Tom Horn Producent gier hazardowych online

Tom Horn oraz ich studio deweloperskie będzie tematem, który chcielibyśmy dla was poruszyć w tym właśnie artykule. Jest to marka coraz bardziej ceniona, a oferta marki staje się bardziej atrakcyjna z miesiąca na miesiąc. Odpowiada za to oczywiście odpowiednio dobrana kadra, która przekuwa lata doświadczeń na bezpośrednie efekty. Dzięki temu możecie być pewni, że zyskacie nie tylko znaczące środki w formie produktów, ale będą też on właściwie nakierunkowane. Spotkacie tam nie tylko klasyki, ale też gry stołowe i nowoczesne wideo sloty, które potrafią wciągnąć na długie godziny. Taka zabawa w tym przypadku zaowocować może także potężnymi wygranymi pieniężnymi, co dla części z nas jest głównym, jeśli nie jedynym, wyznacznikiem.

Tom Horn oferta gier hazardowych online

Tom Horn oferta gier hazardowych onlineKadrę Tom Horn możecie poznać za sprawą ich witryny. Znajdziecie na niej także informacje podstawowe, w tym o przyznanych licencjach, wyróżnieniach i celach. Każda z gier przechodzi rzecz jasna nie tylko wewnętrzną, ale też zewnętrzną kontrolę podmiotów odpowiedzialnych za hazard w internecie. Dzięki czemu każdy użytkownik może ze spokojem inwestować swój czas i pieniądze. Pamiętajcie jednak, że nawet mimo posiadanych licencji czy szyfrowania ich strony, warto sprawdzić także operatorów, którzy zaciągają od nich gry. Bądźcie pewni miejsca na które chcecie się dostać, bowiem dzięki temu na dalszym etapie skupicie się tylko i wyłącznie na zabawie. W zestawieniu gier z kolei liczyć możecie nie tylko na wideo sloty i klasyczne ich wydanie, ale też na gry stołowe, które mogą wciągać w równie dużym stopniu. Gra Bakarat, poker (w szczególności Texas Hold'em online), blackjack i ruletka online to w końcu pozycje po które sięga się często, a wygrane w nich cieszą w równie dużym stopniu. Poniżej pragniemy przedstawić wam nie tylko spis części z gier, które mogą was wciągnąć, ale także zaprezentujemy kluczowe mechaniki jakich należy się spodziewać. Wielkim ich atutem jest także to, że grać można poprzez urządzenia mobilne. W praktyce oznacza to, że nie musicie się koncentrować wyłącznie na komputerach i laptopach, bowiem smartfon i tablet sprawdzą się równie dobrze. Responsywność stron jest tu ważne, zatem posiadane oprogramowanie jak Windows, iOS czy Android podobnie nie ma tu większego znaczenia.

Zanim oczywiście przedstawimy część oferty, skupmy się na tym, czym nas zachęca. Gry bowiem to z jednej strony klasyki, z drugiej nowinki technologiczne. Daje nam to bardzo jasny, klarowny znak w zakresie systemów wdrożonych do tych pozycji. Nie braknie tu przede wszystkim Wildów oraz Scatterów. To dwa najbardziej podstawowe rozwiązania, aczkolwiek żadnego z nich nie należy deprecjonować. Pierwsze z nich włącza fazę re-spin z wymianą znaków, często dodając nam także mnożniki nagród (tzw. Multiplier), dzięki czemu spin poza wygraną standardową będzie podwojony czy nawet… dziesięciokrotnie większy. Scattery z kolei mają bardzo szeroki wachlarz możliwości od mnożników właśnie, przez gry bonusowe, dodatkowe wygrane czy darmowe obroty. To jednak tylko część z opcji na które możecie liczyć. Ciekawym dodatkiem są właśnie znaki Free Spins, które aktywowane są najczęściej wówczas, gdy pojawią się ich trzy sztuki na planszy. Takich zakręceń może być od kilku nawet do kilkudziesięciu, a faza jest dodatkowo odnawialna. Ich wartość nawiązuje zwykle do ostatniego spina granego za prawdziwą gotówkę. Tym samym, wygrać kumulacje można nawet bez zapłacenia ani grosza. A jeśli jesteśmy przy kumulacji, to symbolika Jackpot także nie jest tu obca. Za jej sprawą możecie wygrać kumulacje z gry w zależności od jej wysokości. Jest jeszcze przycisk Bonus, który zapewnia włączenie gry bonusowej w której wygrane są powiększane. Część z klasyków dysponuje także trybem Gamble, który poprzez losowanie karty – czarnej lub czerwonej – daje wam 50% szans na podwojenie każdego spina. Mając już taką wiedzę, skupmy się na samych grach!

Oferowane tytuły ze studia Tom Horn

  • 243 Crystal Fruits: Tę grę jako pierwszą wybieray nie bez powodu, ponieważ oferuje aż 243 paylines. Tym samym, każdy spin ma dokładnie tyle szans na zakończenie go sukcesem. RTP wynosi tu 96,55%, więc jest to współczynnik przyjazny graczowi. Całość ma bardzo ciekawy klimat połączenia owocówek z nowoczesną grafiką. Jest to zresztą wspierane m.in. przez unikatowy system Wild, który działa na zasadzie lawinowej. Jeśli zatem pojawi się taki znaczek, rozsadzi on część kafelków i zapewni wam re-spin do dalszej gry!

  • Fire N’ Hot: Slota poruszamy z prostego powodu – jest to gra klasyczna, w której grafika schodzi na dalszy etap. Jej kluczowym celem jest szybka rozgrywka przy której gracz skupi się po prostu na klasycznych znakach znanych jeszcze z końcówki ubiegłego wieku. Tym samym, brylują tu owoce: wiśnie, pomarańcze, winogrona, arbuzy czy śliwki. Uzupełnieniem są siódemki, ale też faza Wild i Scatter. Całość oferuje dokładnie 5 zwycięskich linii. To całkowite przeciwieństwo gry wymienionej powyżej. Tych układów nauczycie się błyskawicznie, dzięki czemu zrozumienie gry okaże się banalnie proste,

  • Scandal in Bohemia: Sherlock: To z kolei gra najnowsza, która całkowicie odchodzi od klasyków. Ma dwa współczynniki RTP, a także oferuje 20 paylines. Plansza w trybie 5 do 3 uzupełniona jest o świetnej jakości animacje z Sherlockiem Holmesem w roli głównej. Znajdziecie tam mini gierkę z celowaniem do krzaczków w których ukrywa się zbrodniarz, ale też fazę scatter z darmowymi spinami i normalny tryb Wild.

Jak zatem widzicie powyżej, różnorodność jest tu kluczowa, co na pewno Tom Horn chciałby zaznaczyć. Wielkość wygranych zależy od was i granych stawek, a dodatkowo możecie tu trenować całkowicie za darmo. Wszystko za sprawą fikcyjnych żetonów, dodanych do gier.

Najnowsze artykuły