Ultra Hot Delux

Ultra Hot Delux owocówka onlineDzięki jaskrawym barwom i owocowym grafikom Ultra Hot Deluxe jest grą przyjazną nawet dla początkujących graczy. Jest także świetną propozycją dla fanów tradycyjnych slotów. Wystarczy tylko wybrać wielkość stawki, o którą gramy i zakręcić bębnami. Nasza wygrana w Ultra Hot Deluxe zależy wtedy od tego, jakie symbole zostaną ułożone w linii. Symbol X pozwala wygrać 5 żetonów, z kolei symbole różnych owoców: śliwek, brzoskwiń i arbuzów dają wygraną o wartości 40 żetonów, jeśli w linii poziomej lub po skosie zobaczymy te same symbole. Wygrane są uzależnione oczywiście od poszczególnych symboli, które pozwalają na różne wygrane. Największymi szczęściarzami w Ultra Hot Deluxe są Ci, którzy na bębnach zobaczą symbol liczby "77". Dzięki temu magicznemu symbolowi wygrywa się nawet 350 żetonów. Na uwagę zasługuje także to, że w grze zainstalowano tryb "Gambling Round" (runda hazardowa), gdzie gracz musi wybrać "czerwone" lub "czarne", żeby podwoić, a nawet potroić swoją wygraną, co jest niebywałą zaletą Ultra Hot Deluxe. Niestety, w czasie tej gry można także wszystko stracić, ale to właśnie urok Ultra Hot Deluxe.

Historia Ultra Hot Deluxe zobowiązuje

Ultra Hot Deluxe to jedna z najpopularniejszych gier na automacie owocowym. Od swojej starszej wersji o nazwie Ultra Hot różni się jednak poziomem wykonania. Niezmienny pozostaje jednak układ gry. Trzy bębny dają graczowi poczucie, że Ultra Hot Deluxe to dobrze znany i oswojony już przez niego automat. 5 linii płatności sprawia, że otrzymujemy jeszcze większe szanse na wygraną, a to przysparza tej grze nieustannie nowych fanów. Bardzo duże szanse na wygraną sprawiają, że gracze często powracają do tego slotu.

Zarówno dźwięki, jak również grafika i płynność działania zostały ulepszone, co sprawia, że gra w Ultra Hot Deluxe jest jeszcze bardziej przyjemna i wciągająca. Potrafi na długie godziny wciągnąć gracza. Dzięki temu, że można grać nie tylko na pieniądze, ale także "hobbystycznie", przekonają się do niej zarówno doświadczeni gracze, jak również osoby początkujące w świecie internetowego hazardu.

O Ultra Hot Delux onlineNie można obok Ultra Hot Deluxe przejść obojętnie, bo gra firmy Novomatic już od początków swojej obecności na rynku znalazła wielu fanów. Żywe barwy owoców – jeden z najbardziej popularnych motywów w tradycyjnych slotach – zyskały tutaj jeszcze bardziej soczyste kolory. Ultra Hot Deluxe to jednak wciąż ten sam klasyczny slot bębnowy co starszy poprzednik. Zapewnia naprawdę wysokie wygrane i dlatego tym bardziej warto zwrócić uwagę na tę grę ze szczęśliwą siódemką i barwnymi owocami w roli głównej. Siódemki są tym ważniejsze, że we właściwej konfiguracji są gwarantem wysokiej nagrody, a sumy w tej grze potrafią być naprawdę wysokie.

