Blackjack online w kasynie na żywo

Bez wątpienia Blackjack Online należy do gier, które przyciągają chętnych i widzów za każdym razem, gdy dochodzi do rozgrywki. Tytuł pojawiał się dziesiątki razy w licznych filmach i serialach. Dzieje się tak za sprawą przede wszystkim prostego systemu, szybkiej rozgrywki, ale też poprzez możliwość wygrania dużych pieniędzy w krótkim czasie. Sama pozycja obok bakaratu i hold’ema uznawana jest za najpopularniejszą grę karcianą świata. Jest to zrozumiałe, jeśli wziąć wszystkie wymienione czynniki pod uwagę, aczkolwiek zaznaczamy już teraz, że jest ich znacznie więcej. Wielkim atutem tej gry kasynowej jest też jej obecność w kasynach na żywo. Te produkty rozwijają się na tyle prędko, że nie można wobec nich przejść całkowicie obojętnie. Dlatego sprawdzamy, co blackjack LIVE może zagwarantować graczowi i jak prezentuje się pełna rozgrywka w różnych trybach, które udostępniane są przez kasyna.

Jak wygląda rozgrywka z krupierem w blackjacka live

Jak wygląda rozgrywka z krupierem w blackjacka liveRywalizacja w blackjacka jest pożądana, bo jest przede wszystkim prosta. Cały system rozgrywki bazuje na rozdaniu początkowo dwóch kart, tak graczowi jak i krupierowi. Jedna karta rozdającego jest widoczna, z kolei dwie danego użytkownika stale są dla krupiera niewidoczne. Karty występują w układach od 2 do asa, zatem jest to pełna talia. W rozgrywce może brać udział więcej talii kart i ma to swojego rodzaju duże znaczenia dla ruchów graczy zaawansowanych, którzy przykładowo liczą karty lub korzystają z jednej z wielu strategii dostępnych w sieci.  Celem gry jest tu zdobycie blackjacka, czyli 21 punktów w dwóch kartach. Inaczej mówi się na to oczko, aczkolwiek prosimy nie mylić dwóch gier. Druga z nich nie odbywa się na pieniądze. Jaką wartość mają poszczególne karty? W tym przypadku system jest niezmienny i dotyczy wszystkich znanych nam odsłon gry. Naturalnie, blackjack na żywo opiera się o takie same rozwiązania. Tym samym karty od 2 do 10 mają dokładnie taką samą wartość, jaką pokazuje karta, tj. 2 = 2, 5 = 5 itd. Z kolei karty od waleta do króla zawsze warte są dziesięć punktów. As liczony jest jako jedno oczko lub 11 w zależności od wyboru i decyzji gracza bądź systemu.

Jeśli w pierwszym rozdaniu otrzymacie blackjacka, wygrywacie automatycznie. Pamiętać jednak należy, że choć celem jest wywalczenie 21 punktów lub ilości najbliższej tej wartości, absolutnie nie można jej przekraczać. Gdy zdobędziecie przykładowo 22 punkty, przegrywacie od razu. Sam gracz, podobnie jak i krupier, może dobrać drugą kartę i trzecią, jeśli wierzy, że mu to pomoże. Każde dobranie wiąże się jednak z dodatkowym ryzykiem, o czym trzeba wiedzieć. Jakie są możliwości ruchu? Dobranie kart lub nie robienie tego, podwojenie stawki, rozdwojenie kart oraz ubezpieczenie. W przypadku gry w blackjacka można też „grać z tyłu”, co pozwala wam na typowanie wyników innych graczy, dzięki czemu przy stole gra więcej osób, niż tylko dwie. Przy grze bardzo pomocne są odpowiednie strategie, w tym podstawowa, która wskazuje na sytuacje w których gracz ma lub nie, dobierać konkretne karty.

Skorzystaj z mobilnego kasyna na żywo

Co ważne, blackjack dostępny jest także na urządzenia mobilne. Tym samym zagracie przez tablet lub smartfon, jeśli akurat nie możecie korzystać z komputera stacjonarnego. Grać można także z prawdziwym krupierem, co dostępne jest w trybie na żywo, który znajdziecie praktycznie w każdym kasynie internetowym. Za te pozycje odpowiada często Ezugi, NetEnt a także – i ostatnio właściwie w szczególności – Evolution Gaming. Ta ostatnia firma świetnie spisuje się w zakresie LIVE o którym chcielibyśmy na łamach tego artykułu wspomnieć w szczególności. Rozwiązanie w istocie dotarło już prawie do każdego kasyna. Stało się tak, ponieważ rozwój technologiczny jak również łącz internetowych bardzo mocno dał się we znaki operatorom. Ci zapewnili nam dzięki temu znacznie pokaźniejszą rozrywkę. Tryb tego rodzaju to w pewnym sensie przeniesienie kasyna stacjonarnego do sieci. Koniec zatem z dojeżdżaniem do konkretnego lokalu. Nie będziecie się już musieli martwić o swój ubiór, wpisowe czy wysokie stawki narzucane przez takich operatorów. W sieci prezentuje się to znacznie inaczej i lepiej.

Można też grać z… łóżka. Aczkolwiek na początku akapitu zaznaczyliśmy także, że można liczyć na grę mobilną, co oznacza, że smartfon i tablet spisuje się idealnie. Nie ma znaczenia czy użytkujecie Android, iOS czy Windows bądź inny system, bez trudu pogracie w blackjacka. Gra na żywo pozwoli wam wybrać stoły z konkretnymi stawkami (lub przy stole zadecydujecie o kwotach), dzięki czemu nawet osoby, które nie planują wydać zbyt wiele, znajdą tu coś dla siebie. Jedno rozdanie warte może być od 0,5€ do nawet miliona euro. Tak ogromny przestrzał pozwala w pewnym sensie wybrzydzać. Nie ma się jednak co obawiać, krupierzy w każdym przypadku nie wiedzą o jakie gra się stawki, dzięki czemu całość oferuje nam pełną powagę. Krupier prowadzi zresztą komunikację audio wizualną. Wy z kolei możecie do niego napisać poprzez czat na żywo, dzięki czemu rozmowa toczona będzie w obu kierunkach, zawsze wtedy, kiedy tylko tego chcecie.

Podsumowanie

Wszystkie gry na żywo bazują często również na specjalnie przygotowanych promocjach. Jeśli jesteście nimi zainteresowani, wystarczy wejść na stronę danego operatora. Wybór właściwego kasyna jest tu istotny. Nie wszystkie marki bowiem zapewniają bonusy na najwyższym poziomie, z łatwym regulaminem. Wśród premii, które trafią do was najczęściej znajdują się bonus powitalny, doładowania gotówkowe, cashback bonus oraz turnieje. Pozostałe uzupełnienia należy traktować jako ciekawe dodatki. Jeśli jesteście nimi zainteresowani, grę przetestujecie w kilku edycjach całkowicie za darmo, za co odpowiada wirtualna waluta.

Najnowsze artykuły