Automaty Online Merkur Gaming

Poznaj Merkur Gaming  markę niezwykle popularną i bardzo innowacyjną.

Poznaj Merkur Gaming  markę niezwykle popularną i bardzo innowacyjną.To właśnie oni odpowiadają za wdrożenie automatów online i klasycznych jednorękich bandytów, które spotkać możecie w lokalach stacjonarnych, ale też w wielu kasynach internetowych. Stąd też zdecydowaliśmy się przedstawić wam krótki opis firmy, a także ocenić najpopularniejsze wideo sloty z których możecie skorzystać. Wybór jest niezwykle szeroki, bowiem w zestawieniu znaleźć można prawie 200 tytułów, a każdy z nich warty uwagi. Marka zdecydowała się bowiem zastosować wiele mechanizmów, które na świecie traktowane są z pełną powagą. Trzeba też mieć na uwadze, że całość funkcjonuje na bazie przyznanych licencji, jest więc w pełni legalne i odpowiednio monitorowane przez niezależne organy, by potencjalne zawiłości związane z łamaniem prawa nie były w praktyce – na żadnym etapie – łamane i omijane. To dobry start i początek, stąd też przejdziemy od razu dalej i pokażemy jak Merkur Gaming funkcjonuje.

Firma należy do The Gauselmann Group, które swoją siedzibę ma w Niemczech. W ich szeregach znalazło się już 10 000 pracowników, którzy pracują i obsługują klientów z 40 krajów całego świata. O tym, że spisują się w swoich zadaniach bardzo dobrze niech świadczy fakt, że już trzy lata temu obroty firmy przekroczyły 2,2 miliarda euro. Poniżej przedstawimy wam efekty tej pracy. Automaty online Merkur Gaming to całkiem sporo pozycji, a wiele z nich promowanych jest w największych i najbardziej rozpoznawalnych kasynach internetowych, jakie możecie znaleźć w sieci. Do grona wielkich hitów na pewno zaliczyć można 221B Baker Street, 77 777, Achilla, Aerik, Age of Machines, Amazing Mr. Sevens, Ancient Riches, Asian Challenge, Bahama Roulette czy Beat the Devil. Rzecz jasna samych pozycji jest znacznie więcej, my jednak skoncentrujemy uwagę na kilku przykładowych, które pokażą wam dokładnie czego się możecie spodziewać i jak całość prezentuje się na tle konkurencji z innych studiów, które na pewno świetnie już kojarzycie:

Przedstawiamy topowe gry tego studia

221B Baker Street: Jest to gra, którą promuje się szczególnie, bowiem nawiązuje bezpośrednio do niebezpiecznych, lecz wciągających przygód detektywistycznych. Inspektor przeczesuje tam ulice Londynu, by dostać się do przestępcy, który ciągle jest jeden krok przed nim. Gra bazuje na pięciu bębnach, a także układzie 5, 10, 15 i 20 zwycięskich linii, czyli tzw. Paylines. Znajdziecie tam także oznaczenia Scatter oraz Wild, które zamieniają wszystkie inne z planszy, dając wam kolejne szanse na sukces. Wielkim atutem są tu dwa rozwiązania bonusowe: Bigben oraz Duel. W pierwszym otrzymujecie darmowe zakręcenia, w drugim z kolei walczycie na śmierć i życie!

Przedstawiamy topowe gry tego studia77 777: Całkowite przeciwieństwo gry, którą wspomnieliśmy powyżej. Bazuje na klasycznych rozwiązaniach jednorękiego bandyty, dlatego też szata graficzna i podkład muzyczny jest tu szalenie prosty, prostolinijny. Nie napotkacie tam dodatkowych gier bonusowych, a na 5 bębnach pojawi się 20 linii. Jedynym dodatkiem, który niejako przedłuża tu rozgrywkę będzie siódemka, która służy jako Wild do wymiany znaków z planszy. Tytuł należy do kategorii HD, aczkolwiek spodziewajcie się bardzo dynamicznej zabawy, nastawionej na spinowanie i szybkie wygrywanie.

Achilla: Trzecia kolejna gra z oferty Merkur. Tytuł nie jest już tak prosty graficznie, aczkolwiek użytkowane animacje nie należą do szczytowych technologii. Znajdziecie tam 5 bębnów, ale aż 243 sposoby na zwycięstwo, co w praktyce oznacza, że każdy spin daje tyle okazji do wygrania gotówki. To zasadnicza różnica w porównaniu do gier, które już wymieniliśmy. Do tego dochodzą systemy Wild ukryte pod postacią wojowniczej kobiety. Pojawiają się na 2, 3, 4 i 5 bębnie, dzięki czemu często będą dawały wam ekstra szanse. Jako dodatek bazowy dostępny jest Hero Jackpot z konkretną kumulacją oraz Superspin, powiększające wygrane w konkretnym układzie.

Blazing Sparkle: Samo studio bazowało na początku na grach klasycznych, z kolei Blazing należy właśnie do takiej grupy. 5-bębnowe rozwiązanie z 40 paylines to pomysł normalny i często użytkowany, jednakże zamienny Wild z różnymi mnożnikami daje już większe możliwości. Sama wygrana może tam być nawet pięciokrotnie wyższa niż normalnie, co samo w sobie skusi graczy, którzy polują na wielkie wygrane. Dodać do tego należy także diamenty, które uważane są za główny znaczek gry. Jeśli ustrzelicie ich piątkę, sam jackpot zrobi wrażenie absolutnie na każdym.

Jak zatem widzicie wyżej, możliwości jest wiele. Merkur Gaming nie bazuje tylko na jednym typie gry, buduje klasyki, nowości technologiczne, ale też jackpoty w różnych formach. Sprawia to doskonałe wrażenie, które pokazuje szereg rozwiązań, których nie możecie znaleźć u konkurencji. Jeśli zatem szukacie gier, których urozmaicenie zaskoczy nawet najbardziej wybrednego gracza – dobrze trafiliście. Pamiętajcie, że znajdziecie tam takie znaki jak Bonus, Wild, Scatter, Jackpot czy mnożniki w odrębnej formie. To sporo i jednocześnie doskonały start, także dla osób, które do tej pory nie próbowały swoich sił w grach losowych online.

Polecane artykuły

Najnowsze artykuły