Hall of Gods

Wysokie jackpoty w Hall of Gods

Ta propozycja, która jest dziełem studia deweloperskiego NetEnt jest jednym z przykładów zastosowania świetnej technologii graficznej. Tytuł bazuje na nordyckiej mitologii i daje graczom przegląd tej fascynującej przygody po świecie skandynawskich bogów i mitycznych potworów. Linia historyczna mocno przyciąga, a symbole zastosowane w grze wpadają w oko, co tworzy dynamiczne doświadczenie podczas rozgrywki przy kręceniu kolejnych spinów. Dostaniemy tu progresywny jackpot, tak bardzo pożądany przez użytkowników, a także grę bonusową, darmowe spiny i mnożniki, a to, jak zapewne wiecie, świetna okazja do wielkich wygranych. Gdybyście chcieli sprawdzić te możliwości nie ponosząc żadnych kosztów, możecie tego dokonać grając za wirtualną walutę. NetEnt i kasyna internetowe w dużej mierze udostępniają taką rozrywkę, co pozwoli poznać całą mechanikę, gierkę zawartą w Hall of Gods czy też same zwycięskie układy, które opisujemy w dalszej części tej recenzji, do której z tego miejsca zapraszamy. To bardzo mocna pozycja na rynku, która wciągnie was na długie godziny.

SZATA GRAFICZNA I MECHANIZM GRY HALL OF GODS

Jak już zaznaczyliśmy we wstępie, Hall of Gods bazuje na mitologii nordyckiej, dlatego szata graficzna zdecydowanie dopasowana jest do tej kultury, podobnie zresztą dźwięki w tle, które dają nam poczucia sztormu i wielkich fal rozbijających się o klify. W tle znajdziemy rzeczywiście wzburzone morze i latające kruki Odyna. Tarcza główna podzielona została w klasyczny sposób, na 5 bębnów i 3 rzędy. Obok nich dostrzeżemy spis zwycięskich układów, których w tym przypadku jest łącznie 20. Najeżdżając na nie myszką będziecie mogli dokładnie zobaczyć te linie i ocenić, które są szczególnie wartościowe czy możliwe do uzyskania. W górnej części znajdziemy także spis jackpotów: mega, midi oraz mini. Pokazują one jakie aktualnie kwoty można wygrać, w polskich złotówkach. Co bardzo ciekawe, ten największy w maju 2016 przekroczył 11 milionów, a wersja midi pierwszy milion. Nie brakło rzecz jasna przycisku (lewa strona) zwycięskich układów, który przeniesie nas do tabeli z wartościami poszczególnych znaków. Po prawej stronie z kolei udostępniono podgląd premii, czyli gry bonusowej, o której napiszemy więcej w dalszej części artykułu. Centralne odnośniki to rzecz jasna poziomy gry, od 1 do 5, a także wartość monet (od 0,05 do 2,00), autogra, stawka maksymalna oraz start rozgrywki, którym możemy ją także zatrzymać. Naciskając go zakończymy kręcenie i sami zdecydujemy, kiedy bębny powinny się zatrzymać, daje nam to pewnego rodzaju władze i możliwość kontrolowania przebiegu wydarzeń.

Poniżej widzimy także opcje, ustawienia dźwięku, dział FAQ i automatycznej gry, którą puścimy od 10 do 1 000 razy nawet wtedy, gdy nie ma nas przed komputerem. W przeliczeniu na PLN warto zaznaczyć, że przy minimalnym poziomie rozgrywki i wartości monet, zagramy za 1 PLN, zwiększając wartości będzie to 40 PLN. Maksymalny jednorazowy spin to z kolei 200 PLN, co trafi tak do początkujących, jak i do graczy wysokich stawek.

