny układ bębnów. Nie znajdziecie tu po lewej i prawej stronie rozpiski zwycięskich układów, czyli z ang. Paylines, ale jest ku temu bardzo poważny powód. Thunderstruck II posiada bowiem aż 243 zwycięskie układy, co w praktyce oznacza, że każdy spin ma właśnie tyle szans na zakończenie się sukcesem. To bardzo nietypowe rozwiązanie, szczególnie w przypadku gier starszych. Możecie być pewni, że czeka na was dużo pomysłów, chociaż zapamiętanie ich wszystkich jest praktycznie niemożliwe. Na dole strony widoczny jest z kolei spis menu, łącznie z dostępnymi kredytami, wartością zakładu, maksymalnym typem i przyciskiem Spin, który umieszczono w prawym dolnym rogu. To właśnie za sprawą tej belki będziecie mogli zacząć swoją przygodę.

Symbolika występująca w grze

Symbolika występująca w grzeW grze występują wszystkie standardowe pozycje karciane od 9 do Asa. Oczywiście ta ostatnia ma najwyższą wartość (150). Do tego dochodzi jednak symbolika specjalna, za sprawą której nie tylko wygracie więcej, ale zyskacie też opcje dodatkowe. Znaleźć tu można cztery postacie główne, w tym samego Odyna i Thora. Jest też statek wikingów, słynne młot, kraina bogów. Każdy z naszych bohaterów nacechowany jest nie tylko większą wygraną, ale przede wszystkim włącza tryb darmowych free spinów. Ich ilość waha się od 10 do 25 i ma dodatkowe opcje, łącznie z mnożnikami nagród. To świetne urozmaicenie sprawia, że zawodnik solidnie się zastanowi na co chce polować. Odyn przykładowo zamienia niektóre znaki z planszy, a Thor powiększa wygrane w zależności od tego ile z rzędu ich zaliczycie. Dzięki czemu nagrody mogą bardzo gwałtownie wystrzelić w górę. Inna sprawa, że symbol gry działa tu jako Wild, a losowo na planszy pojawią się błyskawice, które wymienią symbolikę, która nie pasuje do pożądanego zestawienia. Kluczowe jest tu jednak The Great Hall of Spins, które uruchamia cały proces zdobywania obrotów. By ten proces włączyć, konieczne jest wylosowanie młotów Thora z napisem BONUS, który zobaczycie od razu po kilku losowaniach.

Podsumowanie

Jak zatem widać, Thunderstruck rozwinięto o kilka ciekawych elementów, dzięki czemu sama rozgrywka absolutnie nie jest nudna. Mimo prostego układu graficznego rozwiązanie ma też ogrom możliwości mechanicznych. Microgaming w tej materii wykonało tytaniczną pracę. Efektem może tu być wygranie nawet 2,4 miliona żetonów w jednym spinie. Ilość oszałamia, szczególnie, że wartość żetonu ustalana jest przez was na bazie kwoty dodanej do spina. Jeśli chcielibyście ten system poznać od środka, wystarczy wejść na stronę operatora lub studia deweloperskiego i włączyć tryb demo. Za jego sprawą poznacie dokładne możliwości Thunderstruck II. Takie żetony nie mają zresztą wartości realnej, dzięki czemu możecie grać tak długo, jak tylko to uznacie za słuszne. Nabyte doświadczenie na pewno przełoży się na dalsze wyniki w walce z grą.

Najnowsze artykuły