Mega Fortune Dreams

WSTĘP DO ZABAWY W LEGENDARNEGO NASTĘPCĘ

Mega Fortune z wysokimi jackpotamiJeśli mówimy o slotach, które mają bądź miały największy wpływ na rozwój środowiska gier internetowych, to Mega Fortune Dreams bez wątpienia znalazłoby się w ścisłej czołówce. Ten mobilny tytuł, stworzony na potrzeby graczy przez Net Entertainment, jest godnym następcą i rewelacyjną alternatywą do wszystkiego tego, co mieliście do tej pory okazję poznać. Motywem przewodnim będzie tu luksus i wszystko to, co może się z nim wiązać. Wprowadzamy was zatem w świat wielomilionowych wygranych, jachtów, najdroższych zegarków i wszystkiego tego, co kojarzy się wam z całkowitym relaksem. Takie bowiem jest Mega Fortune Dreams, które po swoim klasycznym poprzedniku, przeskoczyło jeszcze poziom wyżej, dając nam realne możliwości, których ze świecą mogliście szukać wcześniej.

MECHANIKA I GRA W MEGA FORTUNE DREAMS

Ponieważ cała koncepcja tej gry bazuje na wszelakich luksusach i milionach, nie powinno być zatem dla was zaskoczeniem, że znajdziemy tu w tle ogromny jacht, wypchany smakołykami, otoczony wodą i pięknym niebem. Na górze przez cały czas dostrzegać będziemy to, po co możemy sięgnąć, czyli ogromne jackpoty w trzech wersjach.  Gracze podejmą próbą rozbicia banku, który zagwarantuje im nie tak, jak to było wcześniej, wyjazdy na francuską Riwierę, ale nawet… kupno własnej wyspy. Najmniejsze zwycięstwa zagwarantuje wersja Rapid, a następnie Major oraz Mega od której zresztą pochodzi też  częściowo nazwa samej gry. Pod samą planszą gry, na którą składa się 5 kolumn i 3 rzędy (czyli standardowe 5x3) widnieją klasyczne opcje, jakie możecie kojarzyć z innych pozycji NetEnt. Slot Mega Fortune Dreams dysponuje 20 płatnymi/zwycięskimi układami i możecie je sprawdzić bezpośrednio poprzez najechanie na kropki, które znajdziecie po lewej i prawej stronie planszy. W dolnej części znajdziemy odpowiednio informacje o wszystkich układach, ustawienia menu, opcje dźwięku, dział FAQ, automatycznej gry, wartość zakładu, poziom tegoż zakładu oraz następnie kluczowe przyciski, tj. auto gry, spina i maksymalnego zakładu. Zmodyfikujecie przy tym poziom gry w wartościach od 1 do 4 a także wartość żetonu, którym obracacie. Minimalna przy tym stawka to 0,01 a maksymalna równe 1. Bardzo rozsądne ze strony NetEnt było także przedstawienie opcji ‘dodatków’, dzięki którym dokładnie zobaczymy działanie koła bonusowego, które odpowiadać będzie za jackpoty i wygrane.

SYMBOLE ORAZ ICH WARTOŚĆ W MEGA FORTUNE DREAMS

Jak już wiemy, gra zapewnia 20 zwycięskich układów. Wszystkie je bez problemu sprawdzicie, zatem nie będzie trudne zapamiętać, jakie opcje będą najkorzystniejsze. Przechodząc wszak do samego oznakowania, dobrze wiedzieć, których wypatrywać.Symbole w jakpocie mega Fortune DreamsCo prawda system zawsze wszystko podlicza w ledwie ułamku sekundy, ale doświadczeni gracze lubią wiedzieć, czemu trafia do nich określona sumka. Aby sprawdzić jak to działa dokładnie, sugerujemy wam zagrać w wersję z użyciem wirtualnej waluty, co naturalnie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Nie trzeba nawet zakładać konta ani korzystać z urządzenia mobilnego. Pamiętajmy przy tym, że sam tytuł udostępniony jest tak dla graczy Androida jak i systemu iOS, co zapewnia pełnię możliwości rozgrywki poprzez smartfon i tablet.