SYMBOLE I ICH WARTOŚCI

Symbole i wartości układów w Hall of GodsW Hall of Gods znajdziecie aż 13 różnych znaków i symboli. Wszystkie będą powiązane z mitycznymi wydarzeniami i rozpoznacie je bez trudu. Co ciekawe, aż cztery z nich nagradzane będą za to, że dwie sztuki pojawiły się na planszy. Jest to dość nietypowe, gdyż zwykle dotyczyło to tylko jednego symbolu, np. wiśni. Przejdźmy jednak do rzeczy. Pierwsza piątka znaków ma niższe wartości, są to odpowiednio kufer z jabłkami, topór, naszyjnik, młot Thora oraz sygnet władcy. Najmniej żetonów ile wygramy, to trzy, najwięcej w tym przypadku, już 120. Prawdziwa gra zaczyna się później, gdy dostrzegamy skandynawskie bóstwa, Idun, Lokiego, Freye, Thora oraz Odyna. Tylko ta pierwsza z nich nie wypłaca wygranych przy dwóch trafionych symbolach. Jeśli jednak się wstrzelimy i trafimy piątkę, to już przy Lokim czeka na nas 1 000 żetonów, przy Odynie jest ich aż 4 000! To spore stawki, co samo w sobie czyni Hall of Gods mocną i wartościową grą na rynku.

Znaki te uzupełnione są o symbole Wild, na których widać wielkiego węża wodnego, symbole Bonusowe, z młotem Thora, który rozbija drewnianą tarczę oraz Scatter, na których występują kruki Odyna. Działanie całej trójki opisujemy szczegółowo poniżej.

HALL OF GODS I DODATKI W NIM ZASTOSOWANE

Jak zaznaczyliśmy wyżej, są trzy znaki, które budują dodatkową atmosferę wokół Hall of Gods. Pierwszym z nich są znaki Wild, które pojawiać się będą na 2,3 i 4 bębnie, czyli wszystkich tych, występujących w środku. Gdy pojawi się choć jedna taka sztuka, rozciąga się na całą wysokość gry, zajmując trzy miejsca i wymieniając znaki graniczne na takie, które będą pasować do zwycięskiego układu. Dzięki temu w łatwiejszy sposób uzyskacie szanse na zwycięstwo i kasę.

Druga kwestia to znak Bonusowy. Będziecie na nie polować w szczególności i aktywujecie je, gdy pojawią się trzy na planszy. Czemu warto na nie polować? Bo to dzięki nim otrzymujecie szansę na jackpoty, w tym ten maksymalny. Przenosicie się na nową mapę, a tam rozbijacie kolejne tarcze, pod nimi skrywane są nagrody pieniężne i symbole zapewniające kasę. Przy odrobinie szczęścia wygracie miliony!

Na koniec popularne Scattery, których uzyskanie trzech zapewni darmowe spiny. Oczywiście, im więcej ich się pojawi na bębnach, tym lepiej dla was. Może to być dziesięć, piętnaście lub nawet dwadzieścia sztuk. Z tą akcją wiążą się dwie inne, bardzo istotne kwestie. Pierwsza z nich to fakt, że jeśli podczas wykorzystywania Free Spinów ponownie traficie te znaki, wasze konto zostanie uzupełnione o kolejne próby. Drugi z kolei mówi o tym, że wszystkie wygrane zdobyte w takim trybie zapewnią trzykrotnie większe zyski! To bardzo dużo, dlatego multiplier będzie jedną z ciekawszą pozycji o które trzeba się ubiegać.

PODSUMOWANIE

Trzy znaki bonusowe to bardzo wiele, zwłaszcza, że wiążą się z nimi niesamowite wizualizacje, urozmaicające rozgrywkę. Wnoszą odpowiednio dużo do gry, jednocześnie nakręcając użytkowników na milionowe jackpoty. A nawet jeśli ich nie wygracie, standardowe symbole mogą zapewnić nawet i 4 000 żetonów za jednym tylko zakręceniem. Wszystko to połączone jest z klimatem nordyckim, który jest całkowicie niepowtarzalny. Hall of Gods jest jedną z najpopularniejszych propozycji od NetEnt i nie ma w tym nic dziwnego. Zapewnia doskonałą rozrywkę wszystkim zainteresowanym, tak początkującym jak i starym wyjadaczom, którzy grają na naprawdę duże stawki, przez cały okres spinowania. Jeśli nie zachwyci was szata, darmowe spiny czy sama mechanika, bez wątpienia zrobi to kasa, która czeka na chętnego.

Polecane artykuły

Najnowsze artykuły