Twin Spin slot

Wstęp do gry w jedną z najbardziej nieszablonowych propozycji

Gra slotowa Twin SpinTwin Spin to gra, która powstała w studiu NetEnt i która jest jednocześnie oparta o tradycyjny styl, znany nam doskonale z automatów owocówek. Oznacza to oczywiście, że spotkamy tam wisienki, bary, dzwoneczki bądź siódemki, które są tak bardzo rozpoznawalnymi symbolami, gdy przychodzi do jednorękich bandytów. Różnica pomiędzy standardowymi propozycjami jest wszak bardzo jasna, bowiem Twin Spin ma przy tym współczesny wygląd, mocne krzywizny i zabawne, wyraźne, kolory. Rozpoczynając zabawę sugerujemy wam nastawić się na coś, z czym nie mieliście jeszcze do tej pory do czynienia. Klasyczne wideo sloty nie wykorzystują takich możliwości, stąd też może to być pewnego rodzaju szok. Ale czym tak w ogóle się emocjonujemy i co pochłania nasze umysły? Zaczniemy może od tego, że gra posiada aż 243 różne sposoby na wygraną, co całkowicie przebuduje wzór tytułów tego rodzaju. To liczba, która słusznie robi wrażenie. Spotkaliście się wcześniej z dwustu czterdziestoma trzema płatnymi układami? Raczej wątpliwe!

Wygląd i mechanika gry Twin Spin

Jak już zaznaczyliśmy, jest to gra klasyczna, dlatego sam wygląd nie jest na tyle rozbudowany, co w najnowszych dziełach NetEnt, jak Gonzo's Quest, Jack Hammer (szczególnie druga odsłona), Jack and the Beanstalk, Blood Suckers czy Thief. Nie jest to naturalnie wadą, tytuły klasyczne powinny charakteryzować się dokładnie takim układem. A ten tutaj składa się z pięciu bębnów i trzech rzędów, mamy zatem powszechne 5x3. Logo gry kojarzy się nam z dyskoteką lat 90-tych i kryształową kulą, która nakręcała wszystkie imprezy.Symbole i układ linii w Twin SpinCała grafika bazuje zresztą na symbolu, który jest wam pewnie kojarzony właśnie z NetEnt. Centralny przycisk startu znajduje się na dole, w środku, natomiast przy nim przyciski ‘stawki maksymalnej’ oraz ‘auto gry’, którą możemy uruchomić w każdej chwili. Daje ona nam możliwość puszczenia zabawy od 10 nawet do 1 000 razy, bez naszej pomocy. Zatem jeśli ciągłe klikanie wydaje się wam męczące bądź nużące, wystarczy z tego skorzystać. Do dyspozycji mamy także ustawienia najważniejsze, są to poziomy gry, które zmieniamy od 1 do 10 a także wartość monet, która sięga od 0,05 (czyli w przeliczeniu na złotówki będzie to 1,25 PLN) po 2,00 (czyli 50 PLN). Jak łatwo zatem wywnioskować, maksymalny zakład będzie na Twin Spin wynosić aż 500 PLN. Swój bilans możecie stale monitorować bezpośrednio pod przyciskiem startu, widnieje tam stan konta, obecna stawka i ewentualna wygrana z zakładu tej tury. Gdybyście z kolei byli zainteresowani dodatkowymi ustawieniami, w lewym dolnym rogu znajdziecie także kluczyk, gdzie widnieją takie opcje jak: szybka gra (bez wizualizacji), ekran powitalny, dźwięki w tle, efekty dźwiękowe, jakość obrazu (wysoka, średnia, niska) oraz skróty klawiszowe, które pozwalają rozpoczynać grę poprzez wciśnięcie spacji. Do tego wyciszanie dźwięków i dział FAQ (bardzo obszernie opisany, łącznie z regulaminem i zasadami panującymi w Twin Spin). Poniżej udostępniamy także tabelę, dzięki której dowiecie się jakie dokładnie czekają na was nagrody w związku z ułożeniem wybranych układów. Te wywalczymy za każdym razem, gdy nasze symbole układają się od lewej do prawej strony (nie inaczej!), a samych jednakowych znaków musi być co najmniej trójka, ich mniejsze ilości nigdy nie zagwarantują sukcesu, którego oczekujemy.