Jeśli jesteśmy już przy samych symbolach, opisujemy poniżej wszystkie trzynaście, które napotkacie. Są one dzielone kategoriami, od tych, dostępnych w kartach, poprzez wersje znacznie lepiej płatne. Całość uzupełnią trzy znaki szczególne, uruchamiające rozgrywkę kluczową, tą która wciąga na długie godziny i która opisywana jest przez portale tematyczne jako najbardziej wciągająca, dająca ogromne możliwości relaksu, często przekraczające nawet chęci sięgnięcia po tak duże wygrane, jakie naszykowało Mega Fortune Dreams.

Oznaczenie symbolu

3 znaki

4 znaki

5 jednakowych znaków

10

5

15

40

J

5

15

50

Q

5

20

75

K

8

25

100

A

8

30

150

Drink

10

40

200

Szampan

15

60

300

Torebka

20

100

600

Zegarek

30

150

1 000

Pierścień

40

200

2 000

Bonus*

-

-

-

Scatter*

-

-

-

Wild

50

50

5 000

*Symbole Bonus i Scatter nie zakładają wynagrodzenia w żetonach, ich główne funkcje wykraczają ponad to.

Oczywiście powyższe oznakowanie znaczy tyle, iż w przypadku trzech kolejnych symboli otrzymamy np. 5 żetonów, a przy pięciu sztukach będzie to i 5 000 żetonów. Wygrane mogą być ogromne i sięgać łącznie nawet kwot milionowych, wszystko zależne od tego co konkretnie trafimy i jaka wywiąże się z tego kombinacja czy gra.

GRY BONUSOWE W MEGA FORTUNE DREAMS

Poza 10 znakami standardowymi, znajdziemy w tej pozycji także Bonus (koło do gry i walki o jackpoty), Scatter (diament) oraz Wild (dwie palemki). Za co dokładnie odpowiadają? Można powiedzieć, że to rozwiązania dobrze nam znane, bowiem sama gra nie wprowadza nowości, jedynie je rozwija i rozkręca do granic możliwości. Zaczniemy zatem kolejno:

Bonus rozpoczyna grę na osobnej planszy, którą jest koło z czterema okręgami. Od tego najbardziej na zewnątrz rozwijać się będą nagrody, a także jackpoty. W pierwszym widnieją tylko konkretne sumy, w drugim wersje Rapid, w trzecim Major oraz w czwartym Mega. Taką karuzelę uruchomimy każdorazowo, gdy na mapie znajdą się 3,4 lub 5 znaków o których piszemy. Mogą one występować na każdym polu, nie ma to znaczenia. Co ciekawe, aktywujemy taką zabawę nawet w czasie darmowych spinów, o której słów kilka poniżej.

Scatter, czyli wielki diament to gwarant free zakręceń. Jeśli tylko pojawią się trzy (minimum), otrzymacie od razu automatyczne doładowanie. W zależności od sztuk (3-5) będzie to 10, 15 i 20 zakręceń. Niezwykle rozbudowaną opcją jest tu samo zbieranie spinów i wzrost wartości zwycięskich układów. Gdy tylko gramy w tej fazie, mnożnik wzrasta trzykrotnie, tymczasem podczas każdego kolejnego zakręcenia, możemy go rozwijać aż do 10 sztuk. To oczywiście oznacza tyle, że wartość trafionego układu w jednym momencie wzrośnie 10 do 100 lub więcej. Nie lada gratka dla tych, którzy polują na wielkie pieniądze.

Wild to obrazek, który pokochacie. Nie tylko może zapewnić 5 000 żetonów wygranej, ale także zamienia każdy inny znak, poza bonusowym, który może dać nam zwycięski układ. Trafiają się one na wszystkich kolumnach, co zwykle jest ograniczone do tych środkowych.  Ustrzelimy je także przy free spinach, dlatego same wygrane mogą zadziwiać.

PODSUMOWANIE MOŻLIWOŚCI MEGA FORTUNE DREAMS.

Jackpoty, jackpoty i jeszcze raz jackpoty. To oczywiście słowo klucz w tej pozycji NetEnt, chociaż otoczone jest przez darmowe spiny i ekstremalną rozrywkę. Maksymalna stawka wynosi tu 80 euro. Nie jest na tyle wysoka by odstraszać, dlatego polowanie na gotówkę zaczniecie w każdej chwili. Podejmiecie rękawice?

Polecane artykuły

Najnowsze artykuły