Icy Wonders

NIEZWYKŁA GRA Z SERII WONDERS

Zasady gry w icy wondersJeśli wydawało się wam, że wiecie wszystko o serii gier NetEnt, to byliście w błędzie. Icy Wonders nieznacznie odbiega od swoich krewniaków (Tiki i Geisha), dodając nam jeszcze więcej zabawy i możliwości. To doskonała pozycja na wieczory, które chcielibyśmy spędzić w atmosferze ciepłych i przyjaznych dla oka barw. A do tego dźwięk, który doskonale współgra z ideą. Ta gierka bazuje na klimatach zimowych, wszechobecnej bieli, która urozmaicona będzie przez gromadkę zwierząt, zamrożone litery i znaki dodatkowe, które wpłyną na zadowolenie każdego gracza. Icy Wonders to oczywiście nie tylko miła oprawa, to przede wszystkim progresywny jackpot, który w banalny wręcz sposób może zapełnić nasze konta. Spróbujecie także za darmo, bowiem deweloper bez wahania oddał nam slot przy użyciu wirtualnej waluty. Oznacza to, że poćwiczymy bez ponoszenia kosztów, bez rejestracji i zbędnych formularzy, których tak przecież wszyscy nienawidzimy.

SZATA GRAFICZNA I FUNKCJONOWANIE ICY WONDERS

Gdy wiemy już jaki jest zarys tej propozycji, skupimy się na konkretach. Pamiętajmy, że to 5-bębnowy slot z 3 rzędami, w którym aż 30 linii jest płatnych. Możecie wszystkie sprawdzić w dowolnie wybranej przez siebie chwili, wystarczy najechać myszką na jeden z wybranych numerów, znajdujących się po lewej i prawej stronie planszy. Dzięki czemu dokładnie będziecie wiedzieć czemu wygrywacie lub czemu ta sztuka się nie udaje. Gdy już pozostawimy centralne pole gry, pozostanie nam dolna partia, gdzie skrywane są ustawienia i pozostałe informacje. Jest tam rozpiska symboli, które także tutaj wam zaprezentujemy. Są też ustawienia dźwięku i odgłosów. Muzykę wyciszycie, jeśli tylko będzie przeszkadzać – chociaż to mało możliwe. Ustalicie także auto spiny w ilości od 10 do 1 000, w przypadku gdy nie możecie siedzieć przy komputerze, ale macie już przeznaczony na zabawę budżet i chcecie go zrealizować z nadzieją na wygrane. Naturalnie nie brakło właściwego działu FAQ, dzięki którym przybliżona zostanie historia tej pozycji rynkowej.

Przechodząc do samego funkcjonowania zaznaczamy o najważniejszych narzędziach. Są to oczywiście poziom zakładu (od 1 do 4), ilość typowanych linii (od 1 aż do 30), maksymalny zakład oraz wartość żetonu, która oscyluje w granicach od 0,01 do 0,50. Tym samym jeśli zadecydujemy się pójść na całość i podejmiemy tej rękawicy przy walce o mega Wonder jackpot, każdy pojedynczy spin kosztować nas będzie 60 euro. Będzie można wykorzystywać tu różne wariacje i płacić tak dużo, jak tylko zechcemy, dzięki czemu z całą odpowiedzialnością można powiedzieć, że Icy Wonder jest grą dla początkujących i mocno zaawansowanych. Nikogo nie faworyzuje i daje nam poczucie pewności siebie, które czasem w kasynie internetowym będzie potrzebne.

SYMBOLE WYSTĘPUJĄCE W ICY WONDERS

W tytule spotkamy 11 różnych symboli, z czego osiem podstawowych. W skład tych pierwszych wejdą 4 figury karciane: J, Q, K oraz A. Dodatkowo uzupełnione będą przez znaki szczególne, które kojarzą się nam z chłodną północą, będzie zatem iglo, mors, pies husky a także niedźwiedź trzymający rybę. To on zresztą jest tu najbardziej wartościowy i polować będziemy w szczególności na niego. Zanim przejdziemy do prezentowania poszczególnych wartości, musimy dodać, że Icy Wonders zakłada też trzy inne możliwości: Scatter, Wild i Bonus. Każda z tych propozycji jest inna, a w tej serii ostatnia występuje ekskluzywnie, dając nam ciekawe urozmaicenie, które spodoba się miłośnikom kreatywności i nowych, nieszablonowych rozwiązań. Warto czytać nas dalej, by wiedzieć dokładnie o co chodzi! Gotowi na wartości?