Symbole dostępne w Twin Spin

Symbol

3 kolejne

4 kolejne

5 kolejnych

9 (dziewiątka)

3

10

25

10 (dziesiątka)

3

10

25

J (jopek/walet)

3

10

25

Q (dama)

4

15

40

K (król)

4

15

40

A (as)

4

15

40

Wisienki (Cherries)

10

75

250

Dzwonki (Bells)

10

75

250

BAR

15

100

400

Siódemki (7)

30

150

500

Diamenty (diamonds)

50

250

1 000

WILD

Symbole Wild zastępują dowolne symbole

Nie zapominajmy, że wszystkie te znaki mogą występować w różnych układach, całość 243 dróg sukcesu to bardzo obszerna lektura, której nie poświęcimy więcej uwagi.

Dodatki zastosowane w Twin Spin

Prawdopodobieństwo wygranych w Twin Spin jest spore także dzięki licznym sposobom na wygrane. Nie to wszak najbardziej wpływa na atrakcyjność tej pozycji. Bo klasycznych rozwiązań na rynku dostępnych jest bardzo dużo, właściwie każde kasyno internetowe zaoferuje nam dziesiątki odmian popularnych owocówek. Stąd też uwagę przykuwamy do kluczu programu, którym jest opcja Twin Reels. Zakłada ona, że każdy kolejny spin (bez wyjątków!) łączy przypadkowe dwie kolumny i klonuje je, by wyświetlały jednakowe wyniki. Czasem animacja, która – co podkreślamy –jest bardzo ciekawa i odróżniająca od innych pozycji rynkowych uruchamiana jest później, czasem wcześniej, co dodatkowo zamieszcza w nas ziarenko niepewności. Budujemy adrenalinę z każdą chwilą, co daje wspaniałe poczucie interakcji z samą platformą. Ale żeby tego było mało, od czasu do czasu uruchomiony zostanie także trzeci, czwarty a nawet piąty element. Tym samym wszystkie pięć bębnów może być sklonowanych i da nam to trzy zwycięskie, maksymalne układy. Wyobrażacie sobie, jak dużo to gotówki? Oczywiście wszystko to będzie dziełem przypadku i nie mamy wpływu na to, które konkretnie kolumny zostaną wybrane i obłożone w konkretne symbole.

Naturalnie to wciąż nie jest koniec. NetEnt tworząc Twin Spin postarał się, by samych bonusów było więcej, a nam gra nie znudziła się nigdy. To zresztą jedna z tych pozycji, która ma naprawdę bardzo duży wpływ na cały rynek i nic dziwnego, że znajdziemy w nim także symbole Wild, które dodaliśmy także do naszej tabeli znaków, występujących w tym tytule. A co robi Wild? Rzecz jasna to, czego się spodziewasz. Symbole te zamieniają wszystkie znaki po obu swoich stronach w ten sposób, by dopasować się do ewentualnej kombinacji zwycięskiej. Nie zawsze ich pojawienie zapewni sukces, ale mocno do niego przybliża. Bo nawet w sytuacji, którą uznawaliśmy za beznadziejną, może się nagle okazać, że wygrywamy spore środki. Takie znaki pojawiają się na 2, 3, 4 i 5 kolumnie, pozostawiając losowi jedynie tą pierwszą.

Kilka słów podsumowania slota Twin Spin

Twin spin, mimo iż jest grą klasyczną, to charakteryzuje się bardzo odważną i konkretną grafiką w których nie brakuje nowoczesnych akcentów. Głównymi cechami tej propozycji będzie oczywiście liczba zwycięskich układów, która sięga tu 243 sztuk, a także opcja Twin Reel i symbole Wild. Te trzy rozwiązania ucieszą także tych najbardziej wymagających. Wideo slot kierowany jest zarówno do młodych graczy, jak i do tych, którzy mają za sobą lata doświadczeń w kasynach internetowych. Możemy w niego zagrać także przez urządzenia mobilne, więc jeśli macie smartfon bądź tablet, to po prostu, do dzieła!

Polecane artykuły

Najnowsze artykuły