Owocówki wciąż na topie a zwłaszcza Ultra Hot Delux

Jeśli ktoś do tej pory nie jest jeszcze przekonany do Ultra Hot Deluxe to musi wiedzieć, że ta gra jest bardzo podobna do innych, może dla niektórych bardziej znanych, owocówek. Bliźniaczą owocówką jest na przykład Fruits Sizzling Hot, Extra Sizzling Hot czy Ultra Hot. We wszystkich z nich, a przede wszystkim w Ultra Hot Deluxe ważna jest prostota obsługi. To naprawdę duży plus, szczególnie dla początkujących miłośników gier hazardowych. Ważne jest jednak to, że ta prosta gra potrafi dostarczyć naprawdę wielu emocji, jednak trzeba pamiętać, że jeśli chcemy stracić jak najmniej pieniędzy warto wcześniej poćwiczyć. Warto zastanowić się nad tym, czy przed rozpoczęciem gry na pieniądze nie ściągnąć sobie gry na smartfona czy komputer, by próbować różnych taktyk i zasad, by w przyszłości notować jak największe wygrane. W przypadku darmowej gry nie ryzykuje się prawdziwych pieniędzy, co pozwala na to, by w domowym zaciszu lub w autobusie czy tramwaju nauczyć się sztuki gry. To możliwość, z której naprawdę warto skorzystać. Przygotuje nas do tego, by w przyszłości zdecydować się na grę za prawdziwe pieniądze i zanotować duże wygrane, a przecież o to przede wszystkim chodzi.

Ciekawe owocówek początki

Możnaby zastanowić się skąd taka popularność Ultra Hot Deluxe i innych owocówek i dlaczego są to już gry niemal kultowe. Wynika to z naprawdę długiej historii tego typu gier. Wszystko zaczęło się ponad sto lat temu. Powstały wtedy automaty, w których do wygrania były gumy owocowe. Dla producenta gumy Bell-Fruit była to świetna forma promocji, a dla graczy interesująca rozrywka, z której często korzystali. Wprawdzie na początku, wiadomo, wygrane nie były imponujące, bo jak długo można cieszyć się z gumy do żucia, ale z czasem trendy się zmieniały i wygrane pieniężne sprawiły, że gra zyskiwała coraz większą grupę fanów. Zmieniły się więc nagrody, ale nie uległa zmianom szata graficzna tych gier. Owocówki stały się tak popularne, że wielu graczy nie wyobraża sobie tego, by mogło tych gier nie być na rynku. W Polsce automaty pokroju Ultra Hot Deluxe pojawiły się w latach 70-tych. Ustawiano je wtedy w salonach gier, dziś są one obecne w wielu kasynach online, jak również w barach i małych lokalach gastronomicznych, gdzie zagrzały już swoje miejsce i prędko z nich nie znikną.

Same zalety Ultra Hot Deluxe

Slot Ultra Hot Deluxe ma naprawdę wiele zalet. Nie tylko pozwala na duże wygrane i świetną rozrywkę przez długie godziny, ale także cieszy oko i dostarcza wielu emocji. Tej grze zaufali zarówno doświadczeni gracze, jak i nowicjusze, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie internetowego hazardu. Gra mimo swojej prostoty, która jest zresztą jej ogromnym plusem, zapewnia dużą dawkę adrenaliny i różne typy gry, co jest jej ogromnym atutem. Przypomnijmy, że dzięki trybowi Gamble można, obstawiając nawet niewielkie stawki, wygrać duże pieniądze, a przecież to właśnie o to chodzi. Ultra Hot Deluxe jest grą, o której wiele informacji znaleźć można w całej sieci. Rozpisują się o niej recenzenci kasyn internetowych i ci, którzy proponują, by ściągnąć tę grę w wersji mobilnej na tablet lub smartfona. Nic w tym dziwnego, że zachęcają do takich rozwiązań, bo to naprawdę świetna propozycja, z której szkoda byłoby nie skorzystać. Tylko naprawdę oporni nie skuszą się na te propozycje. Muszą jednak pamiętać, że nie warto być tak upartym, bo okazja, by miło spędzić czas przejdzie im koło nosa. Kiedy już wreszcie zaczną grać zastanowią się, dlaczego nie zaczęli wcześniej, mieliby już wtedy większe doświadczenie i o wiele większe szanse na sukces w prawdziwej grze za pieniądze. Trzeba przecież pamiętać, że nawet w przypadku takich gier praktyka czyni mistrza. Im więcej się gra tym łatwiej podejmować właściwe decyzje i walczyć o wyższe wygrane.

Polecane artykuły

Najnowsze artykuły