Konkretny symbol

3 znaki kolejne

4 znaki

5 znaków

J (jopek)

3

25

100

Q (dama)

3

25

100

K (król)

5

25

100

A (as)

5

50

125

Iglo

10

50

125

Mors

15

75

250

Piesek Husky

20

100

500

Niedźwiedź z rybą

50

100

1 000

Klasycznych osiem znaków może dać spore wygrane. Jak widać, nawet z pozoru mało wartościowe figury zagwarantują 100 żetonów. Być może główne nagrody nie są tak interesujące jak u konkurencji, ale wpływ na to mają te rozwiązania, które opisujemy dalej. Bowiem sekretem Icy Wonders są jackpoty a także gierki bonusowe, które wywalczycie. Sprawdźcie jak łatwo je uzyskać i co dokładnie dzięki nim zyskamy.

SYMBOLE SZCZEGÓLNE I BONUSY ICY WONDERS

W tej grze NetEnt nie tylko dostrzeżecie Wild (Uśmiechnięty wieloryb) oraz Scatter (piękna dama w futrze), ale również ekstra urozmaicenie, które kryje się pod oznaczeniem pingwina w czerwonej czapeczce. Oznacza ono grę bonusową. Śpieszymy z wyjaśnieniami, jak każdy z kolejnych punktów wpływa na rozgrywkę.

Symbole w slot icy wonders onlineWild: Zapewnia dodatkowe wygrane, nawet wówczas, gdy na planszy pojawią się dwa takie znaki, ale jego główną rolą będzie zamiana symboli na takie, które sprawią, że natrafimy na zwycięski układ. Oczywiście nie jest to gwarantem zwycięstwa, ale poważnie nas do tego przybliża. W jaki sposób? Pierwszym znakiem jest niedźwiedź, drugi to wild i trzy kolejne to także niedźwiedzie. Skutek? Zgarniamy zwycięstwo, jakbyśmy od początku wylosowali pięć takich sztuk. Wyjątkiem od tej reguły są znaki jackpota, scatter oraz bonusów.

Scatter: Do symbolu ciągnie nie tylko pięknie narysowana kobieta, ale wygrane pieniężne oraz… darmowe spiny, tak popularne w serii Wonders. Przy trzech sztukach zgarniemy 10 zakręceń, ale przy czterech i pięciu będzie to odpowiednio 20 i 30. To bardzo dużo, czego nie doświadczycie w innych rynkowych pozycjach.  Co ważne, znaki nie muszą się pokazywać koło siebie, wystarczy, że będą rozrzucone na całej planszy, nie ma to żadnego wpływu, my i tak wygramy! Być może najważniejszy jest tu fakt, że każda wygrana zyskana przy użyciu free spina dostarczy nam dwukrotnie większe wygrane. Wystarczająca zachęta?

Bonus: Pingwin zawsze się nam ciepło kojarzy, nic zatem dziwnego, że będziemy na nie polować. Trzy sztuki, które pojawią się od lewej do prawej strony zapewnią przejście do osobnego ekranu, a w nim… polowanie na ryby! Klikając w poszczególne pingwiny będziemy sprawdzać, co mają w ręku. Jeśli będzie to ryba, uzyskamy dodatkowe premie w żetonach, jeśli trafią do nas ości… cóż, wracamy do podstawowej rozgrywki. W ten sposób zgarniamy ekstra wynagrodzenie, strzelamy aż do momentu, aż chybimy. Sztuk jest 12 z czego aż 9 pozytywnych.

KRÓTKIE PODSUMOWANIE

Icy Wonders jest być może najciekawszym tytułem z serii. Wyróżnia się grą bonusową i świetną szatą graficzną. To pozycja dla każdego, tak początkującego jak i zaawansowanego gracza. Widownia? Raczej osoby młodsze, które lubią barwy tego typu. Jackpoty czekają i szkoda by było je ominąć.

Polecane artykuły

Najnowsze artykuły