Kasyna mobilne z jackpotem

Korzystacie z aplikacji mobilnych do gry w kasynach internetowych? Rozrywka bardzo ciekawa, ale też wciągająca. W trybie użytkowania przez smartfon czy tablet możecie liczyć na tysiące gier, liczne promocje i obsługę klienta, która zwykle pozostaje do dyspozycji przez całą dobę. To ważny czynnik, ale dla niektórych z was, istnieje jeden, znacznie ważniejszy. Mamy tu na myśli kumulacje, czyli popularny jackpot. Walka o niego wkracza w ostatnich miesiącach na znacznie inny poziom i wiele wskazuje na to, że w 2019 roku padnie rekord Guinessa. Wiele gier oferuje obecnie wygrane rzędu od kilku do nawet siedemdziesięciu milionów złotych. Takie kwoty mogą robić wrażenie, dlatego też przygotowaliśmy dla was artykuł o tym, jak przybliżyć się do tak ogromnego sukcesu.

Zwiększ szansę na wygranie jackpota z bonusem

Zwiększ szansę na wygranie jackpota z bonusemWybór odpowiedniego kasyna można określać zadaniem stosunkowo trudnym. Wskazanie na takie, u których znajdziemy jackpoty progresywne, jest wskazane. To oczywiście nie jest jedyny czynnik, ale nie możemy o nim zapominać, zwłaszcza, że tak jak już napisaliśmy, dla wielu będzie to bardzo ważna i cenna kwestia. Na tym etapie dobrze jest poznać zdanie obecnych graczy, a także sprawdzić samemu i porównać kilka konkretnych ofert. Sam proces rejestracyjny na stronie powinien być skierowany do każdego po 18 roku życia, a wypełnienie właściwego formularza nie powinno zajmować dłużej niż minuta. Na tym etapie będziecie już wiedzieć, czy marka oferuje aplikację mobilną czy ich strona jest jednak responsywna. To drugie rozwiązanie jest coraz bardziej popularne, ale przykładowo bet-at-home oferuje właśnie aplikację, a do tego świetnie sprawdza się w zakresie jackpotów. To jednak tylko jeden przykład, zdecydowana większość nakierowana będzie na stronę. Przy takiej opcji nie należy nic na telefon lub tablet ściągać. Wystarczy wejść na wskazany adres i od razu zostaniecie rzuceni do panelu logowania i potem odpowiedniego menu, które was zainteresuje. Jackpoty w grach mobilnych często są idealnym odzwierciedleniem oferty klasycznej, ale poza takimi grami warto zwrócić uwagę chociażby na zakres promocji. To właśnie bonusy pozwolą wam na samym początku – i później także – zyskać więcej środków, które będziecie mogli spożytkować na grę. Dlatego też nie warto unikać akcji tego typu. Są jednak pewne ograniczenia, na które także na pewno dobrze jest zwrócić uwagę.

Promocje to bardzo ważne wydarzenie, bowiem pozwoli wam albo zyskać ogromne środki albo je… odzyskać. Bonusy w kasynach internetowych to wielki atut wobec którego absolutnie nie można przejść obojętnie. W punktach stacjonarnych nie będziecie już mogli liczyć na takie dodatki. Na początek oferuje się zwykle premię powitalną, która pozwala nie tylko podwoić wpłacane środki, ale powiększa także depozytu drugi, trzeci czy nawet czwarty. Jakby tego było mało, często oferowane są także darmowe spiny, które spożytkujecie w wybranych wideo slotach. Do tego dochodzi reload bonus, czyli doładowanie gotówkowe. Działa on na podobnych zasadach, jednakże z niższym procentem i kwotą końcową. Takie akcje uzupełniają prawie zawsze zestawy free spinów oraz cashback. Ten ostatni pozwoli wam odzyskać część zainwestowanych oraz przegranych środków, dzięki czemu ponownie zużytkujecie je bezpośrednio na wideo sloty, choć opcji jest więcej. Temat promocji domykają najczęściej turnieje, wyścigi, loterie. Nie możemy jednak zapominać, że wydarzeń jest więcej, a będą one zależne od firm na których zadecydujecie założyć konto. Do tego dochodzą zapiski regulaminowe. Za ich sprawą poznacie dokładnie jakie są wasze cele i zadania przy otrzymanej gotówce i bonusach. Będzie tam o obrocie, ale też o terminach oraz maksymalnych i minimalnych kwotach, jakie aktywują promocje bądź jakie są dostępne do wypłaty. To zwykle ledwie kilka punktów, ale ich znajomość jest konieczna dla każdego gracza.

Lista gier z możliwością wygrania jackpota

jackpoty w wydaniu mobilnymW zakresie gier, to temat rzeka. Na tym etapie możemy mówić co najmniej o kilkudziesięciu pozycjach, które oferują jackpoty. Główne ich zagadnienie to oczywiście kumulacje progresywne. Nazywają się tak, ponieważ każda gra za prawdziwe pieniądze powodu przyrost ogólnej stawki o którą zmagają się gracze. Ciekawostką jest tu fakt, że naliczane są pieniądze ze wszystkich kasyn, które udostępniają wskazany wideo slot, dzięki czemu stawka ta rośnie dość szybko. O ile standardowe wygrane szacowane są na ok. 100 – 200 tysięcy złotych, tak są gry, w których sytuacja jest, cóż… z goła inna. Pojawiają się sloty, które zaoferuję ogromne pieniądze. Jednym z pierwszych, które trafił na rynek, był oczywiście Arabian Nights. Przenosimy się tam na pustynie i widzimy rozmach i bogactwo szejków. Wygrane są tam szacowane często na kilka milionów złotych, ale kwoty te mogą być większe, w zależności od szczęścia graczy w danym czasie.

Później pojawiały się jednak inne hity, w tym Mega Moolah, Mega Moolah ISIS (z naciskiem właśnie na mobile), Hall of Gods czy… Batman, który także zyskał ogromny jackpot. Bez wątpienia największym i najczęściej wybieranym hitem jest jednak Mega Fortune oraz jego edycja mobilna Dreams. To właśnie ta gra generuje ogromne zyski i to do niej należy wart ok. 17 milionów euro rekord Guinessa. Samych pomysłów jest rzecz jasna znacznie więcej i bardzo ciekawym ich urozmaiceniem jest seria Fortune (m.in. Cosmic Fortune), która ma znacznie mocniejsze układy animacyjne i przedstawia wideo sloty w pełnej krasie.

Podsumowanie

W zakresie gier mobilnych nastawionych na jackpoty wybór jest oczywiście mniejszy niż przy – dajmy na to – klasykach. Ich atutem są jednak rozwiązania z zakresu wielkich wygranych. Będą jednak bardzo często uzupełniane chociażby o systemy Wild czy Scatter bądź Free Spiny. Pole do manewru jest spoko, dlatego warto sprawdzić kilka kasyn, oferujących takie rozwiązania.

Najnowsze artykuły